Niki__Niki

Nikol Trojanová

okres Praha

• 10.11.2018  00:21
    Milada (2017)

Přemýšlím nad hodnocením 3/4, ale za ty odpady tady dávám 4. Pokud si film pustíte v originálním znění v angličtině, nebude vás štvát, ano v tomto případě šílený, dabing, film si užijete. Příběh Milady je poutavý a tragický a tak odpustím i horší zpracování. Na tři je to určitě a rozhodně to není ztráta času. Hlavní herečka skvělá.

• 22.10.2018  20:01

Tam nahoře by měli sedět ty nejzkušenější, nejrozumější a stejně většinu z nich nenapadne poslechnout si ten příběh znovu a nebo se na něj podívat bez předchozího ovlivnění rozsudkem. To jim to není divný? Že za ně bojuje tolik lidí? To si fakt večer v posteli neřeknou, ty jo, měli bysme se znovu podívat na toho Averyho. Jen pro sychr... ? Jinak kdybych se někdy dostala do basy, chci tuhle právničku. Při první sérii jsem si občas rvala vlasy, proč se na to někdo nepodíval, nevytvořil si vlastní pořádnej vyšetřovací tým a v duchu jsem si říkala argumenty, které měli použít. A tahle ženská to všechno udělala. Téměř sama. Fakt jí přeju, ať ho dostane ven a usvědčí ty šuliny z jeho rodiny, co to na ně svedli (možná bych to viděla i na toho ex, nevím, nemám v ruce všechn důkazy, ale stejně toho vím asi víc než obžaloba). Druhá série je chvílema zbytečně natahovaná, ale i přesto- pět hvězd. Ten příběh je neuvěřitelnej a Netflix si s ním dává fakt práci.

• 22.10.2018  20:00

• 29.1.2017  10:32
    Zakladatel (2016)

Rozhodně je historie jedné z největších firem zajímavá a příběh není moc známý, takže oceňuji jeho filmové zpracování. Film by ovšem mohl mít větší spád, napínavější scény a buď kratší stopáž a nebo ''natřískanější'' scénář. Občas jsem se nudila, což je u filmu asi to nejhorší, co se může stát. Keaton a herecké obsazení je skvělé.

• 6.4.2016  10:33

SPOILER... Události poslední epizody se daly roztáhnout alespoň do dvou dílů, některé předešlé se totiž moc vlekly a poslední má zbytečně rychlý spád. Já osobně knihu nečetla a nevím, jak moc se tvůrci drželi předlohy, každopádně se sama sebe ptám. Proč Franco nezkusil vzít Sadie do budoucnosti či proč nezůstal bez Sadie v 60. letech? Atmosféra šedesátek se mi v tomto seriálu tak moc líbila, že mi návrat do naší reality přišel až příliš ponurý. Konec seriálu perfektní, butterfly effect je tu opravdu nádherný a stará Sadie kouzelná. A Francův upřímný láskyplný úsměv v poslední minutě mu žeru tak, že pro mě určitě ještě nějakou chvíli zůstane Jakem Ambersonem.

• 6.4.2015  08:39

Dala bych filmu prumer za tri. K postavam nijak moc neprilnete, posledni akcni scena neprehledna a celkove je film az moc "preakcnen". Rozlouceni s Paulem Walkerem na konci je ale tak nezne, citlive a vubec ne "pojdme z nich vytriskat par slz, at je to dostane." Po zakonceni zjistite, ze takove rozlouceni dokazi natocit lide, pro ktere Paul opravdu hodne znamenal a pochopite, ze parta kolem Rychle a zbesile byla opravdu jako rodina- jak rekl Vin Diesel. Za to, ze lidi delaji to co je bavi a pritom se i bavi, pridavam jednu hvezdu.

• 29.9.2014  11:09

Je pravdou, že film hodnotím už jako součást trilogie. Kdybych nevěděla, že bude mít pokračování, řekla bych si WTF, kdo je tam zavřel, proč to udělali, kdo postavil tak monstrozni labyrint? Ale takto, když vím, že se rozuzlení jistě dozvíme musím říct, že film je bomba. Skvělé herecké výkony, perfektní atmosféra a těšíte se na každou další minutu.

• 24.9.2014  09:56
    Sousedi (2014)

Docela dost mě překvapilo zdejší hodnocení, protože s mým názorem bývá ten místní odlišný kolem 5%. A tato skvělá komedie není ani v červených číslech?? Musím říct, že mi styl dialogů i scén dokonale sedl a skvěle jsem se bavila. Takto často se směju opravdu jen u sitcomů. Vtípky super, herecké obsazení super, scénář super a epická závěrečná bytka mezi Zacem a Sethem výborná. Uvažuji snad i o pěti hvězdách.

