Darth_Swarm

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.10.2019  22:54
    Joker (2019)

Momentálně 8. nejlepší film? WHY? Výkon Joaquina dobrý, ale jinak nuda. 60%.

• 15.9.2019  22:37
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Bez Pabla už to není ono, první 3 díly jsem protrpěl, u čtvrtého jsem to už vzdal. Na první 2 série se to vůbec nechytá.

• 3.7.2019  23:28

Šimry, šimry.

• 9.3.2019  21:38
    Aquaman (2018)

Jsem rád, že jsem na to tehdy nešel do kina, málem jsem to doma ani nedokoukal. DC filmy už fakt ne.

• 7.3.2019  09:46

Tři * za film + jedna * navíc za Goose.

• 1.3.2019  19:34
    MOST! (TV seriál) (2019)

Jako vážně? Tohle někoho baví? Nic trapnějšího jsem neviděl.

• 25.12.2018  15:55
    Triple 9 (2016)

Jedna * za úvodní bankovní loupež, zbytek filmu těžká a utahaná nuda. Hvězdné obsazení naprosto zbytečné.

• 22.11.2018  22:22
    Creed II (2018)

Rocky 4 remake. I když to má pořád tu stejnou šablonu jako všechny Rocky filmy, i tak to bavilo.

• 16.11.2018  22:20

Kde jsou zvířata? Kde jsou nějaké zločiny? Oproti celkem dobré jedničce je tohle hodně velká bída. Utahané, ukecané, asi v polovině filmu už jsem se v těch všemožných jménech ztrácel a nevěděl, kdo je kdo. Zbytečně nastavovaná kaše, kterou ani Brumbál a Bradavice nezachrání.

• 12.9.2018  22:28

No tvl co to jako bylo?. Už podle trailerů to vypadalo na kokotinu, ale něco tak otřesného jsem fakt nečekal. Mělo by se to jmenovat Predator: Komedie. Zlatí Predátoři (2010).

• 30.5.2018  22:39
    matka! (2017)

Boha, co to bylo za píčovinu? Asi po hodině vypnuto, nedalo se to dokoukat.

• 23.5.2018  22:30

Paradoxně tyhle Star Wars STORY (Rogue One a Solo) jsou mnohem lepší, než nové epizody. Od filmu jsem nic nečekal, vlastně mě ani nějak nezasáhl ten typický SW hype, který mám vždy několik týdnů před novou epizodou a šel na to do kina jen proto, že je to z SW universa. Má to svoje mouchy, ale ve finále jsem byl příjemně překvapanej.

• 16.5.2018  23:13

Pořád dokola, jen se tam hodí pár nových robotů a tradáá, může se začít točit odznovu. Bohužel Transky už nemají co nabídnout. První tři díly byly nej.

• 15.5.2018  23:43
    Deadpool 2 (2018)

Rozhodně lepší, než nudná jednička, i když místy se to trochu táhlo. Víc sprostý, krvavější, šílenější a trochu rasistický, takový je DP 2 a co víc si přát.

• 28.2.2018  19:04
    Jídlo, s.r.o. (TV pořad) (2014)

Vaňku, škoda, že jsi tak klesnul. To, co jsi označil v Pekle na talíři za šmakulády, tady zase vesele propaguješ a některým firmám lezeš přímo až do zadku. Prostě obrat o 180 stupňů. Navíc moc tomuto pořadu nevěřím, nejspíš je odvysíláno jen to, co se hodí do krámu.

• 28.2.2018  18:56
    A dost! (TV pořad) (2012)

Tuna sraček.

• 26.2.2018  21:57
    Maggie (2015)

Arnolde, proč? Proč se cpeš do takových kokotin, jako je tento film? I přes krátkou stopáž 95 minut se to nedalo dokoukat.

