Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Fantasy
  • Krimi

plakát

Poslední nás zachrání (2015)

Skvělý příběh, vynikající nápad, občas dobré zápletky, sympatické herečky a krásný vizuál, povedený konec. 90%

Yeonpyeonghaejeon (2015)

Viděl jsem to v letadle, takže jsem vůbec nevěděl, do čeho jdu. První polovina byla strašně nudná, ale pak se to rozehrálo a hodinu byla krásná akce, jak bojovali mezi sebou dve lodě. Bylo to dost brutální :)

Vánoční horor (2015)

4 zajímavé Vánoční hororové povídky. Nejlepší byla jednoznačně ta o Santovi, který není zrovna dobrý ředitel - seká totiž svojím podřízeným hlavy. Povídka měla i skvělý zvrat, jen mi vadilo, že boj Santa vs Antisanta byl moc krátký. V zápětí je povídka o třech školácích uvězněných ve škole. Další povídka byla průměrná, ale teta a Krampus to zachránili. Nejhorší povídka s negrama byla celkem o ničem, skoro každý napsal, že byla nejhorší, připadám si jako na rasistické stránce :)

Dobytí Tygří hory (2014)

Mizerný vizuál a nic moc efekty. Myslel jsem si, že je to z roku 1990. Alespoň, že většina filmu byla akce. Příběh taky nebyl zrovna nejlepší, ale dal se. Průměr.

Bo fung yu (2014)

Viděno v jumbo letadle z Ameriky. Příběh tohoto Psycho-thrilleru je zajímavý, nejsilnější stránka filmu. Má zajímavé zvraty, ale je celkem nudný. Začátek mě zaujmul nejvíc, psychopatický Sean hrál skvěle. PŘÍBĚH: Psychiatr ( Xiaoming Huang) propouští svého pacienta Fana ( Sean Lau), který před třemi lety zabil svojí manželku. Avšak začne mít pochyby, jestli se rozhodl zprávně, proto se rozhodne Fana znovu najít a potají ho léčit. Ale je Fan skutečně nemocný, nebo je háček někde jinde?

Medvědi (2014)

Nejhezčí dokument, jaký jsem viděl. Krásné medvíďátka, krásná Aljaška. Hodnocení pod 5* nechápu...

Anomálie (2014)

Skvělá akce, soundtrack, dobrý příběh, občas je to napínavé, prostředí je hezké. 41% nechápu.

plakát

28 dní poté (2002) odpad!

Totálně o hovně, nechápu, jak to mohl natočit režisér Sunshine.

Yeolhanshi (2013)

Příběh je dobrý, sice mohl být lepší, mohlo tam být víc akce a napětí, ale určitě si film nezaslouží hodnocení pod 50%.

Jedna mezi oči (2012)

Strašně mě vytáčelo, že v soubojích nebyla žádná hudba. Jason mi připadal lepší, než Stallone.