Niki__Niki

Nikol Trojanová

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 27.6.2020  14:10

Klasická ferrellovka o soutěži, kterou Will Ferrell sleduje každoročně, má ji rád a taky ji tak zpracoval. Vzal si k tomu mou oblíbenkyni Rachel McAdams, která umí z filmu vždy vykouzlit ještě o hvězdičku lepší kousek. Ferrell udělal Eurovizi velikou službu a já se na ni příště ráda podívám. Závěrečná písnička o Husavíku je na Oscarovou nominaci, tak uvidíme, jestli ji akademie vezme v potaz a další hvězdička je za ni.

• 13.2.2020  10:49
    Sekretářka (2002)

To, čím Padesát odstínů chtělo být, ale atmosférou ani intimitou se mu to zdaleka tak nepovedlo. A to i přes to, že aktéři sekretářky nejsou tak "atraktivní". Schválně používám uvozovky, oba herci totiž mají šarm, je mezi nimi chemie a zahráli to dokonale. Myslela jsem, že Maggie není atraktivní herečka s pěknou tváří, ale změnila jsem názor a navíc její proměna filmem je skvělá.

• 29.4.2019  22:01

Nelogické, žádný zvrat, žádné překvapení, nic, na co jsme byli u GOT zvyklí. SPOILER. Vetšina hlavních postav neudělala za celou bitvu nic zásadního, nijak nepřispěla, nepomohla, nic nevymyslela. Kvůli hloupému chování všech prohrávali až téměr do konce na plné čáře. To že se celá bitva odehrávala v noci a tudíž ve tmě nebyl takový problém jako to, že to byla nuda, nuda nuda a očekávaný wow zvrat se nedostavil. Škoda. Těch 7 sérií směřovalo k něčemu většímu. Jedna hvězdička za Aryu a druhá za hudbu.

• 12.1.2019  23:23
    The Ritual (2017)

Dvě hvězdičky za slibný začátek. To co se děje v druhé půli mi hlava nebere. SPOILER. K čemu měl hlavní hrdina dojít? Zabili mu kamaráda, kterého nezachránil a nakonec se mu nepodařilo zachránit ani ty tři další. Pointa mi asi nějak uniká. O těch posledních 15 minutách nemluvě, tam mi uniklo asi vše.

• 10.11.2018  00:21
    Milada (2017)

Přemýšlím nad hodnocením 3/4, ale za ty odpady tady dávám 4. Pokud si film pustíte v originálním znění v angličtině, nebude vás štvát, ano v tomto případě šílený, dabing, film si užijete. Příběh Milady je poutavý a tragický a tak odpustím i horší zpracování. Na tři je to určitě a rozhodně to není ztráta času. Hlavní herečka skvělá.

• 22.10.2018  20:01

Tam nahoře by měli sedět ty nejzkušenější, nejrozumější a stejně většinu z nich nenapadne poslechnout si ten příběh znovu a nebo se na něj podívat bez předchozího ovlivnění rozsudkem. To jim to není divný? Že za ně bojuje tolik lidí? To si fakt večer v posteli neřeknou, ty jo, měli bysme se znovu podívat na toho Averyho. Jen pro sychr... ? Jinak kdybych se někdy dostala do basy, chci tuhle právničku. Při první sérii jsem si občas rvala vlasy, proč se na to někdo nepodíval, nevytvořil si vlastní pořádnej vyšetřovací tým a v duchu jsem si říkala argumenty, které měli použít. A tahle ženská to všechno udělala. Téměř sama. Fakt jí přeju, ať ho dostane ven a usvědčí ty šuliny z jeho rodiny, co to na ně svedli (možná bych to viděla i na toho ex, nevím, nemám v ruce všechn důkazy, ale stejně toho vím asi víc než obžaloba). Druhá série je chvílema zbytečně natahovaná, ale i přesto- pět hvězd. Ten příběh je neuvěřitelnej a Netflix si s ním dává fakt práci.

• 22.10.2018  20:00

• 29.1.2017  10:32
    Zakladatel (2016)

Rozhodně je historie jedné z největších firem zajímavá a příběh není moc známý, takže oceňuji jeho filmové zpracování. Film by ovšem mohl mít větší spád, napínavější scény a buď kratší stopáž a nebo ''natřískanější'' scénář. Občas jsem se nudila, což je u filmu asi to nejhorší, co se může stát. Keaton a herecké obsazení je skvělé.

