Homolka a tobolka (1972)

"Kde máš tu svou bandu? Ten KSINDL cos tady měl! .. Prosím vás, netykejte mi, já to opravdu nemám rád ... Kdo ti tyká? No a kde máte tu svojí bandu teda?" ... Nezapomenutelné !

Pablo Escobar: Kokainový král (1998) (TV film)

Jak na konci pravila matka Pabla: Nic špatného neudělal! Pomáhal chudým, stavěl stadiony, města, ..!

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Akcent Al Pacina, jaký předvádí v tomto snímku je prostě skvělý ! Jakýkoliv dialog v jakém figuroval neměl chybu!

Bruno (2009)

Už podruhé se obrátili proti velikánovi z Rakouska, který se nebál zkusit něco nového !

Joey (2004) (seriál)

Zkrátka pouhopouhý úmysl navázat na úspěšnost Přátel, ale bohužel bez nich to nebude ten Joey, jaký by měl být ..

Maléry pana účetního (1980)

"Vzal si den dovolené, počkal až Pina odejde z domu a začal prohledávat byt. Pátral po nějaké stopě, po dopisu, po fotografii!" ... "Náhle pojal jakési podezření". Maléry pana účetního jsou bezpochyby nejlepším počinem ze všech dílů o Fantozzim, který je plný opravdu bravurních gagů. Škoda, že se to v dalších letech změnilo ...

RRRrrrr !!! (2004)

A koho budeš v té díře vraždit teď? Mravence? Nebo hlínu?:-)

South Park: Peklo na Zemi (1999)

"Have you ever heard of the emancipation proclamation?" .. "I dont listen to hip hop."

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Rozhodně mohl být příběh lepší, ale stejně si tenhle počin udrží 5*! .. A co je nejdřív zabít a pak znásilnit? Jejich krev poslouží jako lubrikant! Výborný nápad medvídku!