• Fantasy

Apocalypto (2006)

Keď chcem hektolitre krvi a nepríjemné zábery, idem na internetové stránky venujúce sa tejto ,,problematike." Toto bol prešľap.

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Vydržala som prvú pol hodinu, možno o niečo viac. Jednoducho som sa nemohla pozerať na otravnú Bridget, ktorá bola v tejto časti vykreslená ako postava s podpriemerne vysokým IQ a bez akéhokoľvek spoločenského správania. Celkovo to bolo pre mňa sklamaním takmer od začiatku.

Carrie (2013)

...a bolo to celkom dobré, až kým záverečná, plesová scéna všetko nezadupala. Málokedy mi finále dokáže takto pokaziť dojem z celého filmu, ale v tomto prípade sa to podarilo priam bravúrne. Človek sa zabudol s chrumkami v ruke na pol ceste do úst dúfajúc, že to je len zlý vtip. Nebol. Ale Džulien sa mi ako mierne vyšinutá a maxi veriaca maminka páčila.

Černobílý svět (2011)

Jak som ja neznášala Howardovú v tomto filme... džízs!

Ďáblovo dítě (2008) odpad!

Nikdy som sa pri tomto žánri tak veľmi nenudila. Dopozerala som to len preto, aby som sa ,,pokochala" hlúposťou hlavnej postavy, pri ktorej konaní som nevedela, či si zakrývať oči alebo sa držať za hlavu. Herecké výkony tiež nič moc, ale som nesmierne rada, že som sa dozvedela niečo nové o diablovi-čo konzumuje, čo pije a že ho zneškodníte v podstate veľmi rýchlo. Zavesíte ho dolu hlavou a voila.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Chcela som to vidieť len preto, lebo tam hrá rozprávajúci pes, nemala som príliš veľké očakávania, resp. som nemala žiadne očakávania a kvôli tomu, práve preto, som si to náramne užila. Perfektné dialógy, wtf. postavičky - ňom ňom.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Keď ja neviem odolať tým kostýmom, koníkom, prostrediu, Indiánom... a odpustím aj pátos a niekedy nezmyselnosť.

Drž hubu! (2003)

Drž hubu som videla XYkrát, vždy sa k nemu rada vraciam a smejem sa, akoby som ho nikdy predtým nepozerala. Výborný film, výborní herci, krásny humor. Za 5*.

Důkaz (2005)

Matematiku, logiku a všetko s tým spojené nenávidím, ale počas Dôkazu som zabudla na všetky trojky a štvorky, ktoré som mala na ZŠ. Herecký koncert, ktorý ma držal pri TV od prvej do poslednej minúty.