prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.9.2016  17:36
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.

• 17.9.2016  15:16

Nech je Arnold aký chce (ne)herec, rada som to pozerávala ako decko, rada si to pozriem aj dnes ako odrastené decko.

• 26.4.2016  20:54
    The Boy (2016)

Škoda toho konca, ale inak nemám čo vytknúť. Na pani zlatú sa dobre pozeralo, na chalaniska trochu horšie, nakoľko prázdny pohľad nie je môj favorit, ale všeho všudy 4*.

• 15.4.2016  16:10
    Rozsudek (TV seriál) (2014)

...no ale náhodou - mňa to baví. Teda možno je to tým, že už som takmer týždeň PN a neviem, čo od dobroty, no Rozsudek ma chytil a nepustil. Dokonca aj tie herecké výkony sú omnoho uveriteľnejšie ako v slovenskej, čiastočne podobnej, Súdnej sieni.

• 9.4.2016  07:25

2* za rozkošného malého chlapca v hlavnej úlohe, strašidelné bytosti a zaujímavé, netradičné rozuzlenie na konci. Inak nuda. Veľká. Nuda.

• 28.11.2015  12:39
    Napoleon (1995)

Keď som ťahala za sebou káčera, Napoleona som mala napozeraného odzadu-odpredu. Minule som si naň spomenula, tak som si to znovu pozrela, reku - zaspomínam si, a myslela som, že už mi to bude pripadať veľmi jednoduché, ale zasa som na to čumela a ani nedýchala. Možno som len jednoduchá JA alebo mám skrátka slabosť na malé šteniatka prežívajúce dobrodružstvá bez maminy... ťuťuťuťuťuťu. Ťu. Ťuťu.

• 21.11.2015  05:20

Ani neviem, čo som čakala, ale keď som pri konci zistila, že sa tam vlastne dokopy nič neudialo, nevadilo mi to. Určite mi to však viac udrelo na nôtu ako akčné, upírsko-krvavé... filmy.

• 26.10.2015  20:03

2 nadšení chlapci a ich 2 menej nadšené, krajšie polovičky išli na tento kinematografický skvost, aby na jeho konci smutne skonštatovali, že, výrok nežnejších diváčok, Vín Dízel má pekný zadok, jeden nadšenec zaspal a ďalší sa nechal počuť výrokom:,,Hm, nejaké dlhé to bolo, ale čosi." Takže toľko k tomu.

• 17.10.2015  22:14

Ťaživá atmosféra, čo bolo fajn, občas trochu zdĺhavé, čo už fajn nebolo, ale zaľúbila som sa do toho divného mladého muža a celkovo som v kine nemrnčala, takže relatívna spokojnosť... a až na to, že asi po polhodine sa dá odhaliť, ako to vlastne celé je a voč tam kráčí.

• 20.9.2015  07:16
    Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.

• 4.9.2015  13:53

Spočiatku celkom dobré, ale niekedy v druhej polovici po sebe začali ziapať jak na lesy... kto to mal počúvať?

• 3.9.2015  19:48
    Méďa 2 (2015)

Trochu som sa obávala, že to bude len ryžovanie na úspechu jednotky, ale bola som príjemne prekvapená, urobila som aj chichi-chacha.

• 3.9.2015  19:38
    Sestra i matka (TV film) (2004)

Pamätám si, keď to dávali na Hólmarku pomerne často a ja som to vždy, keď som to postrehla, sledovala a vždy, vždy, vždy som na konci ručala jak tur, hoci som vedela naspamäť aj repliky - nikdy som sa nezdržala. Pri Grejs nie som schopná odhadnúť, do akej miery nám tvorcovia hrali na city, ale v tomto prípade im to prepáčim.

• 3.9.2015  19:35

Herečka hrajúca hlavnú postavu mi nesadla, pripadala mi, že trochu dosť nevie hrať a celé sa mi to zdalo dosť ,,roztekané," ale za ten fantazi svet mi to stálo - postavy, prostredie, to áno, to sa mi páčilo.

