Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Fantasy
  • Krimi

Logan: Wolverine (2017)

Road Movie. Hugh Jackman vypadá jako šedesátiletý Bin Ládin a jezdí s malou holkou v autě. Ne, nezní to vůbec podezřele. Poprvé, jak jsem viděl na tohle trailer, tak jsem si řekl, že to bude úplná blbost. Logan hnusný, Charles hnusnější, atmosféru to mělo jako nějaký western. Ale i tak to bylo zajímavé.

Uteč (2017)

Ze začátku mě film bavil, kvůli zajímavému tématu o rasismu. Černoch se svou milenkou jede navštívit její rodiče. Divák ví, že se tam něco zvrtne, když to je horor. To zvrtnutí bylo ale nic moc. Zvrat v polovině filmu byl neskutečně předvídatelný a ohraný. Čekal jsem ho od samého začátku. Konec byl nic moc, celkem trapný, narozdíl od začáku filmu, který byl celkem zajímavý. Od hororu s tímto hodnocením bych čekal něco mnohem lepšího.

Havenhurst (2016) odpad!

Průjem. Chybí soundtrack, je to neskutečně nezáživné a film je strašně osvětlen.

Viking (2016)

Natočené je to krásně, akce je dost. Ale to je tak všechno...

plakát

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Severní Korea, 1/4 rozpočtu věnuje k rozvoji armády. Film by si zasloužil větší prostor, třeba v podobě seriálu. Postrádal totiž atmosféru, působil jako jiný průměrný akční film. Právě onu atmosféru má seriál i film Tomorrow, When the War Began, který doporučuju více. Postavy by měly mít více úvodu, chyběly a záběry na to, jak jsou hlavní hrdinové v depresi z toho, že je válka. Oni totiž hned jednali jako cvičení vojáci...

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pořád je to sci-fi ze světa Star Wars, takže jsem celkem spokojený. Film dopadl přesně tak, jak jsem čekal. Bylo to spíše nějakých Sedm Statečných, než Star Wars. To je celkem škoda. Myslím si, že si tvůrci vybrali ke zfilmování jednu z nejhorších částí ze světa Star Wars. Určitě něco ze Staré Republiky, třeba Darth Bane, by bylo lepší. Mám totiž na Star Wars nejvíce rád souboje se světelnými meči. Tady Darth Vader jen tak na třicet sekund pozabíjel pár povstalců... Mohl tam být více. Taky ta třicetisekundová scéna mohla být třeba na jeden záběr, byl to jen samý střih co dvě sekundy. Ze začátku mě film moc nebavil, ale naštěstí se stával jen lepším a lepším.

plakát

Pozůstalí - Pilot (2014) (epizoda)

Nechci být hater, ale tento pilotní díl mě vúbec nezaujal a druhý díl bych stejný den už asi nedal. Scény jsou moc protahované, většina z nich i zbytečných, strašně se to táhne.

Green Room (2015) odpad!

LIVINGDEAD napsal, že se to táhne jako hovno, s tím nesouhlasím, protože neseru hovno hodinu a půl, ale nevím, někdo třeba jo. Možná byl LIVINGDEAD těhotný a ani o tom nemusel vědět, jako paní z Ameriky, o které píšou na OnaDnes http://ona.idnes.cz/nevedela-ze-je-tehotna-a-porodila-d4g-/zdravi.aspx?c=A140306_100617_zdravi_pet. Ale teď k samotnému filmu. Banda hudebníků je uvězněna v pokoji. Myslel jsem si, že bude následovat něco jako Fifty Shades of Green, protože na horor to nevypadalo. Pak se po hodinovém čumění do stěny rozhodli dostat ven, a co bylo pak nevím, protože jsem se na to nedodíval. Výrazně nedoporučuji, raději bych strávil hodinu a půl na záchodě, třeba bych si vysral vlastní armádu potomků.

plakát

Muž jménem Ove (2015) odpad!

Tato komedie je vtipná asi jako projevy prezidenta. Nejhorší stránka je samotná hlavní postava. Starý důchodce. Ten se už od začátku snaží spáchat harakiri, ale vždycky mu to překazí íránská sousedka, která klepe na dveře jako nějaká komunistická státní policie. Protože Ove je už starý, tak mu to samozřejmně vadilo, jako všechno ostatní. Nevím, proč ji na přivítanou neuvařil pořádnou porci vepřového, pak by se ji zbavil (ten, kdo to nepochopil, tak muslimové nejedí vepřové maso, a ani vepřové maso nejí muslimy, což může být ještě více překvapující).