Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Fantasy
  • Krimi

V pasti (2018)

Nejnapínavější film tohoto roku. Bál jsem se, že to bude nuda, ale ne. O hodně lepší, než Quiet Place, ten neměl tak mrazivou atmosféru. Nejedná se o takovou tu zábavnou apokalypsu, jakou bych chtěl zažít. Například, v zombie apokalypse by mě bavilo sekat zombie baseballovou pálkou po hlavě, ale tady nic takového není. Z filmu přímo vyzařoval pocit, jak je život na nic a celou dobu čekáte, kdy se něco posere. Boží.

Ahn siseong (2018)

Na hranicích Mordoru a Gondoru se tyčí Hora osudu, jménem Ansi. Veliký Mordor chtěl tohoto území zmocnit a rozdrtit tak svého menšího souseda. Gondor bojoval velmi udatně, až mě překvapilo jak byl film akční. Korejské historické filmy většinou bývají akční jen v závěru, jinak celkem nudí. Tohle je však vyjímka. Akce je vyvážená a je ji dost, je krásně udělaná, možná se jedná o nejakčnější historický film, jaký jsem viděl. Můžu jen doporučit!

plakát

Černé zrcadlo - Muži pod palbou (2016) (epizoda)

Zvrat zajímavý a nečekaný, ale tento díl stál jen na něm. A ke konci, jak píši ostatní, ztrácel tempo.

plakát

Solo: Star Wars Story (2018)

Lepší, než jsem čekal. Až konečně udělají něco z Old Republic, tak spokojenost bude maximální.

plakát

Riverdale (2017) (TV seriál)

Wow soundrack! první série Imagine Dragons - Believer, druhá série opět Imagine Dragons (i když Thunder :/, ale lepší než nic) a třetí série?!!! Za první dva díly už 5 seconds of summer a k tomu TWENTY ONE PILOTS! (to jsem vyjmenoval jen to, co znám, takže skoro nic :D)