prostoreka

prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

• 21.3.2013  21:43

Osobne si myslím, že nebyť Deppa, tak celý títo piráti by neboli tak ,,skvelí" ako sa hovorí. Ale pohoda, len by som okolo toho nerobila halo.

• 16.3.2013  14:25
    Mrtvý muž (1995)

Džonyho Depa mám rada, nech robí čokoľvek. Ale hodnotenie som nedala len za to.

• 10.3.2013  14:31
    Důkaz (2005)

Matematiku, logiku a všetko s tým spojené nenávidím, ale počas Dôkazu som zabudla na všetky trojky a štvorky, ktoré som mala na ZŠ. Herecký koncert, ktorý ma držal pri TV od prvej do poslednej minúty.

• 10.3.2013  14:29

Ani humor, ani suchota, ani cici, ani rici.

• 10.3.2013  14:28

4* nie preto, že mám rada Gwyneth. Mám rada ten film so všetkým, čo k nemu patrí.

• 10.3.2013  00:33

Homerove výroky používam. Film pozerám vždy, keď chcem niečo na úrovni, čo odo mňa nebude očakávať hlboké myšlienky, čomu sa môžem ,,poskladať" na gauči ako chcem, môžem zaspať, zobudiť sa a smiať sa ďalej...

• 10.3.2013  00:30
    Transformers 3 (2011)

Plakala som. Naozaj som doslova plakala. Sľúbila som frajerovi, že si to s ním pozriem. Tak som pozerala. Desať minút. Dvadsať. Hodinka... ,,Sľúbila si mu to, nech je rád. Pozeraj." Nikdy. Viac. Radšej. Ma. Bite. Sekerou. Po. Hlave.

• 10.3.2013  00:27
    Edith Piaf (2007)

Aj áno, aj nie. Videla som lepšie životopisné filmy. V tomto prípade preto uprednostňujem a odporúčam knihu.

• 10.3.2013  00:25

Všetci moji bezcitní kamaráti a známi sa smejú, keď príde reč na moje potoky madisonských sĺz, ale keď ja si neviem pomôcť. To ide samo od seba.

• 10.3.2013  00:21
    Obřad (2011)

Anthony, Anthon, si ty trt. Prečo si sa dal nahovoriť na takúto NUDU? N. U. D. U.

• 10.3.2013  00:20

2,5*. Najskôr som videla film. Bola som nadšená. Potom som si prečítala knihu. Bola som nahnevaná, dojatá, smutná, sklamaná, veselá... film v porovnaní s knihou 3 body z 10. Možno nebyť čítania, ostanem doteraz hotová z filmu. Ale žiaľ. Alebo našťastie?

• 10.3.2013  00:16
    Za plotem (2006)

,,Animákov" mám rada a preto ďakujem (nielen preto, že aj toto je animovaný film).

• 10.3.2013  00:10

Pekná komédia a absurdita. Nech som robila, čo som chcela, nemôžem si pomôcť... videla som som koľko? 30 minút? 45?

• 10.3.2013  00:07

Neznášala som deti v hororoch. Teraz nemám rada ani bábky.

• 10.3.2013  00:06
    Lví král (1994)

...a tak plačem... a tak nedýcham... a tak sa teším... no a čo?

• 10.3.2013  00:04

Prvý film, v ktorom som sledovala Róberta dlhšie ako 10 minút a myslím, že sa mi celkom páčil. Herecky. Mužsky nie. Niekedy sa mi to javilo ako rozťahané, dlhé a zbytočne ,,obkecávačné"... a ten záver... naozaj?

• 10.3.2013  00:01

Mám rada Emu? Nemám rada Emu? Nie, nemám ju rada, ale tu mi nevadila. Vlastne všetci herci stvárnili svoje úlohy na úrovni. Častokrát som sa pristihla pri tom, ako som sa vnútorne hádala sama so sebou... ,,Je gay?" ,,Áno, myslím, že..." ,,Ale nie, čo si besná?" A takéto myšlienkové pochody som mala počas celého filmu. Bezohľadu na orientáciu postáv... Pekný koncert. Nielen herecký.

