• Válečný

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Za hudbu a Kylea ... jinak vůbec nic, ubulené, laciné a hlavně tahnoucí se jak odpolední přenáška

Cimrman v říši hudby (2006) (divadelní záznam)

Humorem nejhůře přístupná hra pro kulturně neznalého diváka...tomu odpovídá poměrně vlažné hodnocení hry... pokud pochopíte souvislosti, víte co hraje či paroduje orchestr, pokocháte se krásnými texty zapadající do sebe souzvukem slabik i jejich dobou, pak musíte hodnotit za *****, jediným kazem na jinak vynikající hře je zde jednoduchý humor p. Vondrušky, který pro mne působí v této hře vyloženě rušivě. 90%

Californication (2007) (seriál)

Hrozně povrchní věc postavená na efekt pro slintající lůzu.....takže 70%

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Předvídatelný, trochu připitomělý humor, který je zaměřený na lidi s IQ tak cca o 50 bodů nižším než Big Bang Theory. Jinak scénář je naprosto nenápaditý a myšlenka karmy začně brzo hrozně nudit.

Avatar (2009)

Ultra-popcornová zábava, krásně zpracováný a hezký vymyšlený fantasy svět maskuje slabý scénář s tolika klišé, že z toho běhá mráz po zádech , 65% EDIT: po shlednutí 3D verze jsem se utvrdil že v tomto filmu je 3D celkem na nic, svět Pandory je tak komplikovaný , že nedá 3D efektu vyniknout tak jako jiné filmy, potěší jen při několika záběrech

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálu všech dob, vyborně postavený styl a úroveň humoru, kdy se zasměje i chytry a blbec ještě zachytí pointu, všechny herecké výkony jsou uvěřitelné, Sheldon je zahrán geniálně.... jedinou drobnou slabou figurkou je ten Ind, u něhož jeho vtipy občas sklouznou k velké lacinosti a budiž mu odpuštěno 95%

Vzpoura (2001) (TV film)

I pres nektere historicke boty, i pres Azariovu reklamu na fitko(proboha 4 roky hladoveli a on ma pracku jak kdyby vysel z fitka) davám ****