• 6.4.2016  10:33

SPOILER... Události poslední epizody se daly roztáhnout alespoň do dvou dílů, některé předešlé se totiž moc vlekly a poslední má zbytečně rychlý spád. Já osobně knihu nečetla a nevím, jak moc se tvůrci drželi předlohy, každopádně se sama sebe ptám. Proč Franco nezkusil vzít Sadie do budoucnosti či proč nezůstal bez Sadie v 60. letech? Atmosféra šedesátek se mi v tomto seriálu tak moc líbila, že mi návrat do naší reality přišel až příliš ponurý. Konec seriálu perfektní, butterfly effect je tu opravdu nádherný a stará Sadie kouzelná. A Francův upřímný láskyplný úsměv v poslední minutě mu žeru tak, že pro mě určitě ještě nějakou chvíli zůstane Jakem Ambersonem.

• 6.4.2015  08:39

Dala bych filmu prumer za tri. K postavam nijak moc neprilnete, posledni akcni scena neprehledna a celkove je film az moc "preakcnen". Rozlouceni s Paulem Walkerem na konci je ale tak nezne, citlive a vubec ne "pojdme z nich vytriskat par slz, at je to dostane." Po zakonceni zjistite, ze takove rozlouceni dokazi natocit lide, pro ktere Paul opravdu hodne znamenal a pochopite, ze parta kolem Rychle a zbesile byla opravdu jako rodina- jak rekl Vin Diesel. Za to, ze lidi delaji to co je bavi a pritom se i bavi, pridavam jednu hvezdu.

• 29.9.2014  11:09

Je pravdou, že film hodnotím už jako součást trilogie. Kdybych nevěděla, že bude mít pokračování, řekla bych si WTF, kdo je tam zavřel, proč to udělali, kdo postavil tak monstrozni labyrint? Ale takto, když vím, že se rozuzlení jistě dozvíme musím říct, že film je bomba. Skvělé herecké výkony, perfektní atmosféra a těšíte se na každou další minutu.

• 24.9.2014  09:56
    Sousedi (2014)

Docela dost mě překvapilo zdejší hodnocení, protože s mým názorem bývá ten místní odlišný kolem 5%. A tato skvělá komedie není ani v červených číslech?? Musím říct, že mi styl dialogů i scén dokonale sedl a skvěle jsem se bavila. Takto často se směju opravdu jen u sitcomů. Vtípky super, herecké obsazení super, scénář super a epická závěrečná bytka mezi Zacem a Sethem výborná. Uvažuji snad i o pěti hvězdách.

• 6.8.2014  10:46
    Hercules (2014)

Takhle naštvaná jsem z kina dlouho neodcházela. Totální ztráta času, nula zábavy, scénář naprosto k ničemu. Takových filmů už tu bylo hodně a Hercules nemá opravdu nic navíc, nebo čím by překvapil. Celou dobu jsem napjatě očekávala co přijde, bohužel jsem se nedočkala. Totální nuda- s mytologickým Herculesem to nemá nic společného. Jak to tak u těhle filmů bývá, trailer nás lákal na úplně jiný film. Pro mě je Hercules béčkový film bez jakéhokoliv děje.

• 31.7.2014  20:18
    Robocop (2014)

Film na mě působí "Béčkovým" dojmem, na to jaké Robocop má jméno z devadesátých let jsem čekala lepší REMAKE...

• 16.7.2014  13:02
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

Nerada hodnotím po shlédnutí 3 dílů, ale příběh Druhý Dech byl prostě skvělý a další dva průměr, takže hodnocení za 4.

• 26.6.2014  10:12
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nemůžu si pomoct, prostě mi to bláznění kolem seriálu vadí. Už proto jsem k němu přistupovala skepticky, to je fakt. Každopádně nemůžu říct, že by mě seriál zklamal. Jsou tam opravdu skvělé scény, fanoušky určitě zasáhnout velice časté zvraty a úmrtí a seriál má neskutěčnou atmosféru. Jen se u něj často dost nudím. Dialogy, situací na severu,... A já nechci koukat na něco, co mě nudí. Chci se bavit od začátku až do konce. Proto za tři.

• 26.6.2014  09:57

Cruise už mě přestával bavit, myslela jsem, že na jeho akčňák se už do kina nevypravím. Podobná zápletka, nesmyslné akční scény, pořád to samé dokola. Hodnocení mě ale přesvědčilo dát mu ještě jednu šanci. Neříkám, že Na hraně zítřka není klasický akčnák, ale boduje skvělým scénářem a tím, že se při sledování prostě královsky bavíte. Takže za plný počet i díky Emily Blunt, která se od dob sekretářky Meryl Streep slušně vyšvihla.

• 17.2.2014  17:06
    Vejška (2014)

Bavila jsem se. A to je u mě u českých filmů rozhodující. Herci byli skvělý, příběh celkem plytký, ale dalo se.

• 17.2.2014  16:52

Dvě hvězdičky za herecké výkony, atmosféru filmu a milostný příběh. Jinak slátanina co nedává smysl. Kouká se na to hezky, ale opravdu se z toho dalo vytřískat víc než toto. Jeden z nejhezčích trailerů, co vás ale naláká na úplně jiný film.

