BlackHood

• 25.11.2018  21:15

54%!! AIe no tak!

• 24.11.2018  14:44
    Ahn siseong (2018)

Na hranicích Mordoru a Gondoru se tyčí Hora osudu, jménem Ansi. Veliký Mordor chtěl tohoto území zmocnit a rozdrtit tak svého menšího souseda. Gondor bojoval velmi udatně, až mě překvapilo jak byl film akční. Korejské historické filmy většinou bývají akční jen v závěru, jinak celkem nudí. Tohle je však vyjímka. Akce je vyvážená a je ji dost, je krásně udělaná, možná se jedná o nejakčnější historický film, jaký jsem viděl. Můžu jen doporučit!

• 20.11.2018  16:47

Zvrat zajímavý a nečekaný, ale tento díl stál jen na něm. A ke konci, jak píši ostatní, ztrácel tempo.

• 17.11.2018  19:35

Prozatím nej díl série

• 12.11.2018  16:47
    #MístoKlidu (2018)

Vzrušující

• 24.10.2018  20:16

Lepší, než jsem čekal. Až konečně udělají něco z Old Republic, tak spokojenost bude maximální.

• 18.10.2018  22:27
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Wow soundrack! první série Imagine Dragons - Believer, druhá série opět Imagine Dragons (i když Thunder :/, ale lepší než nic) a třetí série?!!! Za první dva díly už 5 seconds of summer a k tomu TWENTY ONE PILOTS! (to jsem vyjmenoval jen to, co znám, takže skoro nic :D)

• 17.10.2018  19:49
    Apostle (2018)

Psycho

• 11.10.2018  11:26

Tak to bude zajímavé. + Youngblood od 5SOS

• 30.9.2018  21:22

"Czech millitary issue. Demon knife. Démonový nůž :DDDDDD"

• 23.9.2018  13:51

Tenhle typ filmů mě strašně baví. Nevím, co očekávali ti, co tomu dali odpad! Tenhle film je nemožné přeložit do češtiny tak, aby si ho neanglicky mluvící divák mohl užít, možná proto tolik odpadů. Je tam tolik konverzací, ať už psaných, nebo mluvených zároveň, že někdy nevíte, kde se dříve podívat. Příběh je hodně dobrý, nechybí dobré zvraty, nevím, proč je tady tak podhodnocován, aspoň na imdb má 5.5. A Unfriended: Dark Web má dokonce dva konce :) (https://movieweb.com/unfriended-dark-web-2-alternate-endings/)

• 18.9.2018  22:04

WOW. Přiznávám, že seriál je taková béčková zábava, ale tohle finále bylo profesionální a áčkové. A ty skvělé zvraty (Nero, Asteroid)... Snad to obnoví pro další sérii.

• 6.9.2018  15:31

Říkal jsem si, že na seriálu inspirovaným skvělou Očistou není co zkazit, ale očividně je. Chápu, že tento díl byl jen úvodní, ale i tak postrádal jakoukoliv atmosféru, příběh je špatně vystavěný, napětí nulové a jediná vražda je mimo záběr. Ta věc s tím sebevražedným kultem je naprostá kravina, do seriálu s tímto motivem se to vůbec nehodí. Snad se to v dalším díle rozehraje, když už Očista začala...

• 29.8.2018  11:44

resist ReSyst

• 27.8.2018  13:52

Ze začátku takové klidnější, finále skvělé. Zajímavý zvrat a skvělá myšlenka. Blackwood academy a stepdad David? Jsem jediný, komu to připomíná Life is Strange?

• 27.8.2018  12:25
    Summer of 84 (2018)

Ze začátku jsem si říkal, že je něco špatně, prostě, že něco nesedí. Pak jsem na to přišel - ani jedna ze čtyř hlavních postav není černoch, což je na US tvorbu nezvyklé. Já filmy tohohle typu (The Babysitter, Better Watch Out) prostě žeru. Film začíná pohodově, parta kluků se snaží dokázat, že jejich soused je sériový vrah. Vše směřuje do skvělého finále, kdy jsem po dlouhé době cítil napětí. A ten konec, Manhunt, byl ohromný, klidně molh být delší a s více postav. Tisíckrát lepší, než průhledná a nudná pohádka jménem Stranger Things.

• 26.8.2018  17:56

Kdyby místo zasraného brainwashingu jménem Ulice běžel každý večer v televizi tenhle dokument, tak je Česko mnohem lepším místem. Lidé totiž o DR Kongo nic neví, někdy ani ne, že je v Africe! (vlastní zkušenost), což je podle mě katastrofální. Stejně, jako, že většina čechů neví, že kromě Sýrie, (o jejíž propagaci se postaraly Televizní noviny, rok 2014/15, v každé reportáži se zmiňovali o uprchlících), se válčí i v mnoho dalších zemích, ti "znalejší" si ještě vzpomenou na Afgánistán... Prostě brainwashed. Taky je problém v našem sračkoidním školství, kde učitelka (na gymplu) za jednu hodinu projede polovinu států v Africe a druhou polovinu prostě vynechá, jakoby neexistovali (opravdu nekecám, tak to prostě je). A pak samozřejmně je test ze všech těch států a samozřejmně nechybí slepá mapa, kde je plno pojmů, o kterých nikdo nic neví a každému se hned vykouří z hlavy. Lidé s otevřenou myslí tento dokument ocení, no-life idioti brainwached Novou a virálními sračkami se budou nudit.

