VoiDson

VoiDson

• 2.1.2014  09:33

Tak do poloviny se zdál film jako parádní komedie a poté jsme pomalu přešli do romantiky, kdy bylo jasné jak to dopadne, ale pánové upřímně kdo Cameron nechtěl :). Vzájemné žertíky prostě fascinující a ten trik s otvírám lahve musím někdy zkusit.

• 2.1.2014  09:26

Co se stalo ve Vegas, zůstalo ve Vegas. Teď jsme v Bangkoku a začíná nová pařba, tak tyhle filmy neberte tak vážně a zkuste se odvázat a nepřemýšlet nad tím. Jestli zažijete nebo vymyslíte lepší pařbu, tak to natočte a vyděláte taky. Bral bych obě pařby jako rozlučku se svobodou. Za mě jsem opět spokojen.

• 2.1.2014  09:17

Po shlédnutí mi to něco připomínalo a pak jsem na to přišel "Hele vole, kde mám káru?" a našel bych další filmy. No a co, že mi to připomínalo jiné filmy. To mi nezabránilo tomu, abych se dobře pobavil a oddychl si u něčeho takového. Závěrem filmu mě potěšily snímky z proběhlého mejdanu. Za mě jsem spokojen.

• 2.1.2014  09:04

Jednou mi někdo řekl, že tenhle díl je nejlepší z celé série a jelikož jsem neviděl ani dva přešlé, tak jsem to vzal hezky od začátku, aby mi případně v tomto díle něco neuniklo a já nebyl ztracený. Nebudu sem psát komentář k předchozím dílů, protože ten si můžete přečíst u daného dílů. Když už jsem tedy dokoukal tenhle díl, tak jsem s dotyčnou osobou nemohl souhlasit a musel jsem připustit, že tohle byl nejhorší díl. Nebýt Leslieho Chowoa, tak by to ani Alan nezachránil. Celkově vzato nemohu říct, že jsem se nebavil a trochu jsem byl rád, že mi to už nepřipomínalo film Hele, vole, kde mám káru.

• 5.7.2013  12:32

Pořád jsem se tomuto snímku bránil ... no a pak to dávali v televizi ... sakra čemu jsem se bránil. Je to naprostá paráda, kde o zábavu není nouze. Proto tolik hvězd.

• 5.7.2013  12:19

Na Raubíře Ralfa jsem moc těšil ... no a po shlédnutí jsem byl nadšen. Rejpalové si vždy něco najdou a udělali by vše líp a po přečtení jejich kritik to vypadá, že i v pohádkách by potřebovali samou akci a nekonečné množství krve ... něco Vám prozradím - tohle je pro děti. Tak a k samotnému filmu: Nejvíce mě pobavil začátek a celá terapie, ale ani u zbytku filmu jsem se nepřestal bavit a byl jsem rád, že jsem viděl retro herní postavy. Grafika příjemná. Hlášky pobavily ... ale nemá cenu se dále rozepisovat prostě doporučuji ke shlédnutí

• 31.12.2012  15:03

Návrat do minulosti či budoucnosti to už tu bylo milionkrát ... Nějak se mi na film nechtělo koukat už jen z důvodu, že Česko poslední dobou nevyprodukovalo žádný pořádný film, pohádku, komedii atd. ... tak jsem i po pravdě od tohoto moc nečekal. Na to, že téma už tu bylo několikrát, tak jsem se parádně bavil už jen tou myšlenkou, jak se vrátil a předvídal co se stane. No a vytvořit v 89 Facebook nástěnku byla prostě pecka. Upřímně se na to rád podívám opakovaně. Co se týká orbitek, tak jsem je postřehl jen na začátku a někdy na konci, ale možné, že tam byli i vícekrát.

• 31.12.2012  14:48
    Méďa (2012)

Tímto snímkem jsem byl velmi potěšen a dobře jsem se pobavil. Začátek klasická přiblblá pohádka, kde to ještě vypadá, že by se na to mohly koukat i děti ... ale o malou chvilku později to začíná dostávat grády a už se vezeme na vlně příjemné zábavy. Ano je pravda, že místy se ve vtipu ztrácí vtip, ale i to se dá v klidu přežít. Když se na scéně objevil Mišelin s úchylným otcem, tak se dal příběh předpokládat, ale to na kouzlu nic neubralo. Jinými slovy pohádka mládeži nepřístupná.

• 19.12.2012  14:15
    Mrazík (1964)

Asi budu ukamenovaný a třeba zase dostanu nějakou inteligentní zprávu. Mě Mrazík nebavil nikdy. Sice smekám před tím jak byl levný a jaký je z toho hit, ale za mě prostě NE.

• 19.12.2012  13:57
    Madagaskar 3 (2012)

Na tohle jsem byl hodně zvědavý a po shlédnutí jsem nebyl vůbec zklamaný. Animace, na kterou jsme zvyklí a jako taková se mi libí. Nemá cenu to tady moc rozebírat a hlavní už bylo řečeno ... je to prostě jízda, na kterou se rád podívám znovu.

• 11.12.2012  16:04
    Bastardi 3 (2012)

Ano nic se ve škole nezměnilo. Tedy až na nového ředitele Vlastimil Zavřel, kterému dám jednu hvězdu za správná řešení situací se žáky rádoby Základní školy. Nejvíce mě dostala scéna, když Tomáš jel k soudu: to, že tam bylo málo policajtů a justiční stráže to chápu, jelikož ani ve skutečnosti už jich moc není, ale to že přijedou dva autobusy cikánů a pak se tam podívají jen 4 skini??? Buď ty skini nemají víc přátel nebo se blbě domluvili na FB, ale podle mě by se z téhle scény dalo vymáčknout mnohem víc :). Dalo by se toho napsat více, ale doufejme, že už je to za námi a Tomáše nenapadne natočit ještě něco podobného... moje skutečné hodnocení: odpad!!!

• 11.12.2012  15:48
    Bastardi 2 (2011)

Tuto část bohužel nezachránilo ani další množství hvězd, které se zde objevili. Dvojka, ale překonala jedničku ve své blbosti a pořád raději bez komentáře

• 11.12.2012  15:45
    Bastardi (2010)

Raději se ani neodvažuji kvůli cenzuře a zákonu film a téma komentovat. Tento díl jsem přijal sice s odporem, ale jako špatnou komedii se světlými chvilkami.

• 11.12.2012  15:40

Nebýt těch pěkných mladých kočiček, tak jsem to ani nedokoukal ... od děje jsem ani víc nečekal, co pořád vymýšlet nového ...

• 17.11.2012  12:46

Tohle se mi nikdy nelíbilo ... ale jellikož jsem viděl i horší pohádky, které se nám snažili vnutit třeba na Vánoce, tak dám alespoň jednu hvězdu...

• 17.11.2012  12:42
    Monsuno (TV seriál) (2011)

Hodně nepovedená kopie Pokemonů ... to se raději podívám na nové Pokemony, kteří nestojí za nic ...

• 17.11.2012  12:41
    Flash Gordon (TV seriál) (2007)

Jednou takhle ráno vstanu dříve a v programu na televizi vitím Flash Gordon, tak jsem se těšil na starou klasiku a tak jsem to přepnul. No a následovalo zděšení a skoro infarkt ... co to sakra je ... no a když jsem se v klidu vyzvracel, tak jsem televizi raději vypnul. Tohle je prostě další zbytečný seriál...

• 17.11.2012  12:34
    Ninjago (TV seriál) (2011)

Jelikož jsem vyrostl na Gumídcích, Kačerech, Simpsonech atd. ... tak tohle prostě nemusím, i když je hezké podívat se co všechno jde postavit z předražené hračky, tak mě to prostě nevzalo ... zlaté lego hry na PSP. Za mě osobně ne, ale když vidím, jak na tom děti ujíždějí, tak bych řekl ano...

• 17.11.2012  11:47

Nejsem ani fanoušek ani odpůrce celé ságy Twiligh a jediné co jsem četl ze všech čtyř knih byl právě Rozbřesk a z konce jsem nebyl opravdu nadšen, takže když jsem se dozvěděl, že ve filmu bude to co jsem chtěl v knize, tak jsem se i těšil. Po zhlédnutí filmu jsem nebyl vůbec zklamán. Dialogy úplně stačily a byl jsem rád, že jsem se mohl i zasmát a nebilo to celé zbytečně ukecané. Co se týká schopností nebo darů (je jedno jak se to nazve, ale jde o to samé), tak ano, též mi to připomnělo X-meny, ale řekněme si to upřímně to v žádném jiném filmu či seriálu nemůže mít nikdo jiný schopnost než právě X-meni. K efektům bych jen podotkl, že když si to tady, tak o nich čtu, tak by je většina dokázala udělat líp, ale mě nepřišly nejhorší, jen bych u nich vytkl digitálně zpracované miminko, které mi nebylo sympatické, ale budiž. Dotaz pro odpůrce trhání hlav: Proč by si upíři nemohli trhat hlavy, aby zabili svůj druh ... to si mají vrážet dřevěné kolíky do srdcí, které nemají??? Závěrem jsem byl příjemně překvapen i s následným překvapením a byl jsem rád, že jsem viděl to co jsem si chtěl přečíst. Takže filmu jsem chtěl dát 4 hvězdy, jelikož jsem se nenudil a film se mi líbil, tak dávám 5 hvězdiček, abych alespoň trochu naštval odpůrce a závistivce...

