prostoreka

prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

• 10.3.2013  14:29

Ani humor, ani suchota, ani cici, ani rici.

• 19.11.2012  18:21

Tento film mi odporučil môj pubertálny brat a šla som ho pozerať s miernou ,,nadsázkou". Naozaj som netušila, a doteraz netuším, prečo ma tak veľmi bavil. U mňa je to za 4* možno kvôli atmosfére, možno kvôli hereckému výkonu ,,chirurga", v každom prípade sa mi potili ruky ako dávno nie.

• 24.5.2014  15:36
    Loď duchů (2002)

Z nejakého zvláštneho dôvodu mám pre tento nič-moc kúsok slabosť.

• 10.3.2013  00:06
    Lví král (1994)

...a tak plačem... a tak nedýcham... a tak sa teším... no a čo?

• 14.4.2013  17:33

Oddýchla som si. Viac som ani nečakala, že urobím. Navyše sa na Anne a Jakea dobre pozerá, čiže účel splnilo.

• 2.10.2012  09:41

Pekné, milé, vianočné, atmosferické... na konci síce klišé s letiskom a naháňaním svojej ,,životnej lásky", životnej preto v úvodzovkách, pretože v tomto prípade to bola láska 11ročných detí, ale čo tam po tom. Málokedy pri romantických filmoch plačem, ale pri tomto som plakala. A budem plakať ešte veľakrát, lebo toto nebolo posledný raz, čo som to videla.

• 9.9.2014  08:28
    Madagaskar (2005)

...a mne sa to páčilo. Postavičky, ,,humorky", dej... a pre kráľa Džuliena mám dosť chorobnú slabosť. Tak.

• 10.3.2013  00:25

Všetci moji bezcitní kamaráti a známi sa smejú, keď príde reč na moje potoky madisonských sĺz, ale keď ja si neviem pomôcť. To ide samo od seba.

• 14.4.2013  14:37
    Mama (2013)

Držalo ma to, ruky sa mi potili, pes sa pomrvil v spánku a skoro som umrela, tak som sa zľakla. Výborná atmosféra, na Jessicu sa dobre pozerá, malé baby tiež super hrali... za 4*. Ale ten záver.... prečo?!

• 3.9.2015  19:35

Herečka hrajúca hlavnú postavu mi nesadla, pripadala mi, že trochu dosť nevie hrať a celé sa mi to zdalo dosť ,,roztekané," ale za ten fantazi svet mi to stálo - postavy, prostredie, to áno, to sa mi páčilo.

• 20.9.2015  07:16
    Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.

• 12.6.2014  09:44
    Mr. Jones (2013)

Málokedy sa stane, že horor musím dopozerať za denného svetla, ale Mr. Jones ma prinútil pol polhodine ho vypnúť a počkať na deň, lebo za tmy hrozilo, že mi zastaví srdce v polovici úderu.

• 7.6.2015  17:39
    Mroží muž (2014)

Týmto pozdravujem svojho brata, ktorý mi Mrožieho muža odporučil. Hajzel. * za Džoniho Depa.

• 2.10.2012  10:58

Po tomto filme som si na chvíľu želala byť mŕtva.

• 16.3.2013  14:25
    Mrtvý muž (1995)

Džonyho Depa mám rada, nech robí čokoľvek. Ale hodnotenie som nedala len za to.

• 3.9.2015  19:48
    Méďa 2 (2015)

Trochu som sa obávala, že to bude len ryžovanie na úspechu jednotky, ale bola som príjemne prekvapená, urobila som aj chichi-chacha.

• 28.11.2015  12:39
    Napoleon (1995)

Keď som ťahala za sebou káčera, Napoleona som mala napozeraného odzadu-odpredu. Minule som si naň spomenula, tak som si to znovu pozrela, reku - zaspomínam si, a myslela som, že už mi to bude pripadať veľmi jednoduché, ale zasa som na to čumela a ani nedýchala. Možno som len jednoduchá JA alebo mám skrátka slabosť na malé šteniatka prežívajúce dobrodružstvá bez maminy... ťuťuťuťuťuťu. Ťu. Ťuťu.