• 18.8.2018  15:30

Zase něco do sebe to mělo... Originální byla dějová linie s detektivem, škoda, že nebyla více využita. Dokážu si podobného detektiva představit v nějakém slasheru, že pátrá po jedné z obětí vraha, mohlo by to být napínavé, třeba že vrah se chystá všechny povraždit v nějaké chatě v lesích, kde není signál, detektiv zjistí, že ta osoba, kterou hledá, je v té chatě. A stihne dorazit dříve, než vrah všechny povraždí? Ještě k samotnému filmu - provedení bylo celkem amatérské, dlouho se nic nedělo, dialogy stupidní a finále mohlo být lépe uděláno. Kdyby to mělo vyšší rozpočet, tak se jedná o hodně dobrý horor.

• 17.8.2018  23:47

Paráda. Já se vůbec na dramata tohoto typu nedívám, ale tohle mě bavilo. Zajímám se o Asii, -stány nejvíce, takže tohle je pro mě must-see. Myslím si však, že Pákistán byl zachycen hlavně ze své špatné stránky a pro nevzdělané lidi udělá z muslimů ještě větší bubáky, než z nich informační média dělají. Místní lidé jsou strašně pohostinní, host je pro ně vždy na prvním místě a často mu dají všechny své zásoby, a pak sami nemají co jíst. Mohlo by to existovat třeba v Česku, že by nějaký čech pozval turistu třeba z Číny, kterého právě potkal, domů na pokrm? Ne. Ano, terorismum a drogy jsou jiné věci. Ale holt na vyschlých planinách ve vysokých nadmořských výškách nic jiného, než mák neroste. A když má někdo doma tři děti a jen pět dolarů na jeden den, aby uživil celou domácnost, tak je pochopitelné, že vidí přínos z pár dolarů, co mu dá talibán za to, že přenese přes kopec pár zbraní, nebo něco odpálí. Nic není černobílé.

• 17.8.2018  11:29
    Our House (2018)

Takový dětský horor, nic nepříjemného se tady nenajde. Kdo má filmy s tímhle tématem rád, bude spokojený. Ten, kdo chce pořádný a strašidelný horor s děsivou atmosférou, by se měl podívat na něco jiného.

• 15.8.2018  23:49

Od pilotu očekávám, kdy seriál začne konečně gradovat a pořád jsem se nedočkal. Ale i tak si mě Sharp Objects dokážou svou zajímavou atmosférou udržet.

• 15.8.2018  17:12

resist or ReSyst

• 14.8.2018  20:56
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Ten, kdo píše, že se tam nic neděje, tak nepochopil seriál. Ne, vlastně to není seriál. Je to myšlenka. A ta nikdy neumírá.

• 14.8.2018  20:52
    Salvation (TV seriál) (2017)

Boží seriál. Baví a vůbec nenudí, jen pilot mi přišel slabší. Druhá série je opět skvělá, i když ji je vyčítáno, že se dostatečně nevěnuje asteroidu, ale pozornost upírá ReSyStu a vládnímu převratu, tak já to nevidím jako problém a ti, kdo ano, vidí problém v realitě - myslím si, že kdyby se blížil na Zemi asteroid, tak politika bude hrát velkou roli a může dokonce omezit nebo zarazit řešení, jak asteroid zastavit.

• 14.8.2018  20:47
    Castle Rock - The Box (E04) (epizoda) (2018)

Nic se tam neděje. Horor ani trochu. Přestávam sledovat, a to jsem se na seriál těšil, dobrých hororových seriálů moc není.

• 8.8.2018  11:21

Ten konec... Zajímavý a smutný. Co se týče další série, tak se celkem bojím, jak zvládnou efekty, když tam bude všechno jiné (nechci spoilerovat, ten kdo viděl, ví...), protože v této sérii nebyly nějak propracované. To jsem zvědavý, co se bude dít dále. Skvělá série!

• 7.8.2018  21:51

No jasně, po skvělém 3. díle jsem si říkal, že to bude konečně normální séríe, kterou dodívám do konce (to se mi u AHS stalo jenom 1. - u Asyla). No a teď se z toho stalo typicky zamotané American horror shit. Prostě téma série je vždycky zajímavé, pak to ale vždycky posere mimohororová linie... Kdyby to následovalo typický hororový scénář, tak by to bylo o moc lepší.

• 4.8.2018  20:57
    Já, Simon (2018)

Docela nuda, samotné téma mi nepřijde na skoro dvou hodinový film. Přetáčel jsem to docela často a o nic jsem nepřišel. Každopádně odkaz na mé oblíbené Panic! at the Disco mě potěšil až jsem to musel stopnout, abych to vůbec rozdýchal!

• 22.7.2018  16:15

Hodně podobné filmu Wolf Warrior 2, komu se to líbilo, tak bude mít rád i tohle. Ještě jsem neviděl tak drsný válečný film. Vůbec nenudí, neustále je akce. Amerika by si měla vzít příklad :D.

• 18.7.2018  12:31

Tak tento díl neměl chybu!

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20