prostoreka

prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

• 9.3.2013  23:57

Dobrý film je podľa mňa taký, ktorý vám rozprúdi vnútorné pochody, spomienky, nálady, myšlienky... videla som Frankenvíniho a chcela som si poskladať (lebo je to veľmi jednoduché, nie?) všetkých mojich škrečkov, morča, laboratórnu myšku, potkana... Pekné. Pekné.

• 17.4.2013  10:03

Čo bol toto za film?! Desať minút ma bavil, 5 minút som študovala škvrny na stene, potom znovu niekde čosi vybehlo, opäť ma to na 15 minút chytilo, potom som 20 minút čumela do telefónu... nestále, krivolaké, neisté...

• 20.2.2013  19:14

Tešila som sa, pišťala som, tlieskala som si, smiala som sa, plakala som (hoci priznávam-mňa nie je ťažké rozplakať). Skrátka rozprávka sa mi páčila od postáv, po atmosféru.... hoci piesne vo filmoch veľmi nemusím, ale v tomto prípade to odpúšťam.

• 28.4.2013  16:42
    Imaginaerum (2012)

Je fakt, že keby Holopainen skákal na jednej nohe a škrabal si hlavu, budem na neho bez dychu pozerať. Ale toto bolo neuveriteľné. Všetky moje fantazmagórie spojené do jedného úžasného filmu.

• 17.4.2013  11:14
    Let (2012)

Hlúpo som sa Letu bránila, potom som sa podvolila a som rada. Od začiatku do konca som žmurkla možno trikrát. A to Washingtona nemám rada.

• 5.3.2013  10:34

Nemastné, neslané, stálo ma veľa námahy, aby som od toho filmu neodišla. Dve * za celkom pekné efekty. V každom prípade to nie je nič, čo by som si pozrela druhýkrát.

• 9.9.2014  08:34
    Rebelka (2012)

Chcem vedieť strieľať z luku.

• 28.2.2013  07:15
    Sinister (2012)

Jedno z najväčších sklamaní ostatných mesiacov. Nič, nič a ešte raz nič. Okrem nudy. Zľakla som sa ,,až" jedenkrát, herecké výkony takisto za veľa nestáli, scenárista tiež nehviezdil a záver mi pripadal akoby narýchlo ,,zbúchaný", pretože film ho skrátka potrebuje. Jedna * za chlapa v maske. Na maskovaných chlapov mám slabosť. Aspoň to ma potešilo.

• 9.3.2013  22:20
    Zlo (2012)

...a celkom som sa bála (mám zvláštne podozorenie, že som sa platonicky zaľúbila do toho chalaniska v čapici, ale to si nechám ešte uležať v hlave predtým, než sa prefackám). Tak či tak: pohoda. Ku koncu som sa pomaly začínala nudiť, preto bolo fajn, že film je pomerne krátky. Spokojná som.

• 24.5.2014  15:40

Áno, áno, áno. Všetko hrá, všetko klape, Redklif valí, teta straší, deti umierajú, každý vie, čo má robiť a kde je jeho miesto. A posledný záber filmu spôsobil, že som sa bála asi týždeň chodiť za tmy na WC.

• 17.4.2013  09:35

Dobre, dobre, pozerám, mykám sa, ľakám sa, dokonca si zakrývam hlavu paplónom (!) a zrazu bum. Tvorcovia asi začali niečo užívať, resp. možno aj prestali. Ale 3* za super rozbeh a čiastočne jadro filmu.

• 11.5.2013  17:44

Viackrát by som si to nepozrela, resp. keby som to odporúčala, tak len na vlastne nebezpečenstvo, ale na ten jedenkrát celkom v pohode film. Len si neviem vysvetliť absolútne nezmyselné konanie postáv. Som v psychiatrickom ústave, kde asi nie sú prípady ľahkého rázu, vypukne povstanie a ja tam budem behať s baterkou, svietiť kade-tade ako zmyslov zbavený, budem sa pristavovať pri každom človeku a zízať na neho, zatiaľ čo nado mnou letí hlava nejakého chlapíka... no neviem.

• 10.3.2013  00:21
    Obřad (2011)

Anthony, Anthon, si ty trt. Prečo si sa dal nahovoriť na takúto NUDU? N. U. D. U.

• 9.3.2013  23:25
    Rango (2011)

Neviem, čo napísať. Jednoducho 5* a bodka.

• 10.3.2013  00:30
    Transformers 3 (2011)

Plakala som. Naozaj som doslova plakala. Sľúbila som frajerovi, že si to s ním pozriem. Tak som pozerala. Desať minút. Dvadsať. Hodinka... ,,Sľúbila si mu to, nech je rád. Pozeraj." Nikdy. Viac. Radšej. Ma. Bite. Sekerou. Po. Hlave.