• 6.8.2014  10:46
    Hercules (2014)

Takhle naštvaná jsem z kina dlouho neodcházela. Totální ztráta času, nula zábavy, scénář naprosto k ničemu. Takových filmů už tu bylo hodně a Hercules nemá opravdu nic navíc, nebo čím by překvapil. Celou dobu jsem napjatě očekávala co přijde, bohužel jsem se nedočkala. Totální nuda- s mytologickým Herculesem to nemá nic společného. Jak to tak u těhle filmů bývá, trailer nás lákal na úplně jiný film. Pro mě je Hercules béčkový film bez jakéhokoliv děje.

• 31.7.2014  20:18
    Robocop (2014)

Film na mě působí "Béčkovým" dojmem, na to jaké Robocop má jméno z devadesátých let jsem čekala lepší REMAKE...

• 16.7.2014  13:02
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

Nerada hodnotím po shlédnutí 3 dílů, ale příběh Druhý Dech byl prostě skvělý a další dva průměr, takže hodnocení za 4.

• 26.6.2014  10:12
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nemůžu si pomoct, prostě mi to bláznění kolem seriálu vadí. Už proto jsem k němu přistupovala skepticky, to je fakt. Každopádně nemůžu říct, že by mě seriál zklamal. Jsou tam opravdu skvělé scény, fanoušky určitě zasáhnout velice časté zvraty a úmrtí a seriál má neskutěčnou atmosféru. Jen se u něj často dost nudím. Dialogy, situací na severu,... A já nechci koukat na něco, co mě nudí. Chci se bavit od začátku až do konce. Proto za tři.

• 26.6.2014  09:57

Cruise už mě přestával bavit, myslela jsem, že na jeho akčňák se už do kina nevypravím. Podobná zápletka, nesmyslné akční scény, pořád to samé dokola. Hodnocení mě ale přesvědčilo dát mu ještě jednu šanci. Neříkám, že Na hraně zítřka není klasický akčnák, ale boduje skvělým scénářem a tím, že se při sledování prostě královsky bavíte. Takže za plný počet i díky Emily Blunt, která se od dob sekretářky Meryl Streep slušně vyšvihla.

• 17.2.2014  17:06
    Vejška (2014)

Bavila jsem se. A to je u mě u českých filmů rozhodující. Herci byli skvělý, příběh celkem plytký, ale dalo se.

• 17.2.2014  16:52

Dvě hvězdičky za herecké výkony, atmosféru filmu a milostný příběh. Jinak slátanina co nedává smysl. Kouká se na to hezky, ale opravdu se z toho dalo vytřískat víc než toto. Jeden z nejhezčích trailerů, co vás ale naláká na úplně jiný film.

• 15.1.2014  16:37
    Titanic (1997)

Často ode mě zní jako klišé, že Titanic je nejlepší film. Jenže je to opravdu tak a ti, co při každém filmu přemýšlí nad jeho vznikem, mi musejí dát za pravdu. Rok 1997 a vznikl vůbec nejlepší, nejvelkolepější a nejhezčí film. HUDBA, HERECKÉ OBSAZENÍ, scénář, kamera,... vše je v tomhle filmu opravdu perfektní a jsem pyšná na to, že to byl vůbec první film, který jsem viděla v kině. A pak ještě třikrát. Příběh, který vás chytne za srdce a vůbec nejlepší herecké duo. Dicaprio- Winslet. Haleluja

• 6.1.2014  21:41
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Trojan a jeho vlasy jsou skvěle reprezentativní na takovou recepci. No já prostě koukám. Komediální český seriál a hle, on je opravdu vtipný. Doufejme, že takhle dobrý nebyl jen první díl.

• 21.12.2013  16:20
    Pomsta (TV seriál) (2011)

1.série byla celkem fajn a osud hrdinů, těch dobrých i špatných, mě začal opravdu zajímat. 2.sérii jsem asi jen už z hecu překousávala, abych věděla, jak to tedy dopadne. Seriál jsem hodnotila jako průměrný až na herecké obsazení- to je skvělé. Ať už Madeleine Stowe či Joshua Bowman, který se skvěle vyvíjí. Pak ale přišla třetí série a seriál se stal jedním z mým velice oblíbených. Postavy začali být lidštější, do příběhu se začali hodně zatahovat city, což někdy dělá situace opravdu emotivními a překvapujícími. Děj není tak komplikovaný, spíš až překombinovaný, což seriálu ublížilo např.ve 2.řadě. No těším se, jak se bude vše vyvíjet a opravdu doufám, že se seriálu bude dařit tuhle laťku udržet.

• 9.12.2013  00:11

Zábavné, vtipné, originální. Už dlouho jsem se tolik nepobavila u filmové komedie. Ty mají totiž většinou obrovský skluz např. oproti sitcomům, kde je interval dobrých vtipů velice častý. Super!

• 8.12.2013  18:00

Jedna hvězdička za herecké výkony a druhá protože jde o skvěle obsazený film. Ale jinak nuda, nulový příběh, žádné vtipné scény. Dobré třeba jako kulisa při úklidu.

