Action Man (1995) (seriál)

Jak my jsme to tehdy žrali...

Addamsova rodina (1991)

,,Zimní šatník strýčka Niknaka, letní šatník strýčka Niknaka, strýček Niknaka..." • ,,Můžu dostat sůl?" ,,Jak se říká?" ,,HNED!"

Addamsova rodina 2 (1993)

,,Naši rodiče mají také miminko" ,,Souložili." • ,,Jsi oblečená jako kdyby někdo umřel" ,,Umře!" • ,,Jedete sama?" ,,Ano, budou vdovou." • ..Zatknout, svázat, upéct."

Adéla ještě nevečeřela (1978)

,,Víš kdo byl u toho starýho pitomce? PITOMČE?!" *prásk*  ,,Argh!" ,,Za co platím tvoje špehy?"  *prásk* ,,Argh!" ,,Tuhle hůl ti srazím z platu!" ,,ÁÁÁ!"

Agent Carter (2015) (seriál)

Zatím to má kvalitu +/- prvních dílů Agentů SHIELDu. Uvidíme, jestli i tady kvalita půjde strmě nahoru.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Co si budeme povídat, tenhle seriál táhne hlavně Clark Gregg, který v roli agenta Coulsona hravě převyšuje zbytek osazenstva (Což není nic těžkého, když jsou většinou na pěst). Bez něj by se jednalo jen o další akční seriál, kde věci vybuchují, hackeři hackují počítače lusknutím prstu a všichni chtějí jíst shwarmu. Příjemné jsou i narážky na předchozí marvelovské filmy, které jsou šité na míru hlavně fandům. S postupem času musím říci, že seriál se postupně zvedá a odprostírá se od pohádky o agentech a servíruje zajímavé a drsnější zápletky, díky kterým se nemůžete dočkat rozuzlení. Je to zkrátka seriál, kterému musíte dát čas..přetrpět prvních 5 dílů a jakmile shlédnete ten desátý, tak vás to nepustí :)

Agenti S.H.I.E.L.D. - Konec světa (2017) (epizoda)

Oproti celé sérii celkem slabý závěr. Bylo vidět, že hlavním účelem tohoto dílu je všechno rychle ukončit bez ztráty kytičky, žádný zvrat se už nekoná (kromě posledních 2 minut). Celkem škoda, jinak celá sezona byla famózní.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Sbohem, krutý světe! (2017) (epizoda)

Neuvěřitelně emociální díl. Agenti se musí rozhodnout, kdo se vrátí a kdo ne, ale hlavně, jak se vypořádají se svým druhým životem...