prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.9.2016  17:36
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Nie fanúšik slovenských seriálov, ale toto je taká fajn oddychovka.

• 26.4.2016  20:54
    The Boy (2016)

Škoda toho konca, ale inak nemám čo vytknúť. Na pani zlatú sa dobre pozeralo, na chalaniska trochu horšie, nakoľko prázdny pohľad nie je môj favorit, ale všeho všudy 4*.

• 9.4.2016  07:25

2* za rozkošného malého chlapca v hlavnej úlohe, strašidelné bytosti a zaujímavé, netradičné rozuzlenie na konci. Inak nuda. Veľká. Nuda.

• 7.6.2015  17:43

Neviem, či bola tretia kapitola naozaj taká dobrá, alebo mám skrátka len slabosť na Insidious ako taký, ale je to jedna z mála záležitostí, na ktoré som bola ochotná ísť do kina a pretrpieť aj primitívne prejavy konzumovania občerstvenia ostatných divákov okolo mňa.

• 20.9.2015  07:16
    Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.

• 3.9.2015  19:48
    Méďa 2 (2015)

Trochu som sa obávala, že to bude len ryžovanie na úspechu jednotky, ale bola som príjemne prekvapená, urobila som aj chichi-chacha.

• 26.10.2015  20:03

2 nadšení chlapci a ich 2 menej nadšené, krajšie polovičky išli na tento kinematografický skvost, aby na jeho konci smutne skonštatovali, že, výrok nežnejších diváčok, Vín Dízel má pekný zadok, jeden nadšenec zaspal a ďalší sa nechal počuť výrokom:,,Hm, nejaké dlhé to bolo, ale čosi." Takže toľko k tomu.

• 17.10.2015  22:14

Ťaživá atmosféra, čo bolo fajn, občas trochu zdĺhavé, čo už fajn nebolo, ale zaľúbila som sa do toho divného mladého muža a celkovo som v kine nemrnčala, takže relatívna spokojnosť... a až na to, že asi po polhodine sa dá odhaliť, ako to vlastne celé je a voč tam kráčí.

• 9.9.2014  08:36

Chcela som to vidieť len preto, lebo tam hrá rozprávajúci pes, nemala som príliš veľké očakávania, resp. som nemala žiadne očakávania a kvôli tomu, práve preto, som si to náramne užila. Perfektné dialógy, wtf. postavičky - ňom ňom.

• 23.6.2015  19:15
    Jessabelle (2014)

Pár ľakačiek bolo v pohode, ale dosť mi to pripomínalo Kľúč.

• 7.6.2015  17:39
    Mroží muž (2014)

Týmto pozdravujem svojho brata, ktorý mi Mrožieho muža odporučil. Hajzel. * za Džoniho Depa.

• 10.7.2014  20:34

Hoci neverím v Boha a všetky tie reči o nebi a podobných veciach ma nudia a v niektorých prípadoch až obťažujú, nejakým spôsobom, už si nepamätám akým, som sa najskôr dopracovala ku knihe, ktorá má veľmi zaujala a bavila, a rovnako som na tom bola s filmom. Ako už bolo spomenuté - film nenútený, herci hrali o dušu, dej pekne odsýpal, nebola to siahodlhá zlátatina, pri ktorej si prepočítam všetky vlasy a každý necht si prekontrolujem trikrát, a myslím, že sa k tomuto kúsku ešte rada vrátim.

• 4.9.2015  13:53

Spočiatku celkom dobré, ale niekedy v druhej polovici po sebe začali ziapať jak na lesy... kto to mal počúvať?

• 9.9.2014  08:22
    Rio 2 (2014)

Milujem animáky, milujem rozkošné a uletené postavičky, ale čo bolo toto?!?!

• 15.4.2016  16:10
    Rozsudek (TV seriál) (2014)

...no ale náhodou - mňa to baví. Teda možno je to tým, že už som takmer týždeň PN a neviem, čo od dobroty, no Rozsudek ma chytil a nepustil. Dokonca aj tie herecké výkony sú omnoho uveriteľnejšie ako v slovenskej, čiastočne podobnej, Súdnej sieni.

• 23.5.2014  17:55
    Carrie (2013)

...a bolo to celkom dobré, až kým záverečná, plesová scéna všetko nezadupala. Málokedy mi finále dokáže takto pokaziť dojem z celého filmu, ale v tomto prípade sa to podarilo priam bravúrne. Človek sa zabudol s chrumkami v ruke na pol ceste do úst dúfajúc, že to je len zlý vtip. Nebol. Ale Džulien sa mi ako mierne vyšinutá a maxi veriaca maminka páčila.

• 2.12.2013  09:25

Pekní ľudia, humor podľa môjho gusta, dej pekne ubiehal bez zbytočných zadrhovačiek a čakania, kedy sa niečo stane, výborne vykreslené postavy a ich charaktery (takmer v každej som našla buď kúsok seba alebo niekoho z môjho okolia). Vôbec to nebolo silené a absolútne mi to nepripomínalo americké komédie, ako som si prečítala v niektorých skôr napísaných recenziách. Možno je to aj tým, že týmto filmom, ak sa dá, sa vyhýbam, takže nie som nimi zblbnutá. Ale tak či onak - k malým chlapcom sa určite vrátim a urobím tak veľmi rada.

