• Fantasy

Museum (2016)

Zajímavá krimináka, na kterou jsem se dlouho těšil. Natočil ji totiž režisér Rurôni Kenshina, všechny tři díly se mi hodně líbily. Ale tady se již režisér zhoršil. Největší problém mi přišla dlouhá stopáž, místy jsem se nudil, přišlo mi to nezáživné. Hlavně škoda toho roztahovaného závěru, kdyby se zkrátil o 3/4, tak by to bylo úplně boží. Ale naopak byl skvělý záporák a akce byla pěkně natočená, když už teda nějaká byla. Příběh zajímavý a naštěstí postrádal klišé, všechno tady dávalo smysl. Takže ve výsledku, dobře se na to dívá, ale nic převratného. A v titulcích hrálo moje oblíbené One Ok Rock :) Škoda, že jen v těch titulcích...

Cheongnyeongyeongchal (2017)

Imagine Dragons v Korejském filmu? Nečekal jsem, že se toho dožiju :D A pak v titulkách ještě 5SoS ??? OMG!!! 🤗😁😄

Taxikář ze Soulu (2017)

Film, který stojí za vidění. Je podle skutečné události, takže se i něco nového dozvíte. Zajímavý byl kontrast mezi hlavním hrdinou, taxikářem z Koreje, který všechno prožíval, a reportéra Němce, který byl naopak klidný, mluvil oproti Korejcům jako mrtvola. Ve filmu se najde pár akčních záběrů, které mi přišly hodně napínavé, a to se cení. Konec byl epický.

High & Low: The Movie (2016)

OMG TO BYLO BOŽÍ!!! Skvělé akční scény na jeden záběr, krásný vizuál i poutavý příběh. Hezčí akci jsem ještě nikdy, opravdu nikdy, neviděl. Skvělé!

Stranger Things - Kapitola osmá: Ovladač mysli (2017) (epizoda)

Strašně předvídatelný díl. Od seriálů s tolika procenty bych čekal příběh na hodně vyšší úrovni, tohle je srovnatelné s pohádkou pro děcka. A nečtěte si komentář od Heisenberg_, je spoilerový.

Sněhulák (2017)

Knihu jsem nečetl. A s filmem nejsem vůbec spokojený. Jsem asi rozmazlený něčím tak fantastickým jako The Killing a Heavy Rain. Čekal jsem prostě klasickou kriminálku, tu jsem víceméně dostal, ale něco tomu prostě chybělo. Celý film byl nevrýrazný a bylo v něm spousta nesmyslných záběrů, které postrádaly smysl. Přišlo mi to jakoby norská vláda řekla, že budete točit tady a tady a tam vás nepustíme a pokud jste tam už něco natočili, tak si to prostě vymažte. O hlavním hrdinovi jsme se nic nedozvěděli, vypadal jako nějaký houmlesák, mohl mít aspoň nějaké policejní auto, nebo vestu. Napětí nulové a sněhulák tam byl jen proto, aby mohli něco vybrat na poster, jinak by to bylo jako každá jiná kriminálka. Film se pomalu táhnul ke konci, pořád jsem očekával, že se nějak zlepší, ale ne. V tom přišel závěr a vrah byl totálně předvídatelný. Chtělo by to roztrhat scénář a napsat ho znova.

Dej si pozor! (2016)

Psycho! Skvělé! Děcka vidí kraviny jako Výměna Manželek a Teen Mom, a pak to takhle dopadá :D

Amityville: Probuzení (2017)

Normální horor, který ničím neurazí. Vytknul bych jedině tak to, že se tam navštěvují ve 3:15 hodin ráno, což je pro mně zarážející. A pak se návštěva ještě ptala, jestli jsou ve 3:15 doma, to si jako myslela, že jsou v práci a škole nebo co? A hororové to bylo naštěstí dost, po dlouhé době jsem se trochu bál :)

Chůva na zabití (2017)

Wow! Je to sračka v nejlepším slova smyslu. Prostě film, co uteče jako voda a vy se celou dobu skvěle bavíte. Taky bych chtěl takovou chůvu :D