• 28.8.2015  14:04
    Inkognito (TV pořad) (2003)

K Inkognitu mám nejaký zvrátený, pekný vzťah, pozerávala som to ako decko s rodičmi... a s odstupom času zisťujem, že som sa buchla do Zdeny Studenkovej a toho jej chladu a odstupu.

• 7.8.2015  22:08
    Silent Hill (2006)

Som to kukala len preto, lebo je tam chlap v maske, to je moja slabosť, a ,,donútil" ma to pozerať chlap, na ktorého som v tom čase mala slabosť, takže dve slabosti-dve hviezdičky.

• 3.8.2015  21:11
    Karcoolka (2005)

Možno ten film ani nebol tak dobrý, ako som sa zaľúbila do tej divnej veverice či čo to bolo. Ale párkrát im humorek vyšiel.

• 23.6.2015  19:15
    Jessabelle (2014)

Pár ľakačiek bolo v pohode, ale dosť mi to pripomínalo Kľúč.

• 8.6.2015  21:25
    Ptáci (1963)

Veľa kriku pre nič.

• 7.6.2015  17:43

Neviem, či bola tretia kapitola naozaj taká dobrá, alebo mám skrátka len slabosť na Insidious ako taký, ale je to jedna z mála záležitostí, na ktoré som bola ochotná ísť do kina a pretrpieť aj primitívne prejavy konzumovania občerstvenia ostatných divákov okolo mňa.

• 7.6.2015  17:39
    Mroží muž (2014)

Týmto pozdravujem svojho brata, ktorý mi Mrožieho muža odporučil. Hajzel. * za Džoniho Depa.

• 19.9.2014  07:41

Dikapria nemám rada, ale šak... dobre, prečo nie...?

• 18.9.2014  07:15
    Oculus (2013)

Ďalšie ráno po dopozeraní filmu som mala nutkanie zažalovať jeho tvorcov, nakoľko mi tie odporné, asimŕtve, alebo démonické, alebo akámária bytosti s divnými očami celú božiu noc stáli pri posteli a zízali na mňa. Dlho som nemala takéto stavy kvôli hororu. Nebyť niekoľko minút nudnejší, resp. nezaujímavejších pasáží, buchla by som aj 5 hviezd, no aj tak... dobré to bolo. Dokonca sa mi pozdávalo aj prelínanie minulosti a prítomnosti, čo vo valnej väčšine prípadov nemám rada, ale tu to vôbec nevadilo, práve naopak. Alebo som bola už tak roztrasená, že mi to bolo jedno, ktovie.

• 9.9.2014  08:45

Keby sa dalo, dám 2,5 hviezdičky, ale nakoniec to vypálilo takto. Bola som dosť sklamaná z celého študijného programu na univerzite.

• 9.9.2014  08:36

Chcela som to vidieť len preto, lebo tam hrá rozprávajúci pes, nemala som príliš veľké očakávania, resp. som nemala žiadne očakávania a kvôli tomu, práve preto, som si to náramne užila. Perfektné dialógy, wtf. postavičky - ňom ňom.

• 9.9.2014  08:34
    Rebelka (2012)

Chcem vedieť strieľať z luku.

• 9.9.2014  08:31
    Shrek (2001)

Jeden z prvých animákov, ktoré som ako decko videla a aj kvôli nemu mám pre tento žáner slabosť.

• 9.9.2014  08:28
    Madagaskar (2005)

...a mne sa to páčilo. Postavičky, ,,humorky", dej... a pre kráľa Džuliena mám dosť chorobnú slabosť. Tak.

• 9.9.2014  08:22
    Rio 2 (2014)

Milujem animáky, milujem rozkošné a uletené postavičky, ale čo bolo toto?!?!

• 9.9.2014  08:13
    Apocalypto (2006)

Keď chcem hektolitre krvi a nepríjemné zábery, idem na internetové stránky venujúce sa tejto ,,problematike." Toto bol prešľap.

<< předchozí 1 2 3 4