BlackHood

USA
USA, Riverdale

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 18.8.2018  15:30

Zase něco do sebe to mělo... Originální byla dějová linie s detektivem, škoda, že nebyla více využita. Dokážu si podobného detektiva představit v nějakém slasheru, že pátrá po jedné z obětí vraha, mohlo by to být napínavé, třeba že vrah se chystá všechny povraždit v nějaké chatě v lesích, kde není signál, detektiv zjistí, že ta osoba, kterou hledá, je v té chatě. A stihne dorazit dříve, než vrah všechny povraždí? Ještě k samotnému filmu - provedení bylo celkem amatérské, dlouho se nic nedělo, dialogy stupidní a finále mohlo být lépe uděláno. Kdyby to mělo vyšší rozpočet, tak se jedná o hodně dobrý horor.

• 17.8.2018  23:47

Paráda. Já se vůbec na dramata tohoto typu nedívám, ale tohle mě bavilo. Zajímám se o Asii, -stány nejvíce, takže tohle je pro mě must-see. Myslím si však, že Pákistán byl zachycen hlavně ze své špatné stránky a pro nevzdělané lidi udělá z muslimů ještě větší bubáky, než z nich informační média dělají. Místní lidé jsou strašně pohostinní, host je pro ně vždy na prvním místě a často mu dají všechny své zásoby, a pak sami nemají co jíst. Mohlo by to existovat třeba v Česku, že by nějaký čech pozval turistu třeba z Číny, kterého právě potkal, domů na pokrm? Ne. Ano, terorismum a drogy jsou jiné věci. Ale holt na vyschlých planinách ve vysokých nadmořských výškách nic jiného, než mák neroste. A když má někdo doma tři děti a jen pět dolarů na jeden den, aby uživil celou domácnost, tak je pochopitelné, že vidí přínos z pár dolarů, co mu dá talibán za to, že přenese přes kopec pár zbraní, nebo něco odpálí. Nic není černobílé.

• 17.8.2018  11:29
    Our House (2018)

Takový dětský horor, nic nepříjemného se tady nenajde. Kdo má filmy s tímhle tématem rád, bude spokojený. Ten, kdo chce pořádný a strašidelný horor s děsivou atmosférou, by se měl podívat na něco jiného.

• 15.8.2018  23:49

Od pilotu očekávám, kdy seriál začne konečně gradovat a pořád jsem se nedočkal. Ale i tak si mě Sharp Objects dokážou svou zajímavou atmosférou udržet.

• 15.8.2018  17:12

resist or ReSyst

• 14.8.2018  20:56
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Ten, kdo píše, že se tam nic neděje, tak nepochopil seriál. Ne, vlastně to není seriál. Je to myšlenka. A ta nikdy neumírá.

• 14.8.2018  20:52
    Salvation (TV seriál) (2017)

Boží seriál. Baví a vůbec nenudí, jen pilot mi přišel slabší. Druhá série je opět skvělá, i když ji je vyčítáno, že se dostatečně nevěnuje asteroidu, ale pozornost upírá ReSyStu a vládnímu převratu, tak já to nevidím jako problém a ti, kdo ano, vidí problém v realitě - myslím si, že kdyby se blížil na Zemi asteroid, tak politika bude hrát velkou roli a může dokonce omezit nebo zarazit řešení, jak asteroid zastavit.

• 14.8.2018  20:47
    Castle Rock - The Box (E04) (epizoda) (2018)

Nic se tam neděje. Horor ani trochu. Přestávam sledovat, a to jsem se na seriál těšil, dobrých hororových seriálů moc není.

• 8.8.2018  11:21

Ten konec... Zajímavý a smutný. Co se týče další série, tak se celkem bojím, jak zvládnou efekty, když tam bude všechno jiné (nechci spoilerovat, ten kdo viděl, ví...), protože v této sérii nebyli nějak propracované. To jsem zvědavý, co se bude dít dále. Skvělá série!

• 7.8.2018  21:51

No jasně, po skvělém 3. díle jsem si říkal, že to bude konečně normální séríe, kterou dodívám do konce (to se mi u AHS stalo jenom 1. - u Asyla). No a teď se z toho stalo typicky zamotané American horror shit. Prostě téma série je vždycky zajímavé, pak to ale vždycky posere mimohororová linie... Kdyby to následovalo typický hororový scénář, tak by to bylo o moc lepší.

• 4.8.2018  20:57
    Já, Simon (2018)

Docela nuda, samotné téma mi nepřijde na skoro dvou hodinový film. Přetáčel jsem to docela často a o nic jsem nepřišel. Každopádně odkaz na mé oblíbené Panic! at the Disco mě potěšil a musel jsem to stopnout, abych to vůbec rozdýchal!

