PauloZ

PauloZ

Pavel Ivičič

Austrálie
Pedagog, Graphic & Web designer

homepage

37 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 29.7.2006
  Aaron Abrams
  (herec)

  Aaron Abrams je americký herec a scénárista, který se narodil 12. května 1978 v Torrontu. Není to tak dávno, kdy jeho jméno znali převážně v Kanadě a zbytek světa o něm neměl větší ponětí. Přitom dnes už ho má v povědomí spousty diváků po celém světě.

  První role, ve které jsme Aarona mohli vidět a díky které se dostal do… (více)

  • 25.1.2011
  Antonia Thomas
  (herečka)

  Antonia Thomas je mladá talentovaná anglická herečka, která se narodila v roce 1987. Nejlépe známá je díky jedné z hlavních rolí ve velmi úspěšném Britském seriálu MISFITS, kde ztvárnila roli teenagerky Alishy.

  Studovala herectví na Bristol Old Vic Theatre School, kterou absolvovala v roce 2009. Antonia byla také členem… (více)

  • 13.6.2012
  Laura Haddock
  (herečka)

  Laura Haddock se narodila v roce 1985 v Hatfield, Hertfordshire, Anglie. Tato talentovaná herečka vyrůstala v Hatfieldu se svou sestrou a rodiči. Navštěvovala školu St. George's School a v sedmnácti letech odjela do Londýna za účelem studií dramatu, kde nyní žije společně se sestrou. Objevila se několikrát v divadle, ale… (více)

  • 14.10.2012
  Pascal Duquenne
  (herec)

  Pascal Duquenne, herec a umělec s Downovým syndromem se narodil 8. srpna 1970 v Vilvoorde v Belgii. V současné době žije v Bruselu.

  Pascal Duquenne se začal zajímat o umění již od dětství, zejména pak jako člen souboru Créahm (soubor sdružuje umělce s mentálním postižením) v Bruselu, se kterým se podílel na mnoha tanečních a… (více)

  • 2.11.2010
  Sonja Bennett
  (herečka)

  Mladá talentovaná herečka Sonja Bennett se narodila 24. srpna 1980 ve Vencouveru v Kanadě. Je to herečka, jejíž tvář je v poslední době známa především díky roli ve velmi úspěšné kanadské komedii YOUNG PEOPLE FUCKING.

  Do její filmografie patří především celá škála TV seriálů a TV filmů. Ze seriálů se jedná např. o divácky… (více)

  • 5.3.2011
  Tomek Bagiński
  (režisér)

  Tomek Baginski přesněji Tomasz Bagiński se narodil 10. ledna roku 1976 v Białystok, což je největší město v severovýchodním Polsku. Tomasz je mladý, velice talentovaný ilustrátor, animátor a režisér a co víc, je samouk. Tudíž jeho umělecký talent je zakotven hluboko v něm.

  První film, kterým o sobě dal Thomasz vědět, nese název… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace