pepca72

pepca72

Česko

1 bod

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Whitechapel (TV seriál) (2009)

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

 • poster

  Dexter: Early Cuts (TV seriál) (2009)

 • poster

  Falling Skies (TV seriál) (2011)

  Jsem u třetí série a dávám za 5 *. Seriál má své chyby, ale ty musím všechny odpustit, neboť dějová linie a efekty jsou čím dál lepší. I na hlavního hrdinu už jsem si zvykl, neboť Noaha Wylea moc nemusím. Seriál nemá výrazné hluché místa a nastavovací díly, jde stále kupředu a pořád se vyvíjí. Určité záhadno si stále ponechává do dalších dílů, což mně napíná a čekám na další díly s nedočkavostí. Je to sci-fi dle mého gusta, tech Star Treků a jiných obdob (taky je mám rád), jsem už nějak přežraný. Mix robotů, emzáků, vetřelců a jiné vesmírné pakáže je cool, takže sleduju dál.

 • poster

  Spartakus (TV seriál) (2010)

 • poster

  Živí mrtví (TV seriál) (2010)

  Seriál sleduji od začátku, a patří k tomu nejlepšímu, co tento žánr v poslední době poskytl. Zombie tématika je velice dobře zpracovaná, jsou podrobně rozpracované charktery postav, což je přínosem. Masky, kulisy, hudba, kamera, střih, výprava, vše je jak má v zombie movie být. Vyčítá se první sérii, že je samé klišé. To je blbost, jak jinak chcete příběh o zombie epidemiji začít a rozjet ? A rozjeli ho parádně. Hltal jsem každý díl. Druhé sérii se vyčítá, že ztratila dech. To je taky Blbost. Byla hlavně o charakterech postv, o tom, co dál skupina bude dělat, kam půjde, jak si vysvětlí jevy kolem sebe a jak se vypořádá s nebezpečím a problémy uvnitř skupiny i mimo ni. Chodci tu pro ně nejsou až takové nebezpečí, jako živí lidé v jiných skupinách. Člověk je člověku vlkem. Třetí řada posunula celý příběh dále, a jinam, což dalo celému serálu nový směr a vývoj, ze zdánlivé stagnace. Seriál graduje všmi směry, a tvůrci přitvrdili v zobrazení násilí, ve způsobech a četnosti likvidace chodců, což udržuje žánr v mezích hororu, ale není jen samoúčelné. Celkově za sebe hodnotím na 100% v rámci zombie tématiky, a přeji si, aby tento seriál nikdy neskončil.

 • poster

  Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

 • poster

  Luther (TV seriál) (2010)

  Po 3. sérii je pro mně osobně Luther kultovní věc. Způsob, jakým Elba svou postavu hraje je perfektní, a vše je velmi dobře napsáno, zrežírováno a natočeno. Čiší z toho ten Anglický způsod filmařiny, který mám více a více rád. I ta úvodní znělka, song od Massive Attack nemá chybu.

 • poster

  Doteky osudu (TV seriál) (2012)

 • poster

  Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace