Linda.csfd

Linda.csfd

neobyčejná Lin

okres Český Krumlov
Unrestrained Indomitable ♅

33 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

  Bomba. Je tam spousta akce, spousta zábavy, celý pořad tak nějak s lehkostí plyne a zpříjemní víkendová rána. Jen závěrečné finále už mě nikdy nebaví, ale to nevadí, odpuštěno. :)

 • poster

  Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

 • poster

  Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  Joo, Pohlreicha můžu, holt co na srdci, to na jazyku. :) Jeho hlášky jsou bezkonkurenční a jeho upřímnost nezná hranic. Jako odborníka ho velmi uznávám a v pořadu je krásně vidět, že "komu není rady, tomu není pomoci." Navíc nemám žádnou důvěru k restauračním zařízením, proto mi nedělá žádný problém dívat se na ty plesnivé a zaplivané kuchyně.

 • poster

  Partička (TV pořad) (2009)

  Slovenská partička je best. Na rozdíl od té české má úroveň, je to rozhodně inteligentnější humor a není to jen o sprostých slovech a prasárnách na pódiu. A nejradši mám, když hraje Latinák, Kemka a dvaačtyřicetizubý Pomajbo. ;) "Nohy sú dôležité, bez nich nikam neprejdeš. Iba ak po rukách ale je to veľký problém lebo s nohami je to jednoduchšie"

 • poster

  Bydlení je hra (TV pořad) (2004)

 • poster

  Možná přijde i kouzelník (TV pořad) (1982)

 • poster

  Nákupní maniačky (TV pořad) (2013)

  Jmenuji se Linda a jsem taky shopaholic. Beru toto dílo s detailními odstrašujícími případy jako součást odvykací kúry. Doufám, že to má hodně dílů a já tím pádem místo lítání po obchodech budu taky chvíli sedět doma na zadku a aniž bych utratila jediné euro, dostanu svoji dávku.

 • poster

  Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

  Sorry, no, já vidím to hodnocení i ty komentáře ostatních, ale já musím dát plnou palbu, protože jakmile jde o módní průmysl, tak si každého pořadu vážím. Jasně, globálně vzato je to asi blbost, ale vše co se týká módy, účesů, líčení, focení a všeho kolem mě strašně zajímá. :) Navíc člověk zde může krásně prozkoumat chování hezkých emerických dívek s IQ pod 50.

 • poster

  Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)

  Jak by řekly moje kolegyně: "Pornokuchař" Radek je nejvíc! Není to žádný strojený projev, ani naučený scénář, tady se prostě krutopřísně vaří. Při sledování tohoto pořadu vždy začnu mít pocit, že vaření může být i zábava a přestávám se bát chodit do kuchyně. :D Jeho nadšení je nakažlivé, tak je prostě fajn sledovat někoho takhle zapáleného. Není malých rolí a nevytuněných porcí. A na konci - když Radek zvedne talíř a usměje se, zjišťuji, že i já se na obrazovku usmívám jako blbeček. :)