Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Fantasy
  • Krimi

plakát

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Ostatní díly byly odporně nudné, hodinový rozjezd, ale tady se něco dělo hned od začátku... Taky to bylo akční, brutální a mělo to pár obstojných zvratů. Strašidelnost 0/4 Brutalita 3/4

Mroží muž (2014)

Mrožík hezký, ale jinak nuda. A taky Deppa jsem vůbec nepoznal. Strašidelnost 1/4 Brutalita 3/4

plakát

Když zvířata sní (2014) odpad!

Wow to bylo tak nudné!!!! Nejhorší horor z roku 2014 Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Viděl jsem ďábla (2010)

Lol, tak to bylo brutální, surové, drsné, kruté, sadistické, smutné, hnusné, odporné a zdlouhavé. Ale alespoň tam byla nějaká akce, ale ten film je zlý jak ďábel.... Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Backcountry (2014)

Z traileru a obrázků jsem čekal úplně něco jiného. Nějaký survive horror, ale dostal jsem nudné keců, kde se medvídek objeví až v 58. Minutě, do té doby jsou to jen samé nudné kecy. Pak za 2 minuty zase medvěd zmizne a zase tam jen chodí po lesích a já se zase nudím. Taky jsem čekal hezčí kanadskou přírodu, ale dostal jsem lesy, jaké jsou pět minut od kého domu :( Byl to neskutečně nudný film, a já se při něm nudil tak moc, že jsem při jeho sledování napsal i tento komentář. Strašidelnost 1/4 Brutalita 2/4

Vřískot 2 (1997)

Ani jsem to nedokoukal :( Připadalo mi to strašně levné a především to byla děsná nuda. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Waar (2013)

Bylo to trochu nudné, jediná akce byla na začátku, a pak jen chvilku na konci, dal bych jí tam určitě víc. Film sleduje více osudů lidí, a u toho politika mě to nudilo. Byl to spíš takový dokument. Film jsem si vlastně pustil jen proto, abych poznal a viděl něco z Pákistánu. A nelituju.

plakát

12 opic (2015) (TV seriál)

Seriál je strašně napínavý, už i od pilotu. Jak jsem si četl komentáře, tak ten, kdo viděl a líbil se mu film, tak tohle mu moc neleze (nebo to je taky tím, že se neumí sžít s novou dobou, připadá jím teď film, jako film, a je pro ně jen originální to, co vzniklo před mnoha lety), já jsem film neviděl a je to pro mě skvělý seriál. Když si chcete pustit něco napínavého, nového a ne zastaralého, tak do toho určitě jděte.

The Road (2011)

No, bylo to takové nijaké, ale hodně mě zaujaly krásné barvičky, film byl pěkně natočený. Průměr. Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4