Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný
  • Komedie

Brimstone (2016) odpad!

Nerozumím vysokému hodnocení. Jediné co se mi líbilo na filmu byly záběry přírody. Guy hraje reverenda, kterej cejtí číču svý dcery a nedá jí a ani jejímu okolí pokoj. Film ukazující jak to měli ženy těžké a konečnou myšlenkou je, že nejlepší je se zabít. Bez jakékoliv sympatické postavy a když tomu připočtu tu stopáž ... to co jsem dostal bych mohl srovnávat s vyšetřením konečníku "párem zfetovýných negrů s kleštěma a letlampou".

plakát

Černobyl (2019) (TV seriál)

Hi, my name is Anatolij Stěpanovič Ďatlov, welcome to Jackass!!

Black Panther (2018)

NO TAK, vždyť je to film primárně pro děcka, co chtějí vidět efekty, fandit klaďasům a odnést si z toho něco morálního!! Co je na tom tam převratného? Černý superhrdina? A co Blade, Strom, Luke Cage, Spawn, Nick Fury, Cyborg atd atd. Proč se mi záporák víc libil a fandil jsem mu? Jo aha ... protože o všechno přišel a snažil se zjistit svůj původ. Ne narozdíl od princátka, které lítá na farmářema nosorožců v hi-tech letounu. Nepřišlo vám divné, že jedna rasa chce ovládnout svět ale přitom dávájí nesouhlas ala opičími pazvuky.. skoro jako planeta opic. Jinak příběhově je to Lví král. Film měl potenciál, který mohl ukázat africkou kulturu, ale spíš ukázal neoriginální příběh bez emocí co se snaží být kůl protože WAKA WAKA. Za mě zatím nejhorší marvelovka.

Úkryt v zoo (2017)

Co muže být smutnějšího než bombardovat zoologickou zahradu s hromadou polsko-amerických králíčků, tučnáčků, tygříků apod? Ze začátku to trochu možná fungovalo, ale ke konci filmu už to bylo trapné. Jasně, chápu, válka je děsná doba a příběhy kolem ní jsou vždy silné, ale zde už to překračovalo únosnost a film tlačí hodně na pilu. Scéna, kde Jan pomáhá dětem do vagonu směr koncentračního táboru byla vrchol ždímání emocí z diváků. Jedno dítě se střídá za druhým roztomilejším a takhle se jich tam mihne asi 5. Čekal jsem, kdy tam místo dětí bude strkat třeba tučňáky nebo králíčky, aby i ty nejtvrdší začali popotahovat. Jessica se své role zhostila výborně, protože probrečela půlku filmu a navíc mi přišlo, že to přehrávala. Dále nechápu, proč obsadili do starší verze syna Ryszarda takového tlustého McDonalda? Vždyť je válka? Všichni mají hlad, ne? To jste si nemohli vybrat z konkurzu někoho jiného? Věrohodnějšího? Navíc mi byl tak nesympatický, že jsem si přál, aby ho sundali. Aspoň by pak Jessica měla důvod k dalším slzám. Z happy endingu mi šli oči sloup, ale co by jsem asi tak mohl čekat, vše bylo hodně předvídatelné .... a uřvané. Sečteno a podtrženo: Je to o dost horší verze filmu Pianista (ani nelze srovnávat), kde se sem tam mihne velbloud nebo Martha Issová. Věřím, že si najde svého diváka, které ze sebe nechá ždímat emoce. Tvůrci filmu si asi řekli, že by u zabíjení židů nikdo nebrečel, tak sem tam odprásknout nějaké to zvíře. Já taky brečel a to nad vyhozenými penězi. Příběh je silný avšak toto podání, sorry Jessico, ale tohle IST KAPUTT!!