• Fantasy

Havenhurst (2016) odpad!

Průjem. Chybí soundtrack, je to neskutečně nezáživné a film je strašně osvětlen.

Viking (2016)

Natočené je to krásně, akce je dost. Ale to je tak všechno...

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Film by si zasloužil větší prostor, třeba v podobě seriálu. Postrádal totiž atmosféru, působil jako jiný uspěchaný průměrný akční film. Právě onu atmosféru má seriál i film Tomorrow, When the War Began, který doporučuju více. Postavy by měly mít více úvodu, chyběly a záběry na to, jak jsou hlavní hrdinové v depresi z toho, že je válka. Oni totiž hned jednali jako cvičení vojáci...

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pořád je to sci-fi ze světa Star Wars, takže jsem celkem spokojený. Film dopadl přesně tak, jak jsem čekal. Bylo to spíše nějakých Sedm Statečných, než Star Wars. To je celkem škoda. Myslím si, že si tvůrci vybrali ke zfilmování jednu z nejhorších částí ze světa Star Wars. Určitě něco ze Staré Republiky, třeba Darth Bane, by bylo lepší. Mám totiž na Star Wars nejvíce rád souboje se světelnými meči. Tady Darth Vader jen tak na třicet sekund pozabíjel pár povstalců... Mohl tam být více. Taky ta třicetisekundová scéna mohla být třeba na jeden záběr, byl to jen samý střih co dvě sekundy. Ze začátku mě film moc nebavil, ale naštěstí se stával jen lepším a lepším.

Pozůstalí - Pilot (2014) (epizoda)

Nechci být hater, ale tento pilotní díl mě vúbec nezaujal a druhý díl bych stejný den už asi nedal. Scény jsou moc protahované, většina z nich i zbytečných, strašně se to táhne.

Green Room (2015) odpad!

LIVINGDEAD napsal, že se to táhne jako hovno, s tím nesouhlasím, protože neseru hovno hodinu a půl, ale nevím, někdo třeba jo. Možná byl LIVINGDEAD těhotný a ani o tom nemusel vědět, jako paní z Ameriky, o které píšou na OnaDnes http://ona.idnes.cz/nevedela-ze-je-tehotna-a-porodila-d4g-/zdravi.aspx?c=A140306_100617_zdravi_pet. Ale teď k samotnému filmu. Banda hudebníků je uvězněna v pokoji. Myslel jsem si, že bude následovat něco jako Fifty Shades of Green, protože na horor to nevypadalo. Pak se po hodinovém čumění do stěny rozhodli dostat ven, a co bylo pak nevím, protože jsem se na to nedodíval. Výrazně nedoporučuji, raději bych strávil hodinu a půl na záchodě, třeba bych si vysral vlastní armádu potomků.

Muž jménem Ove (2015) odpad!

Tato komedie je vtipná asi jako projevy prezidenta. Nejhorší stránka je samotná hlavní postava. Starý důchodce. Ten se už od začátku snaží spáchat harakiri, ale vždycky mu to překazí íránská sousedka, která klepe na dveře jako nějaká komunistická státní policie. Protože Ove je už starý, tak mu to samozřejmně vadilo, jako všechno ostatní.

47 metrů (2017)

V tomto filmu zjistil podmořský foťák, v rukou Katie a Lisy, že potápět se se žralokem není zrovna nejlepší nápad. Film je celou dobu napínavý a hezky natočený, ale chyběly záběry na to, jak žralok kousne, byl tam vždycky střih. Lise jsem držel palce více, než Katie a doufal jsem, že nedopadne jako moje vanilková deLissa.

Tomorrow, When the War Began (2016) (seriál)

"Vždycky jsem chtěla něco více. Pak se to stalo." Pilot byl ceklem nudný. Až od druhého dílu mě to začalo hodně bavit. Asi to bylo tím, že jsem si zvykl, že hlavní linie bude o vztazích mezi hlavními hrdinami, než o odboji. Dále je tam pár nelogičností a jde poznat, že rozpočet byl nízký, je to takové levné. Ale tím nechci nikoho od seriálu odradit! Téma, že se ocitne skupina studentů ve válce, je prostě skvělé. Kdyby někdo chtěl, ať seriál přeložím, ať mi napíše na tento čsfd účet.

Ovládací panel
28. nej uživatel USA