prostoreka

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.9.2014  08:13
    Apocalypto (2006)

Keď chcem hektolitre krvi a nepríjemné zábery, idem na internetové stránky venujúce sa tejto ,,problematike." Toto bol prešľap.

• 18.9.2016  17:36
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.

• 14.10.2012  22:20

Vydržala som prvú pol hodinu, možno o niečo viac. Jednoducho som sa nemohla pozerať na otravnú Bridget, ktorá bola v tejto časti vykreslená ako postava s podpriemerne vysokým IQ a bez akéhokoľvek spoločenského správania. Celkovo to bolo pre mňa sklamaním takmer od začiatku.

• 23.5.2014  17:55
    Carrie (2013)

...a bolo to celkom dobré, až kým záverečná, plesová scéna všetko nezadupala. Málokedy mi finále dokáže takto pokaziť dojem z celého filmu, ale v tomto prípade sa to podarilo priam bravúrne. Človek sa zabudol s chrumkami v ruke na pol ceste do úst dúfajúc, že to je len zlý vtip. Nebol. Ale Džulien sa mi ako mierne vyšinutá a maxi veriaca maminka páčila.

• 10.3.2013  00:01

Mám rada Emu? Nemám rada Emu? Nie, nemám ju rada, ale tu mi nevadila. Vlastne všetci herci stvárnili svoje úlohy na úrovni. Častokrát som sa pristihla pri tom, ako som sa vnútorne hádala sama so sebou... ,,Je gay?" ,,Áno, myslím, že..." ,,Ale nie, čo si besná?" A takéto myšlienkové pochody som mala počas celého filmu. Bezohľadu na orientáciu postáv... Pekný koncert. Nielen herecký.

• 11.10.2012  10:15

Naozaj som sa snažila vžiť do pocitov tvorcov, ale nedalo sa. Hviezdička za niekoľko vtipných momentov.

• 9.9.2014  08:36

Chcela som to vidieť len preto, lebo tam hrá rozprávajúci pes, nemala som príliš veľké očakávania, resp. som nemala žiadne očakávania a kvôli tomu, práve preto, som si to náramne užila. Perfektné dialógy, wtf. postavičky - ňom ňom.

• 2.5.2013  15:18
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Keď ja neviem odolať tým kostýmom, koníkom, prostrediu, Indiánom... a odpustím aj pátos a niekedy nezmyselnosť.

• 15.1.2013  15:41
    Drž hubu! (2003)

Drž hubu som videla XYkrát, vždy sa k nemu rada vraciam a smejem sa, akoby som ho nikdy predtým nepozerala. Výborný film, výborní herci, krásny humor. Za 5*.

• 10.3.2013  14:31
    Důkaz (2005)

Matematiku, logiku a všetko s tým spojené nenávidím, ale počas Dôkazu som zabudla na všetky trojky a štvorky, ktoré som mala na ZŠ. Herecký koncert, ktorý ma držal pri TV od prvej do poslednej minúty.

• 10.3.2013  00:27
    Edith Piaf (2007)

Aj áno, aj nie. Videla som lepšie životopisné filmy. V tomto prípade preto uprednostňujem a odporúčam knihu.

• 10.7.2014  20:41
    Flubber (1997)

Film môjho detstva, ktorý som mala nahraný ešte na VHS a na ktorý som zízala tak často, až VHS ostala opotrebovaná. Po XY rokoch som sa k nemu pred časom aj s kamarátkou vrátila a vôbec nič sa nezmenilo. Smiala som sa jak udretá. A Robina mám rada. Aj komédie podobné týmto, pri ktorých si človek oddýchne a nechýba mu ťažké zamýšľanie sa nad dejom.

• 9.3.2013  23:57

Dobrý film je podľa mňa taký, ktorý vám rozprúdi vnútorné pochody, spomienky, nálady, myšlienky... videla som Frankenvíniho a chcela som si poskladať (lebo je to veľmi jednoduché, nie?) všetkých mojich škrečkov, morča, laboratórnu myšku, potkana... Pekné. Pekné.

• 17.4.2013  09:35

Dobre, dobre, pozerám, mykám sa, ľakám sa, dokonca si zakrývam hlavu paplónom (!) a zrazu bum. Tvorcovia asi začali niečo užívať, resp. možno aj prestali. Ale 3* za super rozbeh a čiastočne jadro filmu.

• 17.4.2013  10:03

Čo bol toto za film?! Desať minút ma bavil, 5 minút som študovala škvrny na stene, potom znovu niekde čosi vybehlo, opäť ma to na 15 minút chytilo, potom som 20 minút čumela do telefónu... nestále, krivolaké, neisté...

