Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (3 372)

plakát

Osada - Epizoda 5 (2023) (epizoda) 

Totální rezignace na prostou logiku a zdravý rozum. Odhadem 10 dospělých lidí (plus nějaké ty děti- sic!) přistoupí na to, že se budou před Rubalem údajně nalezenou leteckou pumou schovávat ve stanovém táboře kousek za osadou a likvidaci ponechají na holiči a jeho kamarádech. V tomhle seriálu už je možný naprosto cokoliv, padly veškerý hranice. A diváci se, jak je vidět, náramně baví. V tom případě nemůže Petru Kolečkovi nikdy dojít šťáva, nic není nemožné a všemu se tleská.

plakát

Muž jménem Otto (2022) odpad!

Jsem z toho totálně otrávenej a znechucenej. Z toho, jak je to podle laciný. Představuju si ty štosy scénářů, který musí mít Tom Hanks nejen na svým psacím stole, ale kterýma má kompletně vycpanou pracovnu, půdu i sklepy, a on si z toho všeho vybere tenhle sladkobolnej, prostoduchej remake, kterej slaboulinkej, podbízivej režisér promění v ještě ubožejší biják, než by bylo nutný- například tím, že roli mladýho Otty obsadí obtloustlým nehercem, kterej se ani zbla nepodobá Tomu Hanksovi za mlada. A oním pověstným chrchlem na té mdlé buchtě je pro mě aktuálních 79 procent od uživatelů ČSFD… Za co, proboha, za co????

plakát

Malý Sheldon - Série 3 (2019) (série) 

Není to pád na hubu, ale propad to je. Vtipy mi buď zevšedněly, nebo jich tam je podstatně míň, než v prvních dvou řadách. Hlavně mi ale začala vadit ta hyperafektovaná máma a spiťar táta hlavně skrz to, jak věčně hejtuje staršího bráchu. Takhle se k dětem nechová- ani ze srandy. Naopak, tohle srandu zabíjí.

plakát

Osada - Epizoda 4 (2023) (epizoda) 

Dnes jsem se pro změnu trochu styděl, že na něco takovýho vůbec koukám.

plakát

Malý Sheldon - Série 2 (2018) (série) 

Hodně návyková záležitost, osobně mě to baví víc, než TBBT. Minimálně 2 epizody tematicky vykrádaly epizody z S1, respektive ty ústřední motivy (radioaktivní látka, stěhování do jiného státu) použili znovu, což mě trochu překvapilo. Co mi ale vysloveně vadí, je tátovo pití piva. Pozoruju na sobě, že na něj (na škopek, ne na tátu) kvůli tomu mívám chuť a taky jsem ji začal hasit. Tenhle seroš je fajn, ale rozhodně ho nedoporučuju někomu, kdo bojuje s chlastem.

plakát

Malý Sheldon - Série 1 (2017) (série) 

Je to super! Občas mívám z Amíků depku, tohle ale rozhodně není ten případ.

plakát

Freestyle (2023) 

V souvislosti s polským Freestylem mám radost z jediné věci: že je o tolik lepší tematicky podobnej českej BANGER.. Snaha rozhodně nechyběla, jsou za tím vidět i nemalý peníze, který to muselo stát (určitě to narozdíl od Adama Sedláka nenatočili za 6,85 miliónů korun), ale v porovnání s jeho progresivním filmařským stylem je to tuctová, těžkopádná, navíc překombinovaná a zmatečná věc. Před pár lety bych si myslel, že je to vyloučený, ale fakt jsme to tentokrát Polákům nandali. To je pro českou kinematografii skvělá zpráva.

plakát

Zakladatel (2016) 

Film všeříkající. Proto u nich nežeru.

plakát

50x a stále poprvé (2004) 

Včera jsem si s AS pustil Hubieho Halloween a po půl hodině jsem ten výplach mozku musel vypnout. Tohle bylo přece jen z trochu jinýho soudku. Nijak zvlášť jsem se u toho nedojímal, snad až v úplným finále, ale přišlo mi to na poměry většiny filmů AS nebývale citlivý a hodně zdařilý režijně, potažmo obrazově- všechna ta zvířátka, malůvky, ohýnky, světýlka, vtípky s retardovaným bráchou, případně kámošem někde v pozadí, super atraktivní lokace… Tady na ČSFD to má 73% a takhle nějak to mám s tímhle filmem i já.

plakát

Hubieho Halloween (2020) odpad!

Vzdávám to po pětatřiceti minutách, to se nedá… A to, k čemu to zjevně spěje, je ještě horší, než to, co už jsem viděl. To už vidět rozhodně nechci.