• 22.7.2018  16:15

Hodně podobné filmu Wolf Warrior 2, komu se to líbilo, tak bude mít rád i tohle. Ještě jsem neviděl tak drsný válečný film. Vůbec nenudí, neustále je akce. Amerika by si měla vzít příklad :D.

• 18.7.2018  12:31

Tak tento díl neměl chybu!

• 11.7.2018  14:56

Začátek této série mi přišel průměrný. Ale poslední 4 díly změnily můj názor, že se jedná o nejlepší sérii ever.

• 8.7.2018  18:51
    Ghostland (2018)

Těžko říct, jestli to bylo více zajímavější, nebo drsnější.

• 8.7.2018  13:41

Wendiga moc nešli vidět, což je škoda. Ten, kdo říká, že to je originální nápad, nezná Until Dawn - je to v podstatě něco podobného, jenom intenzivnější prožitek. Taky nám tvůrci neprozradili původ těch monster, ale já si našel vysvětlení - jsou to protivní důchodci, kteří jsou nasraní, že jě budí nějaké zvuky, proto nasadili "kill mode". Aspoň si teď můžou v klidu užívat zaslouženého odpočinku.

• 5.7.2018  20:04

Boží, možná jeden z nejlepších dílů vůbec.

• 3.7.2018  22:21

Bavil jsem se od začátku do konce. Jediné, co bych tomu tak vytknul, je, že hlavní hrdince umíral někdo z jejích přátel v náručí a ji nekápla ani slza, ani se na něj nepodívala. Mohla říct aspoň něco jako: "Škoda".

• 10.6.2018  22:47

Když si tak čtu komentáře, tak já to měl celkem naopak. Prvních, nějakých 80 minut mi přišlo nejlepších. A ten konec byl takový divný a postrádal atmosféru, každopádně zvrat zajímavý, ale nic extra. Spíš se mi nelíbilo, že většina lekaček byla udělaná jen na zvuku... To by se lekl každý, i kdyby někde v Medvídkovi Pů buchlo najednou něco 20 kilohertzového. Ale jinak horor dobrý.

• 9.6.2018  17:57
    Downrange (2017)

Akční scény byly super, bohužel jich tam však moc nebylo.

• 7.6.2018  14:38

Příběhově o ničem, pořád to stejné dokola. Žádné zakočení také nebylo... Jinak je to strašně divný člověk.

• 7.6.2018  13:29
    Zmizení (2013)

nic extra

• 3.6.2018  16:46

Proc zrovna... 😡

• 29.5.2018  23:19
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Má to boží atmosféru!!!! 4 díly (jen si píšu, kde jsem skončil)

• 25.5.2018  17:03

Totálně bez příběhu, postavy se chovaly lhostejně ke svým životům (jako každý horor) a na konci jsem se nasral, protože nedorazila vraha, když měla tu možnost.

• 23.5.2018  14:42

Nechci být hater, ale přijde mi, že na všechny scény, na kterých by se muselo více zapracovat (třeba fotka Alexe z nemocnice) chybí záběr, jakoby se tvůrcům nechtělo nic dělat. A taky je to takové moc idealizované, až to nepůsobí reálně. Podle mě, když někdo o sobě přizná, že je homosexuál, tak mu pak bude ze začátku mnohem hůře, než předtím. Vím, že se seriál snaží pomáhat, ale tady to dělá špatně. Když nějaký homosexuál uvidí, že jeho sexualitu v 13RW všichni příjmou bez problému, tak pak může zjistit, že realita taková není... No a pak právě může udělat to, čemu se tvůrci seriálu snaží zabránit... Ale vzhledem k tomu, že se tam nic neděje, to je hodně návykové.

• 20.5.2018  22:59

Oproti finále z poslední série trochu slabší, celkově na finále slabší díl. Ale i tak mě hodně navnadil na další sérii, druhá polovina dílů byla doslova jen rozjezd dalších částí příběhu.

• 18.5.2018  17:17

Nuda, nic se neděje a ještě k tomu to má hodinu. Klasických 40 minut by bylo lepších.

• 13.5.2018  16:01
    Safe (TV seriál) (2018)

Bez přestávky to jede až do konce, pořád to odhaluje nové souvislosti a tajemství. Boží! Jinak všechno bylo v posledním díle vysvětleno. Pokud bude 2. série, tak o něčem jiném. A od stejného autora bych uvítal plno dalších věcí, protože Safe je geniální. Určitě by si to zasloužilo větší pozornost. Jsem zhnusený z toho, že nějaký Most s 90% anebo Killing (který mě bavil) jsou oproti tomuhle roztahované jak kondom a při jejich sledování se furt dívám, kdy konečně skončí díl a tohle je úplně o něčem jiném a hodnocení to má na seriál průměrné :/

• 13.5.2018  15:59
    Safe - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)

Nej díl!

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19