• 15.1.2014  16:37
    Titanic (1997)

Často ode mě zní jako klišé, že Titanic je nejlepší film. Jenže je to opravdu tak a ti, co při každém filmu přemýšlí nad jeho vznikem, mi musejí dát za pravdu. Rok 1997 a vznikl vůbec nejlepší, nejvelkolepější a nejhezčí film. HUDBA, HERECKÉ OBSAZENÍ, scénář, kamera,... vše je v tomhle filmu opravdu perfektní a jsem pyšná na to, že to byl vůbec první film, který jsem viděla v kině. A pak ještě třikrát. Příběh, který vás chytne za srdce a vůbec nejlepší herecké duo. Dicaprio- Winslet. Haleluja

• 6.1.2014  21:41
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Trojan a jeho vlasy jsou skvěle reprezentativní na takovou recepci. No já prostě koukám. Komediální český seriál a hle, on je opravdu vtipný. Doufejme, že takhle dobrý nebyl jen první díl.

• 21.12.2013  16:20
    Pomsta (TV seriál) (2011)

1.série byla celkem fajn a osud hrdinů, těch dobrých i špatných, mě začal opravdu zajímat. 2.sérii jsem asi jen už z hecu překousávala, abych věděla, jak to tedy dopadne. Seriál jsem hodnotila jako průměrný až na herecké obsazení- to je skvělé. Ať už Madeleine Stowe či Joshua Bowman, který se skvěle vyvíjí. Pak ale přišla třetí série a seriál se stal jedním z mým velice oblíbených. Postavy začali být lidštější, do příběhu se začali hodně zatahovat city, což někdy dělá situace opravdu emotivními a překvapujícími. Děj není tak komplikovaný, spíš až překombinovaný, což seriálu ublížilo např.ve 2.řadě. No těším se, jak se bude vše vyvíjet a opravdu doufám, že se seriálu bude dařit tuhle laťku udržet.

• 9.12.2013  00:11

Zábavné, vtipné, originální. Už dlouho jsem se tolik nepobavila u filmové komedie. Ty mají totiž většinou obrovský skluz např. oproti sitcomům, kde je interval dobrých vtipů velice častý. Super!

• 8.12.2013  18:00

Jedna hvězdička za herecké výkony a druhá protože jde o skvěle obsazený film. Ale jinak nuda, nulový příběh, žádné vtipné scény. Dobré třeba jako kulisa při úklidu.

• 7.11.2013  14:56

Tak skvělé vtipy, příběh, herci.. Bavila jsem se královsky a i když už je to pár týdnů, co jsem film viděla, zážitek z něj ještě jiný nepřekonal.

• 7.11.2013  14:54

Pro mě veliké překvapení! Celou dobu jsem se opravdu bavila a čekala co bude. Super.

• 7.11.2013  14:53
    Gravitace (2013)

Mně tam prostě příběh chyběl. I když musím říct, že mě překvapilo, že se ve filmu neobjevila žádná retrospektiva, díky které jsme postavy nepoznali blíže. Hodinu a půl čistého vesmíru, to jsem nečekala. Atmosférou to na mě dýchalo neskutečně. Sandra Bullock skvělá.

• 13.5.2013  15:26
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Dlouho jsem tento seriál neviděla, ale vždy na něj budu vzpomínat jako na jedinečnou a extra vtipnou prasárnu, která mi vždy zvedla náladu a zároveň mi jí i trošku zkazila tím, jak vyobrazuje muže (musím stále přemýšlet, zda to mají vše takhle na háku a zajímají je jen tři věci -sex, fotbal a chlast-) ??? No nevadí, za pár let si ho znovu pustím a snad už budu vědět, zda je to pravda.

• 13.5.2013  15:20
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Postavy a jejich charakteristiky jsou zkrátka napsány tak dobře! Miluju je. I když jsem v seriálu nenarazila na nic extra hlubokého (dobře, párkrát mě překvapili, pravda), je to největší oddechovka a odreagovačka. Randy a Joy jsou absolutně hvězdy seriálu. Spolu s přáteli je to jediný seriál, kde mi nevadí dabovaná verze :)

• 13.5.2013  00:59
    Iron Man 3 (2013)

Šla jsem na Marvel a dostala jsem Marvel spolu se super hereckými výkony, romantikou, vtipem, super akčními scénami. (3D moc nevynikne, ale triky skvělé!) No prostě nejlepší komiksové zpracování od prvního Spidermana. Vylepšené výkony a technologie Iron Mana jsou super. Malá výtka k záporákovi- nepřijde mi moc záporný ani zlý, Guy Pearce je prostě sympaťák :) Návaznost na Avengers mi dělá radost. Pokud dojde k propojení Marvelovských filmů, tvůrcům se tak otevřou dveře s neuvěřitelnými možnostmi, tak doufejme, že je využijí!

<< předchozí 1 2