• 27.9.2012  17:46
    Sirotčinec (2007)

Filmy podobného tipu už nemusím tolik jako dříve, a proto jsem se i na něj nijak netěšíl a myslel jsem, že ho zase nedokoukám. No a musím konstatovat, že i přes fakt podobných scén z jiných filmů, kdy zde parádně zapadaly, tak mě film usadil do křesla a nedovolil mi zmáčknout stopku, na kterou jsem si při sledování ani nevzpomel. Trochu mě, ale mrzí, že některé scény jsou předvídatelné, což se občas hodí.

• 24.9.2012  09:37

Pěkný nápad spojit Street a balet, jenže v tomto snímku je vidět, že to nefunguje nebo někdo jen vymyslel špatnou choreografii ... ale za mě to prostě nefunguje

• 24.9.2012  09:34

Ano je to dokola pořád to samé outsider si vytvoří svou taneční skupinu a vyráží do boje. Do cesty se připlete láska a když se blíží velké finále, tak se to jednoduše potentuje. Při velkém finále se stane zázrak a všechno je zase dobrý a oni nakonec vyhrají. Ano správně jak předvídatelné a stále se opakující, ale mě prostě tohle baví a nevadí mi to. Jen v tomhle díle mi už od začátku Ash byl hodně nesympatický, ale pak jsem si zvykl. Když ale porovnám s prvním dílem, tak tohle je naprostá pecka.

• 23.9.2012  21:57
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

Originál je jen jeden. Je to perfektní oddych od všech těch rádoby reality show. Je sice pravda, že pořád se jí něco hnusného a koupe se v něčem ještě hnusnějším. A ti co tu píší, že je to humus, tak za ty prachy by do toho šli taky, i když by tvrdili, že ne.

• 23.9.2012  21:48
    Magie kouzla zbavená 5 (TV film) (2002)

Rád vidím jak se ty triky provádějí. Díky

• 23.9.2012  21:46
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Criss Angel je perfektní náhrada Copperfielda a nad jeho kousky přestává rozum stát. Criss zachází už, tak daleko, že si říkám, tak to mě už nemůže překvapit, ale jemu se to prostě vždycky povede. Kdybych měl klobouk, tak ho rád smeknu.

• 23.9.2012  21:39

Ano možná se tomu ani nedá věřit, ale viděl jsem tento snímek až dnes a rozhodně lituji, že jsem se nepodíval dříve, ale objektivně vzato bych film dříve hodnotil úplně jinak, kdybych ho viděl tenkrát. Když vidím co se dnes děje, tak prostě nemohu jinak. Nečekal jsem ani, že by mě film zatáhl do světa myšlenek o věcech, o kterých by mě ani nenapadlo přemýšlet a to ani ve snu (a to mám hodně šílené sny)

• 23.9.2012  21:25
    Taxi 4 (2007)

Ne, ne, ne a ne. Myslel jsem, že třetí pokračovaní bylo špatné, ale tohle opravdu překvapilo a je to ještě horší. Osobně si myslím, že celá série mohla skonči u druhého pokračování. Jednička byl originál, ale tohle pokračování pro mě opravdu není.

• 23.9.2012  21:16
    Taxi (2004)

Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka? Jak na to distributor v popisu filmu přišel? Raději to ani nechci vědět. Nebýt Gisele Bündchen, tak na to ani nekoukám. Na druhou stranu se mi líbí pouluční honičky, takže i z toho důvodu jsem film neodepsal hned na začátku. Také mohli do filmu vybrat hezčí auta, ale když si Ford dobře zaplatil, tak jim nic jiného nezbývalo, takže to respektuji.