wafc

wafc

doc. JUDr. ThLic. Heinric Maria von Ffner, CSc.

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 14.1.2021  20:34

Já nějak nevim, vlastně mě to bavilo, i když to bylo uplně jalový.

• 3.6.2020  19:52
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Leoš Faleš!

• 18.11.2019  23:23
    Premiér (TV seriál) (2019)

Na ultimátní vejškrab v podobě uslintanýho velezmrda Soukupa nemá smysl psát ani nic ironickýho. Otřesnost tohohle seriálu překačuje už veškerý myslitelný meze.

• 31.8.2019  21:14
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Tenhle uslintanej servilní prasopes je nádhernou ukázkou vychcanýho zmrdství.

• 1.1.2019  13:19

Babišův servilní psík poslušně štěká.

• 11.6.2018  21:36
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Místní čůráček Karlos80 je takové trdlo, že si ani správně nezapamatoval, co za číslo mu řikal jeho kolega na směně u pásu. Karle, bylo to 88.

• 30.5.2018  12:57

You can call him Mystic Mac, because he predicts these tiiings.

• 1.2.2018  09:49
    Dunkerk (2017)

Ten soundtrack by vypálil díru do duše, neskutečný ostřebodavý zvuk.

• 23.1.2018  20:51
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Poslušný servilní Vořech vyskral každé hovínko z prdele svého Páníčka. Obecenstvo skládající se z největšího odpadu, který v téhle republice žije. Zeman možná dobře mluví, ale je to zákeřná neférová svině. Kdo volí tuhle otylou zrůdu, tak by se měl rituálně nechat střelit pistolí na prasata.

• 21.1.2018  21:40
    Cesta na Hrad (TV pořad) (2018)

Tmavý pán a mrtvý pán.

• 21.1.2018  14:40

Chceš slyšet nejprotivnější zvuk?

• 1.10.2017  23:56

Doprdele, to je kurevská klasika. Klasika mého dětství. Ano, měl jsem podobné dětství jako Jamaal, Lee Harvey a Shawtey junior a i ze mě je naprosto geniální osoba. Díky.

• 15.8.2017  00:52

Hezkej záznam, i když bych řekl, že vzhledem k Richardsovým slovům o ''pohodičce'' je to vykreslený hodně mírně, protože ono slavné zabití v sebeobraně nastalo právě při koncertu Stonů. Jagger se to snažil uklidnit, zatímco Richards furt něco pořvával o fookin cunts, což mi nepřijde zrovna zodpovědný, ale což, žejo, on žádnou odpovědnost necítil.

• 31.7.2017  17:26

Přemýšlim, jestli existuje film s ikoničtější hudbou. A řekl bych že ne.

• 13.7.2017  22:14
    21 gramů (2003)

Nevim, nevim, zda to nebude přehánění, ale Beniciovo herectví v tomhle filmu je snad to nejlepší, který jsem kdy viděl. EDIT: Hehe, takže definice aktivního blbečka J*A*S*M, kterej je schopnej za prvních devět červencových dnů ohodnotit (nepochybuji o pečlivém zhlednutí) 31 filmů, je schopna říct, že se jedná o chladné zpracování. Hehe, chladný jsou maximálně tak zaschlý chcanky na tvejch ubohejch pokusech o horory. Tihle samozvaní experti a unylí milovníci teátrů mě vždycky pobaví. Chladný, chladný.. achjo. Jinak již klasicky - naprosto kreténský komentář: Matty

• 6.7.2017  01:31
    Supercrooo: Kariéra 16 (hudební videoklip) (2006)

The most legendary..

• 10.5.2017  12:58

Jak já měl nahnáno, bože, jak já měl nahnáno, že scénárista ten konec vyšle do astrálních sraček a já budu tak nasranej, že si v rámci uspokojení rituálně uříznu nohu a narvu si jí do prdele. No, dobrý.. nestalo se. EDIT: Ahá, tak ono se jedná o remake nějaký hongcockský zoufalosti. Tak tady halt ani nebylo co zkurvit.

• 20.3.2017  21:36
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Novotný je příjemnej moderátor, kterej zbytečně nestrhává pozornost na sebe. Nehledě na to, že je fajn, že se jedná o neokoukanej obličej.

• 28.11.2016  22:46
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Nepamatuju, že bych byl někdy takhle nadšenej z pilotu. Tohle má všechno a vzhledem k tomu, že se v tomhle prostředí pohybuju dost často, tak musim potvrdit, že to neskutečně sedí. :) EDIT: Neskutečný, jak z tak nadějnýho seriálu se stane taková sračka a jak Štáfkovi naroste sebevědomí.

• 31.10.2016  11:13
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Matonoha je po infarktu?

• 19.7.2016  15:08
    Room (2015)

Paňmáma má naprosto dokonalou pamět, protože pamatovat si po sedmi letech rozměry pickupu, no, to je skutečně něco. A mít z prdele štěstí, že jej Fritzl furt má, no, to je skutečně něco. Nezajímavé a debilní komentáře: Matty

• 13.7.2016  13:29
    Království (TV seriál) (2013)

Typičo, tak tohle je patetičtější jak profil KevSpy.

• 8.7.2016  13:24
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Neni pravda, že díly bez Čecha stály za starou Blažkovou. Díly s Martinem Preissem byly taky na vysoké úrovni a i přesto, že jeho otce bych prdelí napíchl na kůl a mačetou mu vyřízl intestinum crassum, tak je musím hodnotit jako koukatelné.

• 8.7.2016  13:20

Proč proboha musí tak napínavej a slavnej příběh kurvit ta nehezká paní? Chlapci němečtí byli kurva dobří, ale klasicky jim jejich cestu za slávou zhatili untermensch rakouští. Sígl hraj a hodně zdaru do dalších hor... teda do dalších, no nic.

• 12.4.2016  19:14
    Šílenství (1994)

Nemam Carpentera rád, vždycky se z něj málem poseru. Nicméně na Carpentera by se měl někdo hodně rychle podívat, protože to je regulérně nemocnej magor. Plus by mě teda nikdy nenapadlo, že budu někdy považovat Sama Neilla za herce. Jdu si dát neurol, tohle jen tak nevstřebam.

• 31.3.2016  15:24
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Vašuk je v pořádku. To spíš ty otázky lehce haprujou.

• 26.1.2016  13:58
    Cesta na Měsíc (1902)

Fake.

• 25.1.2016  22:05

Nojo, je to pěkný, informačně přeplněný, ale ty intantilní animace bych nevydržel už ani minutu navíc. Snad i kdyby Bohdalová žužlala mojí předkožku, tak bych se cítil líp.

• 30.12.2015  18:28

KevSpo, to proto, že jsi upjatá kunda. :)

• 19.12.2015  03:22
    Na plac! (TV pořad) (2013)

Jééé, jsem došel namrdanej domů a omylem zapl tuhle velemrdku. Krásná a očividně šikovná holka (to usuzuju z toho, ž jediná byla schopná se naučit víc jak dvě repliky a nepotřebovala nápovědu) snad dostane do budoucna někde šanci. A když ne, tak jí nabídnu post sekretářky s pravidelnou dávkou dickslapů. Zbytek ansámblu tragickej a zralej na lowkick do hlavy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9