• Fantasy

Gantz: O (2016)

Viděl jsem předchozí filmy a přišly mi celkem slabé. Tohle je naopak zase moc přehnané :) . Každopádně, animace je krásná a příběh taky povedený. Opravdu to působilo jako počítačová hra - bossové a body za dokončení mise... Jaký jiný film bych si mohl přát? 80%

Pasažéři (2016)

Ze začátku mě film velmi zaujal. Pak ale, zhruba po půlhodině, začala nuda. Zhruba po hodině jsem si myslel, že film vypnu a dám mu jednu hvězdičku. Příběh se totiž vůbec nerozvíjel. Místo, aby se dva hrdinové snažili zachránit, tak dělali něco jiného. Pak však film konečně začal. Závěr byl úžasný, i hudba od  Imagine Dragons (která samozřejmně hrála jen v titulkách). Chtěl jsem filmu dát 4*, nakonec dávám 5*, protože po dodívání mám z filmu dobrý pocit, takový už jsem dlouho neměl.

iBoy (2017)

Nezáživné. Film s podezřelým názvem, který může naznačovat, že se jedná o něco úplně jiného. Jedná se však o sci-fi, kdy se klukovi dostane do hlavy I-Phone(jak jinak). Film mě hned zaujal a čekal jsem, že mě to bude bavit. Ale ne. Zpracování je celé takové tmavé a efekty moc zajmavé nejsou. I když tady hraje moje oblíbená postava, Arya, z GoT, tak mi v tomto filmu neskutečně lezla na nervy. Příběh je předvídatelný a hned vám dojde, o čem film bude. V poslední době jsem viděl více filmu od Netflixu a u všech mi příjde, že mají strašně zajmavé téma, celkem dobré efekty, ale jsou strašně nezáživné. Něco tomu prostě chybí.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

První série se mi zdála zajmavá, protože se zaměrila na to, co The Walking Dead úplně vypustilo - propuknutí nákazy... První kousnutí a to, že ještě převládají lidé. Úvod mi vždycky příjde na filmech a seriálech se zombie tématikou jako nejlepší a nejnapínavější. Takže první série mě bavila za 85 %. Ale druhá... Je sračka. V podstatě mám rád jenom jednu postavu, Alicii... Nick je otravný a jeho dějová linie strašně nudná. Travise nemám rád od začátku. A Madison je totálně mimo. Většinu hlavních postav tedy nemám rád a doufal jsem, aby si s nimi pohráli zombies. Myslím si, že postavy by si divák měl oblíbit, zvlášť v seriálech, kde se toho zpravidla moc neděje. A co mi vadí ze všeho nejvíc je, že zombíci už nejsou nebepečí, prostě se jen pomažou jejich krví a vše je ok. Snad tam byly i některé díly bez zombíků... jenom lidé byly nepřátelé, zombíci opak :( Druhá série - 25 %

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Od filmu s tolika procenty jsem čekal trochu více. Nejvíce mě asi zklamal příběh a jeho stavba. První polovina je jen o tom, že se snaží hlavní hrdina vydobít to, aby nemusel mít zbraň, protože mu to jeho víra zakazovala. Ta jeho víra mi upřímně lezla na nervy. Druhá polovina je v podstatě jen o jedné bitce na jednom místě. Je to hodně brutální, režisér se snažil ukázat válku tak, jak skutečně vypadala. Začalo být konečně akční. Ale jednalo se jenom o jednu bitku... Čekal bych něco výpravnějšího. 70%

Gamgi (2013)

Velkolepé, stojí to za to. Krásné efekty. Politici jsou svině.

Go North (2017)

Co bych já dal za kvalitní film na toto téma. To, že bych v 17 utekl s hezkou holkou ve svetě bez dospělých a zažíval s ní dobrodružství, to by byl můj sen. Ale tady toho dobrodružství moc nebylo. I když to mělo optimální stopáž, tak se to táhlo. Ale i tak to bylo koukatelné a zajmavé. Mělo to krásny look, celkem by mě zajímalo, jestli se natáčelo ve studiu, nebo real Ghost town, protože to opravdu vypadalo skvěle. Upřímně, doufám že na toto téma bude v budoucnosti spoutstu filmů / seriálů, ale že budou vypadat lépe, než tohle. Když si to pustíte, neuděláte špatně, i minimálně jako "podkladový film". V průběhu filmu mě zajímalo, co teda na tom severu najdou.

Mai wei (2011)

Na válečné filmy nejsem. Ale My Way se netýká jen války, ale taky dobrodružství a uvidíme v něm Japonsko, Londýn, Koreu, Normandii, Gulagy v Sibiři a Mongolsko. Tak moc výpravný, dojemný a skvěle natočený film jsem dlouho neviděl.

Riaru Onigokko (2015)

Ne, že by mi vadily ve filmu vraždy a tak, ale prostě vraždění s téměř nulovým příběhem mi přijde jako nějaké snuff movie. Spíš jako podklad k práci, než abych se na to nepřetržitě díval. (I když na konci to mělo "zvrat", ale moc se mi nelíbil.)