Lucka07

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 26.1.2018  22:02
    Suburra (2015)

Pro mě jednoznačně naprostá pecka.

• 17.9.2017  21:24
    Smrt ve tmě (2016)

Na film jsem se nedodívala, byl na mě až příliš psycho. Asi už jsem na takovéto nerváky příliš stará. O tom slepém veteránovi se mi budou ještě dlouho zdát noční můry. Takže jestli si chcete nadělat dobrovolně do kalhot, tak si večer zhasněte v celém baráku a zmáčkněte tlačítko play.

• 17.9.2017  21:15

Nevím, co mě na tomto filmu bavilo více - jestli skvělá hudba, vtipné dialogy nebo střestěně stvárněné hlavní postavy. Každopádně tahle jízda galaxií mě opravdu pobavila.

• 2.5.2017  22:14
    Děti úplňku (TV film) (2017)

Bože, Rodiče těch autistů si musí denně procházet očistcem. Je hrozné, že i přes všechny pokroky lidstva se s tímto nedokážeme lépe vypořádat. Bylo těžké se dívat na tento dokument, nedokáži si vůbec představit, jak těžko by mi bylo něco takového denně prožívat.

• 18.4.2017  22:26
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Cizinka je bezpochyby večerníčkem pro dnešní unavené ženy.

• 17.4.2017  18:43

Lehká letní oddechovka hodící se k parnému dni a litru mojita ... napětí a pravou honbu za pokladem či triller opravdu nečekejte.

• 16.4.2017  17:47

Básníky moc nemusím, proto jsem čekala jen trapnou slátaninu navazující na předchozí díly. Dočkala jsem se však příjemného překvapení.

• 9.4.2017  15:47

Tato exkurze v čokoládovně mi přišla nechutná. A to sladké miluji.

• 3.4.2017  15:29

Kdyby z tohoto animáku někdo vystřihl naprosto zbytečné písničky, dala bych *****. Ale někdo si prostě nemohl pomoci, asi si myslel, že je to dnes hrozně IN.

• 3.4.2017  15:22
    Příchozí (2016)

Nemám ráda UFO tématiku, ale tohle mě opravdu dostalo! Tvůrcům i hercům tleskám. Byla jsem napnutá jak struna od houslí.

• 3.4.2017  15:19

Jak to co nejlépe vystihnout- od filmu jsem si několikrát odskočila na wc bez využití tlačitka ´pausa', protože mě opravdu nebavilo čekat, než se děj někam posune. Dvě hvězdy dávám za Helen Mirren a Alana Rickmana. Jestli to takhle funguje i v reálu, tak se není čemu divit, že se v Evropě děje, to co se děje.

• 3.4.2017  15:05
    Pasažéři (2016)

Konečně někdo zase natočil film podle mého gusta. U mě 100%.

• 3.4.2017  14:59

Jednu hvězda za Patricka Dempseyho. Jinak film byl příšerně trapný.

• 3.4.2017  14:55

Marvelovské výrobky miluji, ale tenhle byl doslova vizuálně přeplácaný. Přes skvělé herecké obsazení jsem se od půlky filmu dost nudila. Soustavné překrucování, lámání a rozbíjení obrazu světa mě opravdu nenadchlo. Intergalaktická pohroma v podobě duhového uřvaného obličeje byla spíše k smíchu.... Někdo se zřejmě snažil překonat Počátek a Avengers. Marně.

• 3.4.2017  14:33
    Kočka není pes (TV pořad) (2017)

Konečně příjemný pořad, na který se ráda podívám, i když psa ani kočku nemám. Rady pana Desenského i paní Vodičkové jsou praktické a na místě. Musím se opravdu smát, když se do tohoto pořadu hlásí někdo se slovy- můj pes je úplně blbý, a odchází se slovy - aha, pes blbej není, jen my to s ním neumíme.

• 25.2.2016  17:17
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Zřejmě prožívám druhou pubertu, ale po práci se vždy těším na to, až si pustím dalši díl Vlčího mláděte. Má to svůj styl, grády, Stilesův úžasný smysl pro humor. Chvíli se klepu strachy, hned na to se směju od ucha k uchu. Prostě fajn oddechovka s vlkodlakem :-).

• 25.2.2016  17:10
    Pán času (TV seriál) (2005)

Mám ráda sci-fi, fantasy i dobrodrůžo, ale tohle prosím vás fakt ne. Styl humoru naprosto mimo mísu. Nevím, co je horší, jestli ušatý Doktor nebo trapně ztvárněné mimozemské životy. První tři díly jsem doslova protrpěla, dál se na tuhle kravinu dívat nehodlám.