• 23.5.2014  18:03

Nestáva sa často, aby som si musela horor alebo triller pozrieť dvakrát, ale tento som si musela, kým som vlastne pochopila, o čom to bolo. Atmosféra výborná, herecké výkony sa mi rovnako páčili, jediné, s čím budem mať ešte nejaký čas problém, sú pivnice a tmavé zákutia.

• 14.4.2013  14:37
    Mama (2013)

Držalo ma to, ruky sa mi potili, pes sa pomrvil v spánku a skoro som umrela, tak som sa zľakla. Výborná atmosféra, na Jessicu sa dobre pozerá, malé baby tiež super hrali... za 4*. Ale ten záver.... prečo?!

• 12.6.2014  09:44
    Mr. Jones (2013)

Málokedy sa stane, že horor musím dopozerať za denného svetla, ale Mr. Jones ma prinútil pol polhodine ho vypnúť a počkať na deň, lebo za tmy hrozilo, že mi zastaví srdce v polovici úderu.

• 10.7.2014  20:38
    Nevědomí (2013)

Toma Krujza nemám veľmi v láske, rovnako ani sci-fi, ale keď som videla, že môj drahý pri Nevedomých ani nedýcha, nahliadla som, čo mu tak vzalo dych a bola som príjemne prekvapená.

• 18.9.2014  07:15
    Oculus (2013)

Ďalšie ráno po dopozeraní filmu som mala nutkanie zažalovať jeho tvorcov, nakoľko mi tie odporné, asimŕtve, alebo démonické, alebo akámária bytosti s divnými očami celú božiu noc stáli pri posteli a zízali na mňa. Dlho som nemala takéto stavy kvôli hororu. Nebyť niekoľko minút nudnejší, resp. nezaujímavejších pasáží, buchla by som aj 5 hviezd, no aj tak... dobré to bolo. Dokonca sa mi pozdávalo aj prelínanie minulosti a prítomnosti, čo vo valnej väčšine prípadov nemám rada, ale tu to vôbec nevadilo, práve naopak. Alebo som bola už tak roztrasená, že mi to bolo jedno, ktovie.

• 21.11.2015  05:20

Ani neviem, čo som čakala, ale keď som pri konci zistila, že sa tam vlastne dokopy nič neudialo, nevadilo mi to. Určite mi to však viac udrelo na nôtu ako akčné, upírsko-krvavé... filmy.

• 23.5.2014  18:01
    Temné nebe (2013)

Na to, že mi takáto tematika veľmi nesedí, to bolo celkom fajn. Prvýkrát sa mi to nesmierne páčilo, druhýkrát o čosi menej a tretí raz ma utvrdil v tom, že si to viac, podľa všetkého, nepozriem, no vo všeobecnosti - nebola to až taká hrôza.

• 9.5.2013  19:20
    The Wicked (2013)

Ako hovoril Pišta Lakatoš: ten utekal, tá nevedela, ten bol odvážny, tá ho boškávala, tá sa zjavila, ten bol niečím polepený, hentá urobila ,,puf" a zmizla, potom sa znovu objavila, čarodejnica čarovala o 100 6, ale keď hľadala slečnu s malou dievčinou, nenašla ju, pretože sa skryli, tá ho očarovala, ten opadol, tá plakala, ten ručal jak tur, tá vypliešťala oči, čarodejnica nevyzerala dobre, miš maš a ja som len kukala jak teľa na nové vráta a nestíhala.

• 9.9.2014  08:45

Keby sa dalo, dám 2,5 hviezdičky, ale nakoniec to vypálilo takto. Bola som dosť sklamaná z celého študijného programu na univerzite.

• 16.2.2014  18:31

Údajne sa o tomto filme dá diskutovať celý večer. My sme ho mali rozobratý do dvoch minút, pretože chlapík chodil hore dole, skladal veci, vykladal veci, zvonil u známych, stopoval autá, párkrát zahral na gitare a motal sa. Nijako to nezačalo, nijako to neskončilo a uprostred sa tiež nič nedialo.

• 19.9.2014  07:41

Dikapria nemám rada, ale šak... dobre, prečo nie...?

• 10.3.2013  00:01

Mám rada Emu? Nemám rada Emu? Nie, nemám ju rada, ale tu mi nevadila. Vlastne všetci herci stvárnili svoje úlohy na úrovni. Častokrát som sa pristihla pri tom, ako som sa vnútorne hádala sama so sebou... ,,Je gay?" ,,Áno, myslím, že..." ,,Ale nie, čo si besná?" A takéto myšlienkové pochody som mala počas celého filmu. Bezohľadu na orientáciu postáv... Pekný koncert. Nielen herecký.

• 11.10.2012  10:15

Naozaj som sa snažila vžiť do pocitov tvorcov, ale nedalo sa. Hviezdička za niekoľko vtipných momentov.

<< předchozí 1 2 3 4