• 10.7.2014  20:34

Hoci neverím v Boha a všetky tie reči o nebi a podobných veciach ma nudia a v niektorých prípadoch až obťažujú, nejakým spôsobom, už si nepamätám akým, som sa najskôr dopracovala ku knihe, ktorá má veľmi zaujala a bavila, a rovnako som na tom bola s filmom. Ako už bolo spomenuté - film nenútený, herci hrali o dušu, dej pekne odsýpal, nebola to siahodlhá zlátatina, pri ktorej si prepočítam všetky vlasy a každý necht si prekontrolujem trikrát, a myslím, že sa k tomuto kúsku ešte rada vrátim.

• 10.7.2014  20:38
    Nevědomí (2013)

Toma Krujza nemám veľmi v láske, rovnako ani sci-fi, ale keď som videla, že môj drahý pri Nevedomých ani nedýcha, nahliadla som, čo mu tak vzalo dych a bola som príjemne prekvapená.

• 10.3.2013  00:04

Prvý film, v ktorom som sledovala Róberta dlhšie ako 10 minút a myslím, že sa mi celkom páčil. Herecky. Mužsky nie. Niekedy sa mi to javilo ako rozťahané, dlhé a zbytočne ,,obkecávačné"... a ten záver... naozaj?

• 11.5.2013  17:44

Viackrát by som si to nepozrela, resp. keby som to odporúčala, tak len na vlastne nebezpečenstvo, ale na ten jedenkrát celkom v pohode film. Len si neviem vysvetliť absolútne nezmyselné konanie postáv. Som v psychiatrickom ústave, kde asi nie sú prípady ľahkého rázu, vypukne povstanie a ja tam budem behať s baterkou, svietiť kade-tade ako zmyslov zbavený, budem sa pristavovať pri každom človeku a zízať na neho, zatiaľ čo nado mnou letí hlava nejakého chlapíka... no neviem.

• 10.3.2013  00:21
    Obřad (2011)

Anthony, Anthon, si ty trt. Prečo si sa dal nahovoriť na takúto NUDU? N. U. D. U.

• 18.9.2014  07:15
    Oculus (2013)

Ďalšie ráno po dopozeraní filmu som mala nutkanie zažalovať jeho tvorcov, nakoľko mi tie odporné, asimŕtve, alebo démonické, alebo akámária bytosti s divnými očami celú božiu noc stáli pri posteli a zízali na mňa. Dlho som nemala takéto stavy kvôli hororu. Nebyť niekoľko minút nudnejší, resp. nezaujímavejších pasáží, buchla by som aj 5 hviezd, no aj tak... dobré to bolo. Dokonca sa mi pozdávalo aj prelínanie minulosti a prítomnosti, čo vo valnej väčšine prípadov nemám rada, ale tu to vôbec nevadilo, práve naopak. Alebo som bola už tak roztrasená, že mi to bolo jedno, ktovie.

• 4.9.2015  13:53

Spočiatku celkom dobré, ale niekedy v druhej polovici po sebe začali ziapať jak na lesy... kto to mal počúvať?

• 11.10.2012  11:26
    Orphan (2009)

Po videní tohto atmosferického hororu s výbornými hereckými výkonmi som sa istú dobu pristihovala pri tom, ako skenujem malé deti, či náhodou nemajú črty dospelosti :-D Vrelo odporúčam všetkým, ktorým lahodí vybočenie z klasiky a zabehnutých koľají.

• 10.7.2014  20:47
    Osvícení (1980)

...a tak som si to konečne pozrela aj ja! A idem si to pozrieť znovu.

• 21.3.2013  21:43

Osobne si myslím, že nebyť Deppa, tak celý títo piráti by neboli tak ,,skvelí" ako sa hovorí. Ale pohoda, len by som okolo toho nerobila halo.

• 17.1.2013  11:31

Mám z toho zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale videla som aj lepšie záležitosti. Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a dokopy sa nič nestalo. Odhliadnuc od toho, že bola niekoľkokrát znásilnená mladá žena, ktorá sa potom násilníkom pomstila dosť vynaliezavým spôsobom.

• 11.10.2012  11:37
    Pokoj 1408 (2007)

Nebolo to zlé a nebolo to ani dobré. V mojich očiach film skrachoval na prílišnej prekomplikovanosti, ale 3* za to, že tvorcovia aj herci ma udržali pri monitore a nemrvila som sa ako malé dieťa.

• 17.9.2016  15:16

Nech je Arnold aký chce (ne)herec, rada som to pozerávala ako decko, rada si to pozriem aj dnes ako odrastené decko.