• 31.8.2015  16:56

Pánové, na tohle raději nekoukejte, jinak budete trpět jako můj muž. Film je evidentně cílený pro mladé ženy. Líbil se mi jeho rychlý spád. Žádné dlouhosáhlé pitvání životních kotrmelců- co se stalo, stalo se, jedeme a žijeme dál. Herecké obsazení bylo zvoleno na výbornou.

• 31.8.2015  16:45

Už dlouho jsem neviděla takovou mimózní slátaninu. Scénáristé mají evidentně odpor k fyzice, zato zbožňují Kobru 11. Na hereckém obsazení a výbušninách se sice nešetřilo, proč ale tolik přiblblých scifi scén?

• 13.3.2015  17:18

Nějak nechápu, že jsem na tento film narazila v televizi až letos, a to ještě v odpoledním vysílání Nova Cinema. Silný rodinný příběh čtyř mužů a jedné ženy se skvělým hereckým obsazením mě opravdu chytl za srdce.

• 28.2.2015  12:48

Naprosto nesdílím všeobecné nadšení z tohoto filmu. DiCaprio sice sehrál sexem posedlého a kokainem nasáklého makléře s naprostým nadšením a zcela věrohodně. Přesto mě jeho průvodce zhýralým povrchním životem z 3/4 času značně nudil.

• 27.2.2015  15:01
    Zmizelá (2014)

Zmizelá .... pomalu ale jistě vás svou zvláštně nastolenou atmosférou dokáže ke křeslu pevně zaháčkovat, a když vás po 145 minutách propustí ze svých spárů, valíte očima a kývete nevěřícně hlavou. Přestože dramata a trillery moc nemusím, tak tenhle filmový počin mě naprosto dostal. Zmizelá není rozhodně další klasická hledačka mrtvoly krásné manželky. Je to neobyčejný příběh manželství, lásky a naprostého šílenství.

• 27.2.2015  14:40

Christian Clavier tentokrát nebojuje s římany, ale multikulturalismem ve vlastní rodině ... A tak máte o kvalitní zábavu postaráno. Velmi originálně spracované téma problematiky francouzských přistěhovalců vás určitě pobaví. Celý happyend ovšem zaváni propagandou EU o tom, jak jsme i přes rozmanitost národů schopni být jednotní ...

• 22.2.2015  21:43
    Parťáci (TV seriál) (2012)

Dívat se na Parťáky nebo vypnout televizi? Vypnout televizi! Michael Urie natolik přehrává spontáního homosexuála, až je to pro mě nestravitelné.

• 22.2.2015  21:38
    Cizinec (2010)

Nemastné, neslané, nudné, bez emocí, bez chemie. Angelina nehrála, byla spíše jak na předváděcím molu. Není divu, že jsem u toho usnula. Jedna hvězda za připomenutí krásných chvil prožitých v Benátkách.

• 17.3.2014  12:09
    Drive (2011)

Nemám ráda, když se ve filmu dlouho mlčí, dlouho dívá z očí do očí, dlouho jezdí autem po městě ... ale v Jízdě na doraz jsou všechny tyto chvíle natočeny tak skvěle, že jim nelze odolat. Spojení R. Goslinga se skvělou hudbou - to je zřejmě to kouzlo, které mě dostalo.

• 17.2.2014  13:16

Kdo čekal dle hereckého obsazení další trhák, byl asi zklamán. Je to spíše film na pohodu. Beztak si jej Tom napsal a zrežíroval jen kvůli tomu, aby se beztrestně mohl líbat s Jůlií :-).

• 14.2.2014  08:30

Kdysi jsem jako studentka měla tu čest vidět tento film v kině. Záchvatem smíchu řval celý sál. Je to pro mě jeden z nejlepších filmových zážitků.

• 3.2.2014  15:10

Podivný příběh jednoho dne dvou naprosto cizích lidí, kteří se během jednoho dne seznámí natolik, až se do sebe zamilují ... Nápad je to zajímavý, herci byli moc sympatičtí, ale nějak to na mě nezapůsobilo.

• 26.1.2014  20:14

Tento téměř němý film mě nebavil. Nějak jsem se nedokázala citově propojit s mlčícím mořským vlkem a to i přes velké Redfordovo charisma.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6