• 10.3.2013  00:10

Pekná komédia a absurdita. Nech som robila, čo som chcela, nemôžem si pomôcť... videla som som koľko? 30 minút? 45?

• 10.7.2014  21:03

Jak som ja neznášala Howardovú v tomto filme... džízs!

• 4.12.2012  12:50

Týmto filmom som skrátka nadšená. Vtipný, pekný, atmosferický...

• 14.4.2013  17:33

Oddýchla som si. Viac som ani nečakala, že urobím. Navyše sa na Anne a Jakea dobre pozerá, čiže účel splnilo.

• 10.3.2013  00:04

Prvý film, v ktorom som sledovala Róberta dlhšie ako 10 minút a myslím, že sa mi celkom páčil. Herecky. Mužsky nie. Niekedy sa mi to javilo ako rozťahané, dlhé a zbytočne ,,obkecávačné"... a ten záver... naozaj?

• 17.1.2013  11:31

Mám z toho zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale videla som aj lepšie záležitosti. Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a dokopy sa nič nestalo. Odhliadnuc od toho, že bola niekoľkokrát znásilnená mladá žena, ktorá sa potom násilníkom pomstila dosť vynaliezavým spôsobom.

• 16.4.2013  08:25
    Hladová hra (2009)

Nesympatickí herci, divné správanie postáv, ktoré sa mesiac nemenili... ani schudnúť, ani zarásť, jediné, čo sa zmenilo, bola špina na ich kostýmoch, ale tak chodím zašpinená po besnení sa so psom po vonku, celkovo nuda kvalitná. Hviezdička za zo, že prvých 10 minút to vyzeralo nádejne.

• 9.3.2013  23:40

Príjemné brnkanie na city, ktoré neuráža. Aspoň mňa osobne. Aj napriek tomu, že nemám v obľube Diaz, rozchodila som ju. Vadila mi skôr herečka predstavujúca choré dievča...

• 2.12.2013  09:21
    Kniha krve (2009)

Rozmýšľala som nad 4*, ale nakoniec som dala 3, no keby môžem, dám 3,5. Faktom je, že som videla omnoho viac lepších hororov, s vymakanejšou atmosférou a premyslenejšími ľakačkami, ale toto nebolo vôbec zlé. Možno zavážilo aj to, že téma duchov, paralelných svetov atď. je moja obľúbená a v spracovaní tohto filmu bola podaná na veľmi prijateľnej úrovni. Vydržala som bez mrvenia sa a detských prejavov od začiatku až do konca. 100 minút pohodového pozerania v pohode filmu.

• 3.1.2013  21:53

Keby sa dalo, dám omnoho, omnoho viac hviezdičiek. Žiaden film nespôsobil, aby som tak rýchlo utekala do postele ako tento.

• 10.3.2013  00:20

2,5*. Najskôr som videla film. Bola som nadšená. Potom som si prečítala knihu. Bola som nahnevaná, dojatá, smutná, sklamaná, veselá... film v porovnaní s knihou 3 body z 10. Možno nebyť čítania, ostanem doteraz hotová z filmu. Ale žiaľ. Alebo našťastie?

• 19.11.2012  18:21

Tento film mi odporučil môj pubertálny brat a šla som ho pozerať s miernou ,,nadsázkou". Naozaj som netušila, a doteraz netuším, prečo ma tak veľmi bavil. U mňa je to za 4* možno kvôli atmosfére, možno kvôli hereckému výkonu ,,chirurga", v každom prípade sa mi potili ruky ako dávno nie.

• 11.10.2012  11:26
    Orphan (2009)

Po videní tohto atmosferického hororu s výbornými hereckými výkonmi som sa istú dobu pristihovala pri tom, ako skenujem malé deti, či náhodou nemajú črty dospelosti :-D Vrelo odporúčam všetkým, ktorým lahodí vybočenie z klasiky a zabehnutých koľají.

• 12.5.2013  16:00

Nechápem, prečo som to videla až teraz, ale Áno, Áno a ešte raz Áno.

• 17.1.2013  11:08
    Ďáblovo dítě (2008)

Nikdy som sa pri tomto žánri tak veľmi nenudila. Dopozerala som to len preto, aby som sa ,,pokochala" hlúposťou hlavnej postavy, pri ktorej konaní som nevedela, či si zakrývať oči alebo sa držať za hlavu. Herecké výkony tiež nič moc, ale som nesmierne rada, že som sa dozvedela niečo nové o diablovi-čo konzumuje, čo pije a že ho zneškodníte v podstate veľmi rýchlo. Zavesíte ho dolu hlavou a voila.