• Fantasy

Altar (2014)

Nudné, amatérské, příběh je takový nijaký, postavy nesympatické, hlavní hrdina má hemofílii a hlavní hrdinka vypadá jako Bloody Mary. Stačila jen nějaká krátká legenda o tom Radcliffovovi, tak by už to bylo lepší. Jediné, co stojí za zmínku je prostředí a soundtrack. Strašidelnost 0/0 Brutalita 0/0

Styria (2014)

Nezajímavý a nudný film, už ani nevím, o čem to bylo. Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

Ztraceni (2004) (seriál)

Skvělé...Moje teorie: Buď umřeli a je to jen nějakylý očistec, nebo vletěli do jiné dimenze. Sympatické postavy, láká na další díl, dobrý soundtrack... Oblíbené postavy: Said, Henry, Desmond, Jinn, Jack a Kate. Začal jsem dívat: 22. 2. 2015, dodíval jsem se: 27. 4. 2015.

Filosofové (2013)

Lol, ta opička na psacím stroji mi uvízla v hlavě. Námět skvělý, ale scénář mohl být lepší.

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Ostatní díly byly odporně nudné, hodinový rozjezd, ale tady se něco dělo hned od začátku... Taky to bylo akční, brutální a mělo to pár obstojných zvratů. Strašidelnost 0/4 Brutalita 3/4

Mroží muž (2014)

Mrožík hezký, ale jinak nuda. A taky Deppa jsem vůbec nepoznal. Strašidelnost 1/4 Brutalita 3/4

Když zvířata sní (2014) odpad!

Wow to bylo tak nudné!!!! Nejhorší horor z roku 2014 Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Viděl jsem ďábla (2010)

Lol, tak to bylo brutální, surové, drsné, kruté, sadistické, smutné, hnusné, odporné a zdlouhavé. Ale alespoň tam byla nějaká akce, ale ten film je zlý jak ďábel.... Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Backcountry (2014)

Z traileru a obrázků jsem čekal úplně něco jiného. Nějaký survive horror, ale dostal jsem nudné kece, kde se medvídek objeví až v 58. minutě. Pak za 2 minuty medvěd zmizne a zase tam jen chodí po lesích a já se zase nudím. Taky jsem čekal hezčí kanadskou přírodu, ale dostal jsem lesy, jaké jsou pět minut od mého domu :( Byl to neskutečně nudný film, a já se při něm nudil tak moc, že jsem při jeho sledování napsal i tento komentář. Strašidelnost 1/4 Brutalita 2/4

Vřískot 2 (1997)

Ani jsem to nedokoukal :( Připadalo mi to strašně levné a především to byla děsná nuda. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4