• 7.11.2013  14:56

Tak skvělé vtipy, příběh, herci.. Bavila jsem se královsky a i když už je to pár týdnů, co jsem film viděla, zážitek z něj ještě jiný nepřekonal.

• 7.11.2013  14:54

Pro mě veliké překvapení! Celou dobu jsem se opravdu bavila a čekala co bude. Super.

• 7.11.2013  14:53
    Gravitace (2013)

Mně tam prostě příběh chyběl. I když musím říct, že mě překvapilo, že se ve filmu neobjevila žádná retrospektiva, díky které jsme postavy nepoznali blíže. Hodinu a půl čistého vesmíru, to jsem nečekala. Atmosférou to na mě dýchalo neskutečně. Sandra Bullock skvělá.

• 13.5.2013  15:26
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Dlouho jsem tento seriál neviděla, ale vždy na něj budu vzpomínat jako na jedinečnou a extra vtipnou prasárnu, která mi vždy zvedla náladu a zároveň mi jí i trošku zkazila tím, jak vyobrazuje muže (musím stále přemýšlet, zda to mají vše takhle na háku a zajímají je jen tři věci -sex, fotbal a chlast-) ??? No nevadí, za pár let si ho znovu pustím a snad už budu vědět, zda je to pravda.

• 13.5.2013  15:20
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Postavy a jejich charakteristiky jsou zkrátka napsány tak dobře! Miluju je. I když jsem v seriálu nenarazila na nic extra hlubokého (dobře, párkrát mě překvapili, pravda), je to největší oddechovka a odreagovačka. Randy a Joy jsou absolutně hvězdy seriálu. Spolu s přáteli je to jediný seriál, kde mi nevadí dabovaná verze :)

• 13.5.2013  00:59
    Iron Man 3 (2013)

Šla jsem na Marvel a dostala jsem Marvel spolu se super hereckými výkony, romantikou, vtipem, super akčními scénami. (3D moc nevynikne, ale triky skvělé!) No prostě nejlepší komiksové zpracování od prvního Spidermana. Vylepšené výkony a technologie Iron Mana jsou super. Malá výtka k záporákovi- nepřijde mi moc záporný ani zlý, Guy Pearce je prostě sympaťák :) Návaznost na Avengers mi dělá radost. Pokud dojde k propojení Marvelovských filmů, tvůrcům se tak otevřou dveře s neuvěřitelnými možnostmi, tak doufejme, že je využijí!

• 16.3.2013  04:22
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Charlie Sheen zde předvedl něco, díky čemu na něj nikdy nezapomeneme. Kdyby nebylo občasných kruhů pod jeho očima a zelené barvy v jeho tváři, je těžko uvěřitelné, proč v tomto seriálu skončil. Jeho vitálnost, vtipnost a originalita byla nepřekonatelná. Bohužel, což potvrdil i jinak úžasný komik Ashton Kutcher. A seriál na tom (i na dost špatném scénaři) zkroskotal. Ale i přes to jsou nové série právě s Ashtonem lepší než mnoho jiných zbytečně vznikajících sitcomů. Fandím Jonu Cryerovi a doufám, že seriál na svých bedrech ponese dál.

• 16.3.2013  04:17
    REC (2007)

Ta jedna hvězda za ten konec no. Zachránil celý film, jinak bych rozkopla televizi, že jsem s něčím takovým ztratila čas. Nejblbější postavy v dějinách filmu. Občas mi to přišlo vážně jako parodie. Vám, co jste to ještě neviděli, radím: běžte se raději podívat do hasičárny na exkurzi, bude to větší zábava.

• 16.3.2013  04:11
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

SPOILER- Policisté v čele s FBI, kteří nikdy nestihnou přijít nikam včas, věčně jim někdo uniká a nikdy je nic nenapadne dřív než jakéhokoliv člověka s průměrným IQ? No dobře, budiž vám odpuštěno, protože upřímně, kdyby byli o něco chytřejší, dopadli by je všechny hned, nebyla by zápletka a my měli po seriálu. Takže jim tuto ´´drobnost´´ ,díky které jsem si vytrhala málem všechny svoje vlasy, odpustím. Protože jinak je téma sériových vražd skvěle započaté a navíc jsou oba hlavní představitelé takový sympaťáci! Tak teď už se jen rozhodnout- good or bad guy?

• 16.3.2013  04:01
    The Killing (TV seriál) (2011)

Ano, v seriálu jsou slabá místa, kdy už se těšíte na další scénu nebo rozuzlení (zdlouhavé vykecávání policistů, čekání na odpovědi), ale rozhodně stojí za to si na něj počkat. Poslední díl první i druhé série vás rozseká na maděru. Herecké výkony skvělé, zápletky které mají hlavu a patu a k tomu hudba, která vás donutí čekat naprostý vrchol příběhu i když jde o celkem nezajímavou scénu. Tvůrci vás tedy udrží v napětí téměř celou dobu. No tak pojď si hop třetí řado a opět mě překvap. 3.řada 80%