prostoreka

okres Topoľčany

1 bod

1 2 3 4 následující >>
    • 4.12.2012  12:50

Týmto filmom som skrátka nadšená. Vtipný, pekný, atmosferický...

• 19.11.2012  18:21

Tento film mi odporučil môj pubertálny brat a šla som ho pozerať s miernou ,,nadsázkou". Naozaj som netušila, a doteraz netuším, prečo ma tak veľmi bavil. U mňa je to za 4* možno kvôli atmosfére, možno kvôli hereckému výkonu ,,chirurga", v každom prípade sa mi potili ruky ako dávno nie.

• 14.10.2012  22:20

Vydržala som prvú pol hodinu, možno o niečo viac. Jednoducho som sa nemohla pozerať na otravnú Bridget, ktorá bola v tejto časti vykreslená ako postava s podpriemerne vysokým IQ a bez akéhokoľvek spoločenského správania. Celkovo to bolo pre mňa sklamaním takmer od začiatku.

• 11.10.2012  11:37
    Pokoj 1408 (2007)

Nebolo to zlé a nebolo to ani dobré. V mojich očiach film skrachoval na prílišnej prekomplikovanosti, ale 3* za to, že tvorcovia aj herci ma udržali pri monitore a nemrvila som sa ako malé dieťa.

• 11.10.2012  11:26
    Orphan (2009)

Po videní tohto atmosferického hororu s výbornými hereckými výkonmi som sa istú dobu pristihovala pri tom, ako skenujem malé deti, či náhodou nemajú črty dospelosti :-D Vrelo odporúčam všetkým, ktorým lahodí vybočenie z klasiky a zabehnutých koľají.

• 11.10.2012  10:19

S otcom sme sa smiali už len samotnom názve, ale pri pozeraní som plakala a hľadala prvú vec, ktorú si obúcham o hlavu. Zlé, veľmi zlé od začiatku až do konca.

• 11.10.2012  10:15

Naozaj som sa snažila vžiť do pocitov tvorcov, ale nedalo sa. Hviezdička za niekoľko vtipných momentov.

• 2.10.2012  10:58

Po tomto filme som si na chvíľu želala byť mŕtva.

• 2.10.2012  09:41

Pekné, milé, vianočné, atmosferické... na konci síce klišé s letiskom a naháňaním svojej ,,životnej lásky", životnej preto v úvodzovkách, pretože v tomto prípade to bola láska 11ročných detí, ale čo tam po tom. Málokedy pri romantických filmoch plačem, ale pri tomto som plakala. A budem plakať ešte veľakrát, lebo toto nebolo posledný raz, čo som to videla.

1 2 3 4 následující >>