Jimko

Jimko

okres České Budějovice

• 15.12.2018  20:35

Film stejně jemný jako okvětní plátek růže...

• 1.8.2018  18:30
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Také patřím k těm, které tenhle seriál postihl v dětství.. po zjištění, že si do teď pomatuji všechny představitele, úvodní znělku a většinu dílů a po přečtení zdejších negativních komentářů musím dát 5* ! :)

• 14.3.2018  19:02
    Hiphop-erace (2014)

Jedním slovem ÚŽASNÉ.. V jednu chvíli se smějete, v tu druhou zase pláčete.. Tolik krásy, krásy stáří..

• 10.2.2018  21:35
    Den trifidů (TV seriál) (2009)

Pokud chcete návod, jak zmršit skvělou knižní předlohu a udělat z toho překombinovaný chaos, tady je...

• 6.1.2018  12:16
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Nádherné kostýmy, zámecké prostředí a.. no a tady asi končím.. Nevím jestli to je tím dabingem, ale dialogy na mne působily jak z ordinace v růžové zahradě nebo jak se ta blbost jmenuje.. Někdo se snažil, aby to působilo velkolepě, ale to prostě nemůže fungovat, když jediná scéna z bitevního pole ukazuje jak pět vojáků zahrabává ten chabý zbytek.. Chtělo to víc historie, akce, ale evidentně to bylo točené jen pro uspokojení průměrného diváka, kterému stačí nějaké rádoby honosně pronesené žblepty, "složité" manželské vztahy a samozřejmě nějaké to prsíčko a jako bonus pozadí Vojty Kotka.. Slabé 3 hvězdičky..

• 5.1.2018  18:57
    Rammstein: Pussy (hudební videoklip) (2009)

Jakej suchar může dát tomuhle 1* ? :D :D :D Za mě absolutní pecka - jak hudebně, tak klipem..

• 26.12.2017  10:04
    Popelka (2015)

Když jsem jako malá tuhle pohádku četla, přesně tohle byla moje představa o krásných šatičkách a botičkách atd.. Takže malé holčičky z toho musí být nejspíš nadšené :) Ale i přesto musím dát 3*, protože co se mi opravdu nelíbí je Elka.. aneb když se pokusíte z přirozeně krásné tmavovlásky udělat blondýnu, nedopadne to moc dobře.. to tmavé obočí na mě působilo až děsivě.. a ani svítivě modré oči Robba Starka to nezachrání..

• 1.12.2017  20:51

Dokonalost tohoto filmu může opravdu ocenit jen ten, kdo poznal "takovou jistotu, kterou máš jen jednou za život".. Už nikdy nechci zažít ten pocit, když auto v dešti pomalu odjíždí... Ale je hezké si ho připomenout s úžasným hereckým výkonem Streep a Eastwooda :)

• 1.1.2017  00:22

Jednoduchý příběh s jasným koncem, herecké výkony převratné také nebyly, ale dejte tomu pořádnou romantiku a krásně provedeného draka a mě to stačí k tomu i nějákou tu slzu uronit :).. Výsledný dojem je prostě za 5 :)

• 29.11.2014  12:19
    Vejška (2014)

Tak nakonec jsme to přece jen za velkého úsilí dokoukali. I když po polovině stále stejného nudného a ubohého filmu jsme měli opravdu co dělat... A už nikdy více...

• 5.10.2014  18:00
    Sex Tape (2014)

Tak po dlouhé době zase luxusní oddechová komedie :D Hlavní dvojice se k sobě parádně hodí a už jen díky nim sme se u filmu vážně nasmáli. Cameron Diaz jako vždy neuvěřitelně sexy a Jason a jeho výrazy to prostě stojí za to. Jsem ráda, že jsem nedala na negativní komentáře ;) Kdo nezažil jaké to je, když se začnete nudit, ten to asi nejspíš nepochopí, takže tuhle komedii doporučuji shlédnout s těmi co se do toho dokážou alespoň trochu vžít :) Za mě 85% + hvězdička navíc ke zvýšení hodnocení :) Tenhle film stojí určitě za víc než za 55% a bohužel není první film na čsfd s nízkým hodnocením, který mne nakonec překvapil :)

• 15.9.2014  10:07
    Anastázie (1997)

Od mala mám tuhle pohádku hrozně ráda a ráda se k ní vracím :) Krásný písničky a ty její šaty a korunka .. to chlapy nepochopí :D Nevím jaký je nový dabing, koukám se starým a ten se podle mne dost povedl. Ale té zelené je přece jen kolem Rasputina nějak moc a vůbec mi to tam nesedí. 80%

• 23.6.2014  21:02
    RRRrrrr!!! (2004)

Legendární ! :) A to stačí :D Dobrý komentář: Malarkey

• 19.6.2014  14:54
    Godzilla (1998)

Pro mě je tohle prostě klasika. Ještě když vezmu v úvahu jaké efekty jsou v dnešní době filmaři schopni vypustit na veřejnost a porovnám to s tímto filmem, myslím že je to povedená záležitost. Navíc mě to pořád dost baví, i když už jsem to viděla snad stokrát. :)

• 16.6.2014  14:10

Krom vizuální podívané jsem na filmu nenašla nic co by mě nadchlo a nebyla tam ani jedna chvíle která by mne něčím dostala. Hlavním postavám se jejich "láska" dala jen těžko věřit, spíš mi to přišlo chvílemi až trochu stupidní. Bylo to prostě vše tak jednoduché, až se na to pomalu nedalo dívat.. Třetí hvězdičku dávám za nápad, i když nechápu, jak z tak výborného nápadu mohli sklouznout k nudnému podprůměrnému filmu..

• 16.6.2014  12:33

Mě tenhle film prostě baví. Scény typu rozflákal jsi mi cédéčko a to jak jim vysvětluje jak se vlastně na olympiádu dostal a proč tam je, to je pro mě za 3,5 hvězdičky určitě :) + výborné obsazení hlavní role, J.K. se tam dokonale hodí. :)

• 12.6.2014  19:43
    Věk dinosaurů (2013)

Děj ohraný, kvalita hrozná, pokud by jste hledali nějaké kvalitní krvavé scénky, tak ty zde taky nenajdete a o zábavě se dá pro mne hovořit jen těžko .. V polovině jsem film vypnula a šla jsem radši dělat užitečnější věci .. Dala bych alespoň jednu hvězdičku, ale dorazilo mne použití scén z jurského parku a to, že od filmu z roku 2013 jsem čekala opravdu něco víc.