PauloZ

• 2.6.2020  17:44

Solidní napínák!

• 28.5.2020  15:11
    Guns Akimbo (2019)

Hardcore Henry po Howdenovsku s Harry Potterem s gunama přišrubovanýma k rukám? Fuck Yeah! Sick mindfuck a totální ujetina. K tomu šílená kamera s vrtulama v každém druhém záběru a tempo šlapajíci od první klapky po finálovou zatmívačku. Je to díravé jak každý prostřílený mamrd v tomto bijáku, ale jo, já jsem si pošmákl :-D

• 26.5.2020  05:43
    Machine Gun Kelly - Bloody Valentine (hudební videoklip) (2020)

Megan is still hot as!

• 19.5.2020  16:21
    12 hrdinů (2018)

Od pár jiných jmen za kormidlem to mohla byt fakt strašná pecka! Takhle je to sice pořád parádní, ale až moc lehký průchod vším tím marastem a bahnem, co tam ti vojávi museli zažít. Nenudil jsem se vůbec, ale v ne málo situací jsem si řekal, že ani neni možné nechitit kulku. Zasloužilo by to přitvrdit. Je tam patrioctví jak od Míši Baye, ale bohužel ne jeho um. 3,5*

• 18.5.2020  15:54

Dravost sama! Vyborná kamera, lahodný colourgrade a kotel chutných akcí. Nemám výtek a Chris je borec! Naprostá spokojenost a i ty nemoce tam sedí.

• 10.5.2020  16:28
    Léto 84 (2018)

The suburbs are where the craziest shit happens.

• 7.5.2020  16:53

Neútočí to na top komixovky, ale i tak je to pořád solidní a správně ujetá filmařina. Nenudil jsem se. Jen jsem měl problém rozlišit, kdy to chce být seriózní a kdy ne, protože vážná nota tomu moc nejde. Celé se to topí v komediálním až chvilkama parodijním duchu :/. McGregora sice dostává sodu v komentech, ale mě mega bavil. Jo a "Did you know, that Batman..." lol

• 4.5.2020  15:26

Jako pitch dobrý! Teď to jen přepsat, dát to do rukou schopného režiséra, parádně to obsadit a je to na epic film roku, protože myšlenka je fakt super. Bohužel v tomto případě i některé školní filmy jsou líp natočené a zahrané.

• 2.5.2020  18:33

Over the top as fuck. :))

• 2.5.2020  10:44
    Složka 64 (2018)

Dansti bad boys v trosku surovejsim a drsnejsim podani.

• 29.4.2020  17:48
    Wheelman (2017)

O hvězdu dravější než Hardyho Locke.

• 28.4.2020  14:18

Herkules a Xena dohromady.. trošku lol díl na dneska :/

• 18.4.2020  10:40

Příjemná žánrovka ze šuflata buddy comedy. Nenudil jsem se ani chvilku, ale na čtyř palec to neni... 3,5*

• 5.4.2020  15:04

Jestli ne nejlepší, tak rozhodně jedem z top 5 zombie filmů ever! Napínak od první minuty. Skvělý jak herci, tak akce, ani yo nepostrádá logiku a emočně mě to celkem rozložilo tak třikrát :)).

• 4.4.2020  11:04

Dlouho jsem neviděl tak nudně odvyprávěný příběh. Slabí herci, akce nula, emoce nikde a romance uplně nefunkční. No a když už to vypadá no sildní rozjezd, tak to skončí.

• 30.3.2020  16:15
    Pod vodou (2020)

Je to mega zbrklé se střihama mezi lokacema. Respektive dlouhá výprava odvikládaná moc rychle, tak aby se vešla do hoďky a půl, což strašně škodí :/. Mohl to být podvodní Armaggedon, potenciál tam bezesporu je, ale bohužel. Na druhou stranu je to mega akční, šlape to od první minuty, atmošku to buduje pěkně, takže jsem se vůbec nenudil a absazení je parádní. 3,5*

• 27.3.2020  13:34
    Díra (2019)

Syrovinka!

