prostoreka

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 28.11.2015  12:39
    Napoleon (1995)

Keď som ťahala za sebou káčera, Napoleona som mala napozeraného odzadu-odpredu. Minule som si naň spomenula, tak som si to znovu pozrela, reku - zaspomínam si, a myslela som, že už mi to bude pripadať veľmi jednoduché, ale zasa som na to čumela a ani nedýchala. Možno som len jednoduchá JA alebo mám skrátka slabosť na malé šteniatka prežívajúce dobrodružstvá bez maminy... ťuťuťuťuťuťu. Ťu. Ťuťu.

• 7.6.2015  17:43

Neviem, či bola tretia kapitola naozaj taká dobrá, alebo mám skrátka len slabosť na Insidious ako taký, ale je to jedna z mála záležitostí, na ktoré som bola ochotná ísť do kina a pretrpieť aj primitívne prejavy konzumovania občerstvenia ostatných divákov okolo mňa.

• 9.9.2014  08:31
    Shrek (2001)

Jeden z prvých animákov, ktoré som ako decko videla a aj kvôli nemu mám pre tento žáner slabosť.

• 10.7.2014  21:05
    Sloní muž (1980)

Áno, áno, tak som plakala. A čo?

• 10.7.2014  21:03

Jak som ja neznášala Howardovú v tomto filme... džízs!

• 10.7.2014  20:47
    Osvícení (1980)

...a tak som si to konečne pozrela aj ja! A idem si to pozrieť znovu.

• 12.5.2013  16:00

Nechápem, prečo som to videla až teraz, ale Áno, Áno a ešte raz Áno.

• 28.4.2013  16:42
    Imaginaerum (2012)

Je fakt, že keby Holopainen skákal na jednej nohe a škrabal si hlavu, budem na neho bez dychu pozerať. Ale toto bolo neuveriteľné. Všetky moje fantazmagórie spojené do jedného úžasného filmu.

• 17.4.2013  11:08
    Ti druzí (2001)

Jeden z prvých ,,strašidelných" filmov, ktoré mi mama dovolila pozerať. A tlieskam jej za to.

• 16.3.2013  14:25
    Mrtvý muž (1995)

Džonyho Depa mám rada, nech robí čokoľvek. Ale hodnotenie som nedala len za to.

• 10.3.2013  14:31
    Důkaz (2005)

Matematiku, logiku a všetko s tým spojené nenávidím, ale počas Dôkazu som zabudla na všetky trojky a štvorky, ktoré som mala na ZŠ. Herecký koncert, ktorý ma držal pri TV od prvej do poslednej minúty.

• 10.3.2013  00:33

Homerove výroky používam. Film pozerám vždy, keď chcem niečo na úrovni, čo odo mňa nebude očakávať hlboké myšlienky, čomu sa môžem ,,poskladať" na gauči ako chcem, môžem zaspať, zobudiť sa a smiať sa ďalej...

• 10.3.2013  00:25

Všetci moji bezcitní kamaráti a známi sa smejú, keď príde reč na moje potoky madisonských sĺz, ale keď ja si neviem pomôcť. To ide samo od seba.

• 10.3.2013  00:16
    Za plotem (2006)

,,Animákov" mám rada a preto ďakujem (nielen preto, že aj toto je animovaný film).

• 10.3.2013  00:06
    Lví král (1994)

...a tak plačem... a tak nedýcham... a tak sa teším... no a čo?

• 10.3.2013  00:01

Mám rada Emu? Nemám rada Emu? Nie, nemám ju rada, ale tu mi nevadila. Vlastne všetci herci stvárnili svoje úlohy na úrovni. Častokrát som sa pristihla pri tom, ako som sa vnútorne hádala sama so sebou... ,,Je gay?" ,,Áno, myslím, že..." ,,Ale nie, čo si besná?" A takéto myšlienkové pochody som mala počas celého filmu. Bezohľadu na orientáciu postáv... Pekný koncert. Nielen herecký.

• 9.3.2013  23:57

Dobrý film je podľa mňa taký, ktorý vám rozprúdi vnútorné pochody, spomienky, nálady, myšlienky... videla som Frankenvíniho a chcela som si poskladať (lebo je to veľmi jednoduché, nie?) všetkých mojich škrečkov, morča, laboratórnu myšku, potkana... Pekné. Pekné.

• 9.3.2013  23:25
    Rango (2011)

Neviem, čo napísať. Jednoducho 5* a bodka.

• 28.2.2013  17:18

Usmievam sa a plačem vždy, keď to vidím. Krásne. Skrátka krásne. Nič vážne, nič tragické ani ťažké a pritom (pre mňa osobne) úžasné.

• 20.2.2013  19:14

Tešila som sa, pišťala som, tlieskala som si, smiala som sa, plakala som (hoci priznávam-mňa nie je ťažké rozplakať). Skrátka rozprávka sa mi páčila od postáv, po atmosféru.... hoci piesne vo filmoch veľmi nemusím, ale v tomto prípade to odpúšťam.

• 15.1.2013  15:41
    Drž hubu! (2003)

Drž hubu som videla XYkrát, vždy sa k nemu rada vraciam a smejem sa, akoby som ho nikdy predtým nepozerala. Výborný film, výborní herci, krásny humor. Za 5*.

• 3.1.2013  21:53

Keby sa dalo, dám omnoho, omnoho viac hviezdičiek. Žiaden film nespôsobil, aby som tak rýchlo utekala do postele ako tento.

• 4.12.2012  12:50

Týmto filmom som skrátka nadšená. Vtipný, pekný, atmosferický...

• 11.10.2012  11:26
    Orphan (2009)

Po videní tohto atmosferického hororu s výbornými hereckými výkonmi som sa istú dobu pristihovala pri tom, ako skenujem malé deti, či náhodou nemajú črty dospelosti :-D Vrelo odporúčam všetkým, ktorým lahodí vybočenie z klasiky a zabehnutých koľají.

• 2.10.2012  10:58

Po tomto filme som si na chvíľu želala byť mŕtva.

• 2.10.2012  09:41

Pekné, milé, vianočné, atmosferické... na konci síce klišé s letiskom a naháňaním svojej ,,životnej lásky", životnej preto v úvodzovkách, pretože v tomto prípade to bola láska 11ročných detí, ale čo tam po tom. Málokedy pri romantických filmoch plačem, ale pri tomto som plakala. A budem plakať ešte veľakrát, lebo toto nebolo posledný raz, čo som to videla.

• 17.9.2016  15:16

Nech je Arnold aký chce (ne)herec, rada som to pozerávala ako decko, rada si to pozriem aj dnes ako odrastené decko.

• 26.4.2016  20:54
    The Boy (2016)

Škoda toho konca, ale inak nemám čo vytknúť. Na pani zlatú sa dobre pozeralo, na chalaniska trochu horšie, nakoľko prázdny pohľad nie je môj favorit, ale všeho všudy 4*.

• 15.4.2016  16:10
    Rozsudek (TV seriál) (2014)

...no ale náhodou - mňa to baví. Teda možno je to tým, že už som takmer týždeň PN a neviem, čo od dobroty, no Rozsudek ma chytil a nepustil. Dokonca aj tie herecké výkony sú omnoho uveriteľnejšie ako v slovenskej, čiastočne podobnej, Súdnej sieni.

• 20.9.2015  07:16
    Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.

<< předchozí 1 2 3 4