Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (2 617)

plakát

Proč se cítím jako kluk? (2019) (studentský film)

Hodnotím filmařinu- moc jsem jí tady neviděl. Ben je, kromě toho, že má problém, fakt problematickej, ale kdo by se mu divil, když máma nerespektuje, že nechce být Andy, a venkovský pan učitel mu coby holce, která chce být se vším všudy klukem, vykládá, že přece vypadá jako holka. Někteří dospělí jsou tupani, titul netitul.

Bílé peklo (2001)

Neskutečný, čím si prošli (v tomhle případě doslova) někteří lidé. Zpracování za sílou toho příběhu z mého pohledu trochu pokulhávalo, bylo to na můj vkus příliš barvotiskové a těch setkání na tak dlouhé cestě mohlo být víc, ale tohle jen tak z hlavy nedostanu.

Monos (2019)

Supr udělaný, správně syrový a fyzický, ale ten otevřený konec ohledně doktorky bude mně osobně chybět, respektive mi chybí a vnímám to jako chybu.

plakát

Brave New World (2020) (TV seriál)

Nějak se mi tomu od začátku nechtělo rozumět. Ty tři základní premisy jsou nesmysl, tak proč se nad tím zamýšlet. Vnímal jsem to jako erotický seriál s nádhernou hlavní hrdinkou, o ničem jiném než o jejím půvabu a lascivních oblečcích to podle mě snad ani být nemělo, všechno ostatní byla jen vata.

plakát

Nejsme žádní andělé (1989)

Asi jsem už dnes potřeboval trochu vypnout, Maják byl přece jen hutný pokoukání. Takže jsem zhruba věděl, do čeho se pouštím a fakt to není biják, skrze kterej bych si měl zamilovat Seana Penna a už vůbec ne Roberta DeNira. Ten tu pro mě byl doslova tragickej, konkrétně za jeho grimasy tomu ubírám minimálně jednu pecku. Ale celý si to zaplatil, tak si to mohl zmastit, to je jeho svatý právo.

Do Dánska (2019)

Byly tam momenty, že to pro mě v tu chvíli bylo za plný počet. Bohužel si to tu laťku neudrželo, ale stejně to pro mě bylo moc příjemné překvapení, protože jsem se před projekcí neměl čeho chytit. Hodnotilo to tu málo diváků, takže to ještě nemá rating a komentár tu doteď nebyl ani jeden. Je to sociální drama řízlý takovou decentní romantikou. Na tohle téma- vězeňské turistiky- chci vidět ještě jeden seriózně pojatej, stylově čistej film. Ale tenhle je fajn, jen Mr. Herbert se mohl trochu uvolnit. Někdo o něj prostě stál, takový věci se nám zkrátka občas dějí.

Maják (2019)

Nepodařilo se zabránit demoralizaci posádky, zdravá mysl se beze stopy vytratila, její místo zaujalo absolutní šílenství. Oba hlavní aktéři byli vynikající, WD se mi líbil ještě o poznání víc. Uvěřil jsem naprosto všemu, sám bych neměl v podobné situaci šanci obstát. Moje vlastní zkáza by započala v momentě, kdy bych zjistil, že se nám naše sračky povalují v kastrolu pod kavalcem. Od té chvíle bych chřadnul- přesně jako ti dva nebožáci.

Karel, já a ty (2019)

Tomu říkám chytrej, sebevědomej, realistickej českej film. Bohdan Karásek to nejenom výborně napsal a zrežíroval, ale moc se mi líbil i v roli Dušana. Je to fakt radost vidět po dlouhé době českej film, kde se všichni nechovají jak postavy z reklamy. Jak se to tak stane, že si v tom všeobecným marasmu někdo uchová úplně obyčejnou lidskou tvář?

Hany (2014)

Ty vole, tohle je dobrý jako svině! Třicetdevět procent? Těch posledních. Určitě to chci vidět znovu.