• 9.3.2013  23:57

Dobrý film je podľa mňa taký, ktorý vám rozprúdi vnútorné pochody, spomienky, nálady, myšlienky... videla som Frankenvíniho a chcela som si poskladať (lebo je to veľmi jednoduché, nie?) všetkých mojich škrečkov, morča, laboratórnu myšku, potkana... Pekné. Pekné.

• 9.3.2013  23:46
    Rituál (2006)

Už ste niekedy mali chuť dať facku jednej z postáv filmu? Nie? Pozrite si tento film. Budete mať chuť ju dať MINIMÁLNE tej ženskej, niekdajšej Cageovej bitch. Scenáristovi takisto. Ako niekto môže takto vykresliť postavy? Ako sa niekto dá nahovovoriť na ich stvárnenie? Hodnotenie také aké je kvôli príjemným chvíľam s frajerom a mojim záchvatom smiechu z jeho hnevu na film.

• 9.3.2013  23:40

Príjemné brnkanie na city, ktoré neuráža. Aspoň mňa osobne. Aj napriek tomu, že nemám v obľube Diaz, rozchodila som ju. Vadila mi skôr herečka predstavujúca choré dievča...

• 9.3.2013  23:25
    Rango (2011)

Neviem, čo napísať. Jednoducho 5* a bodka.

• 9.3.2013  22:20
    Zlo (2012)

...a celkom som sa bála (mám zvláštne podozorenie, že som sa platonicky zaľúbila do toho chalaniska v čapici, ale to si nechám ešte uležať v hlave predtým, než sa prefackám). Tak či tak: pohoda. Ku koncu som sa pomaly začínala nudiť, preto bolo fajn, že film je pomerne krátky. Spokojná som.

• 5.3.2013  10:34

Nemastné, neslané, stálo ma veľa námahy, aby som od toho filmu neodišla. Dve * za celkom pekné efekty. V každom prípade to nie je nič, čo by som si pozrela druhýkrát.

• 28.2.2013  17:18

Usmievam sa a plačem vždy, keď to vidím. Krásne. Skrátka krásne. Nič vážne, nič tragické ani ťažké a pritom (pre mňa osobne) úžasné.

• 28.2.2013  07:15
    Sinister (2012)

Jedno z najväčších sklamaní ostatných mesiacov. Nič, nič a ešte raz nič. Okrem nudy. Zľakla som sa ,,až" jedenkrát, herecké výkony takisto za veľa nestáli, scenárista tiež nehviezdil a záver mi pripadal akoby narýchlo ,,zbúchaný", pretože film ho skrátka potrebuje. Jedna * za chlapa v maske. Na maskovaných chlapov mám slabosť. Aspoň to ma potešilo.

• 20.2.2013  19:14

Tešila som sa, pišťala som, tlieskala som si, smiala som sa, plakala som (hoci priznávam-mňa nie je ťažké rozplakať). Skrátka rozprávka sa mi páčila od postáv, po atmosféru.... hoci piesne vo filmoch veľmi nemusím, ale v tomto prípade to odpúšťam.

• 17.1.2013  11:31

Mám z toho zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale videla som aj lepšie záležitosti. Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a dokopy sa nič nestalo. Odhliadnuc od toho, že bola niekoľkokrát znásilnená mladá žena, ktorá sa potom násilníkom pomstila dosť vynaliezavým spôsobom.

• 17.1.2013  11:08
    Ďáblovo dítě (2008)

Nikdy som sa pri tomto žánri tak veľmi nenudila. Dopozerala som to len preto, aby som sa ,,pokochala" hlúposťou hlavnej postavy, pri ktorej konaní som nevedela, či si zakrývať oči alebo sa držať za hlavu. Herecké výkony tiež nič moc, ale som nesmierne rada, že som sa dozvedela niečo nové o diablovi-čo konzumuje, čo pije a že ho zneškodníte v podstate veľmi rýchlo. Zavesíte ho dolu hlavou a voila.

• 15.1.2013  15:41
    Drž hubu! (2003)

Drž hubu som videla XYkrát, vždy sa k nemu rada vraciam a smejem sa, akoby som ho nikdy predtým nepozerala. Výborný film, výborní herci, krásny humor. Za 5*.

• 3.1.2013  21:53

Keby sa dalo, dám omnoho, omnoho viac hviezdičiek. Žiaden film nespôsobil, aby som tak rýchlo utekala do postele ako tento.