• 13.12.2017  23:47

Nemůžu....prostě nemůžu uvěřit, jaká kokotina se stala ze Star Wars. Totální znásilnění ságy v přímém přenose. Hamille, škoda, že ses na to nevysral. Postava Luka Skywalkera zprzněná až do základu. Pokud chci vesmírný humor, zajdu si na Marvel, ale ne na Star Wars, které by mělo vypadat snad trochu vážně, tak jako u minulých dílů. Leia ve vesmíru, to jako vážně? Postava Snokea a jeho osud, to jako vážně? Kde jsou nějaké epické souboje se světelnými meči? Poslední souboj Luka ala Matrix už byla jen třešnička na dortu této parodie. Nevím, jestli si z nás Disney dělá prdel, ale opravdu děkuji za zprznění mé nejoblíbenější ságy. Radši nechci vidět, co nás čeká v dalším díle. P.S. Prosím, kdo tu píše, že je to srovnatelné s Impériem, běžte se spláchnout do záchodu!

• 20.11.2017  23:13
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Další seriál ve stylu Clone Wars a jak už název říká, tak děj se motá kolem malé skupinky rebelů, jen mi to přišlo takové víc pro děcka a celkově horší animace, která to celé sráží dolů. Některé díly lepší, některé horší a také dost často předvídatelné. Od konce druhé série celkem zajímavé dějové zvraty a hlavně zajímavé postavy, které se v seriálu objeví. Nejzajímavější jsou díly, kde se objeví Grand Admiral Thrawn. EDIT. Závěrečné epizody jsou hodně silné.

• 26.10.2017  09:33
    Jigsaw (2017)

Jigsaw is back, pořád ta stejná recyklace, na jedno shlédnutí dobré.

• 23.10.2017  21:30

Nuda od začátku až do konce, asi po hodině jsem to začal posouvat, protože už se to fakt nedalo vydržet. Momentální hodnocení 79% vůbec nechápu, strašně tuctový film, který ničím nezaujme. Vlastně ani nevím, proč dávám jednu hvězdu, od odpadu to nemá daleko.

• 19.10.2017  21:53

Rozhodně nejslabší Padouch, občas jsem měl co dělat, abych to nevypnul. Nejen že to nemá skoro žádný humor, ale hlavně mimoni jsou tu odstrčeni dost do pozadí a objevují se jen minimálně, snad oni by to měli trochu táhnout ne? Jediné plus je srandovní retro záporák a jeho song bitky.

• 21.9.2017  18:48

Tříhodinová nuda.

• 17.9.2017  22:52

Hodně slabý a nudný rozjezd, byly i chvíle, kdy jsem to chtěl vypnout, naštěstí jsem to neudělal. Druhá půlka filmu mě chytla až překvapivě silně, napínavé až do úplného konce. Nečekané zvraty a hodně slušný výkon všech postav.

• 7.9.2017  23:14
    To (2017)

Zbytečně natáhnutá a nudná komedie, která se neustále opakuje, s hororem to nemá nic společného. Chválím jen dobré výkony dětí a nějaké scény s klaunem, jinak mě nic jiného nenapadá.

• 26.8.2017  19:05

I když je to ptákovina a s hrou to nemá už nic společného, tak mě to celkem bavilo. Povedený akční začátek, libové scény s executionerem, na konci slušný "matrix souboj" s Weskerem.

• 25.7.2017  11:17

Hamburger z hovnaaaaaaaaaaaa!!!!

• 25.7.2017  10:30
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Prvních 6 sérií je TOP! Pak už je to docela slabota a je tam hodně vidět vaření z vody. Čím novější série, tím je to nudnější, ale pár skvělých dílů se najde v každé sérii.

• 20.7.2017  21:41
    Dunkerk (2017)

Pěkně natočené, ale to je asi tak vše. Plus dávám za výborný soundtrack a letadlové scény, jinak mě to moc nezaujalo. Nebýt zbytečných (nebo spíš dementních?) sekvencí, které rozdělují film na týden, den a hodinu, tak by to bylo o mnoho lepší, tohle u válečného filmu opravdu nepotřebuji.

• 5.7.2017  14:08
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Díly s Čechem byly nejlepší, pak ještě Preiss se docela dal. Ale jakmile tam nastoupil ten slizoun Hejma, tak se z toho stala nekoukatelná fraška. Že to pak uváděl i Šmucler ani nevím.

<< předchozí 1 2 3 4