• 16.4.2013  08:25
    Hladová hra (2009)

Nesympatickí herci, divné správanie postáv, ktoré sa mesiac nemenili... ani schudnúť, ani zarásť, jediné, čo sa zmenilo, bola špina na ich kostýmoch, ale tak chodím zašpinená po besnení sa so psom po vonku, celkovo nuda kvalitná. Hviezdička za zo, že prvých 10 minút to vyzeralo nádejne.

• 20.2.2013  19:14

Tešila som sa, pišťala som, tlieskala som si, smiala som sa, plakala som (hoci priznávam-mňa nie je ťažké rozplakať). Skrátka rozprávka sa mi páčila od postáv, po atmosféru.... hoci piesne vo filmoch veľmi nemusím, ale v tomto prípade to odpúšťam.

• 28.4.2013  16:42
    Imaginaerum (2012)

Je fakt, že keby Holopainen skákal na jednej nohe a škrabal si hlavu, budem na neho bez dychu pozerať. Ale toto bolo neuveriteľné. Všetky moje fantazmagórie spojené do jedného úžasného filmu.

• 28.8.2015  14:04
    Inkognito (TV pořad) (2003)

K Inkognitu mám nejaký zvrátený, pekný vzťah, pozerávala som to ako decko s rodičmi... a s odstupom času zisťujem, že som sa buchla do Zdeny Studenkovej a toho jej chladu a odstupu.

• 7.6.2015  17:43

Neviem, či bola tretia kapitola naozaj taká dobrá, alebo mám skrátka len slabosť na Insidious ako taký, ale je to jedna z mála záležitostí, na ktoré som bola ochotná ísť do kina a pretrpieť aj primitívne prejavy konzumovania občerstvenia ostatných divákov okolo mňa.

• 4.12.2012  12:50

Týmto filmom som skrátka nadšená. Vtipný, pekný, atmosferický...

• 2.12.2013  09:25

Pekní ľudia, humor podľa môjho gusta, dej pekne ubiehal bez zbytočných zadrhovačiek a čakania, kedy sa niečo stane, výborne vykreslené postavy a ich charaktery (takmer v každej som našla buď kúsok seba alebo niekoho z môjho okolia). Vôbec to nebolo silené a absolútne mi to nepripomínalo americké komédie, ako som si prečítala v niektorých skôr napísaných recenziách. Možno je to aj tým, že týmto filmom, ak sa dá, sa vyhýbam, takže nie som nimi zblbnutá. Ale tak či onak - k malým chlapcom sa určite vrátim a urobím tak veľmi rada.

• 9.3.2013  23:40

Príjemné brnkanie na city, ktoré neuráža. Aspoň mňa osobne. Aj napriek tomu, že nemám v obľube Diaz, rozchodila som ju. Vadila mi skôr herečka predstavujúca choré dievča...

• 23.6.2015  19:15
    Jessabelle (2014)

Pár ľakačiek bolo v pohode, ale dosť mi to pripomínalo Kľúč.

• 3.8.2015  21:11
    Karcoolka (2005)

Možno ten film ani nebol tak dobrý, ako som sa zaľúbila do tej divnej veverice či čo to bolo. Ale párkrát im humorek vyšiel.

• 2.12.2013  09:21
    Kniha krve (2009)

Rozmýšľala som nad 4*, ale nakoniec som dala 3, no keby môžem, dám 3,5. Faktom je, že som videla omnoho viac lepších hororov, s vymakanejšou atmosférou a premyslenejšími ľakačkami, ale toto nebolo vôbec zlé. Možno zavážilo aj to, že téma duchov, paralelných svetov atď. je moja obľúbená a v spracovaní tohto filmu bola podaná na veľmi prijateľnej úrovni. Vydržala som bez mrvenia sa a detských prejavov od začiatku až do konca. 100 minút pohodového pozerania v pohode filmu.

• 3.1.2013  21:53

Keby sa dalo, dám omnoho, omnoho viac hviezdičiek. Žiaden film nespôsobil, aby som tak rýchlo utekala do postele ako tento.

• 10.3.2013  00:20

2,5*. Najskôr som videla film. Bola som nadšená. Potom som si prečítala knihu. Bola som nahnevaná, dojatá, smutná, sklamaná, veselá... film v porovnaní s knihou 3 body z 10. Možno nebyť čítania, ostanem doteraz hotová z filmu. Ale žiaľ. Alebo našťastie?

• 23.5.2014  18:03

Nestáva sa často, aby som si musela horor alebo triller pozrieť dvakrát, ale tento som si musela, kým som vlastne pochopila, o čom to bolo. Atmosféra výborná, herecké výkony sa mi rovnako páčili, jediné, s čím budem mať ešte nejaký čas problém, sú pivnice a tmavé zákutia.

• 17.4.2013  11:14
    Let (2012)

Hlúpo som sa Letu bránila, potom som sa podvolila a som rada. Od začiatku do konca som žmurkla možno trikrát. A to Washingtona nemám rada.

<< předchozí 1 2 3 4