Návrat géniů - rekonstrukce Národního muzea (2022) (TV film)

Krásný dokument. Jakožto člověk (svým způsobem) podílející se na Rekonstruci Národního Muzea, jsem ho musel vidět. Ukázka krásné práce, které jsem byl i naživo svědkem.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Pohádka úžasná, lepší než Korunní princ. Nemám moc rád Lišku, takže bych byl rád, kdyby mu pomohl Diblík k normálním rolím a nehrál zase jen debily

Princezna a písař (2014) (TV film)

No, trocha vtipu tam byla. Ale jinak nic moc. A Bartoška v paruce vypadá jako čert.

Poslední výkřik (2012)

To bylo tak amatérsky natočený, až to bylo vtipný. Navíc děj byl hodně předvídatelný. A také se nevyřešily některé věci, např. proč vrah čekal 8 měsíců nebo čí doopravdy byl ten pokoj s fotkami, atd...

Eurotrip (2004)

Naprosto extrémně skvělej film. Jedním slovem? Vandersexx

Tajemství železnic (2013) (seriál)

Jako dopravní fanda nemůžu hodnotit jinak. Navíc jsem na některých místech byl a na některá bych (i díky pořadu) se i rád podival.

Paralympijský magazín (2004) (pořad)

Je to jediný sportovní pořad, který sleduji. Mám mnoho postižených přátel a jeden z nich je v tomto pořadu občas ukazován.

Waterloo po česku (2002)

Nechápu, co na tom ostatní vidí špatného. Ano, není to na 5 hvězdiček, ale je to příjemný film. Humor je zde podle mě trochu lehčí, ale pořád je to vtipné. Navíc se třetí povídka točila v obci, kde jsme mívali chalupu

Osudový dotek 2 (2006)

Musim říct že v tomto případě je dvojka lepší než jednička. Film se mi zdál víc vtipnější a navíc konec je naprosto perfektní. A potěšil mě odkaz na první díl ve formě článku o Evanově otci. Také jsem ale doufal, že se tam objeví ten doktor co o něm mluvila Nickova máma a že to bude ten stejnej doktor jako v 1. díle.

Ovládací panel

Fanklub