• 22.3.2020  13:43

Vyborna zabava, prijde mi, ze to nijak neupadlo od jednicky. Mozna az na tu zaverecnu 20 minutovku, kde to trosku pookrehlo, jsem se fakt bavil paradne.

• 17.1.2020  17:10

Výborná jízda, bavil jsem se strašně! I přesto tomu ale ten třetí bad boy Míša Bay jednoznačně chybí. Radši bych ho viděl za kamerou než v cameu. Bad boys vždycky byli vedle vtípkování taky o výborné kulervoucí akci, která tady pokulhává. Jediná akce nedosahuje kvalit jedničky a už vůbec ne dvojky a bez toho prostě nejde napálit plnou. Vše ostatní je na výbornou.

• 3.1.2020  15:48

Míša přece nepřišel léčit rakovinu, ale bavit lidi a to přesně dělá! Dost možná největší akční pecka roku 2019. Nesmírně napumpované, velké a rychlé od začátku do konce. Kdo chce najde kotel chyb, ale né, u mě dobrý :)). Jen škoda, že si tohle natočil místo BadBoys... Damn.

• 2.1.2020  13:01
    Spolujízda (2019)

Poctivá buddy jízda! Bavil jsem se parádně.

• 2.12.2019  16:31

Nostalgicky 4*, protože Sly je pořád borec! Nicméně děj nemusel byt taková reciklovačka a zkušnější režiser by z toho dokázal vykřesat určitě víc. Takže mě vlastně trošku mrzí, že to nedopadlo líp.

• 22.8.2019  16:29

Totálně mě to roztrhalo! Závêr je na 10*!

• 12.8.2019  15:38
    Syn temnoty (2019)

Mladý suprmén dělá bordel po svete a jeste u toho stihne vykilovat celou rodinu a pul mesta. Not béd, ale chtelo by to nekoho do rovnoceneho fajtu s tim malym smradem.

• 9.8.2019  03:13

Celou prvni polovinu jsme si rikal "BOZE" at takto vypadaji Bad Boys For Life, ale ne ne Bad Boys musi byt lepsi, proste musi! :) Hobbs and Shaw je maximalne over the top, presne jak si cela F&F family zaslouzi, ale ve vysledku to za F&F pokulhava ve vsech smerech. I kdyz jsem se vyborne bavil napric filmem a kupa hlasek je vymazlenych, tak je to prehlaskovane a strasne ukecane. Akce je paradni, ale ani jedna nema poradne koule a co se vytratilo uplne jsou emoce, coz je hrozna skoda, protoze F&F a Torretova rodina ty omoce proste ma at se nam to libi nebo ne. Hvezdu navrch davam pro zaporaka. Idris a cely jeho koncept a to jak efektne funguje ve filmu je genialni!

• 30.7.2019  16:48

Nečekal jsem nic a dostal jsem solidní jízdu posedlosti na room camu. Škoda, že to tak lacině utli. Zapracovat pořádně na závěrečných 20 minutách, tak je to naprosto super. 3,5*

• 27.7.2019  05:30

Marvel to má totálně v paži a je strašně super že i po 10 letech, co plní sály multikin, dokáže pořád překvapit, inovovat a neskutečně bavit. Holland je pro mě nejlepším spidyem!

• 25.7.2019  17:07

Totální scenáristická hříčka a absolutně excelentní navázání na jedničku. Druhá polovina se sice zvrhla do extrému, ale já se totálně bavil. Za to, že se scénaristi takhle se vylili z fantasie a výbornou Jessicu palec hore!

• 23.7.2019  17:33
    Hellboy (2019)

Serte na předsudky. Je to mnohem větší magořina, parádně krvavé a šlape si to uplně jinama než Torova verze, ale bavilo mě to! Hellboy má charakter a jako somotný mě bavil stejně jak Ron Perlman.

• 16.7.2019  17:59

Fuck you mercy!