wafc

wafc

doc. JUDr. ThLic. Heinric Maria von Ffner, CSc.

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 11.6.2018  21:36
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Místní čůráček Karlos80 je takové trdlo, že si ani správně nezapamatoval, co za číslo mu řikal jeho kolega na směně u pásu. Karle, bylo to 88.

• 30.5.2018  12:57

You can call him Mystic Mac, because he predicts these tiiings.

• 1.2.2018  09:49
    Dunkerk (2017)

Ten soundtrack by vypálil díru do duše, neskutečný ostřebodavý zvuk.

• 23.1.2018  20:51
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Poslušný servilní Vořech vyskral každé hovínko z prdele svého Páníčka. Obecenstvo skládající se z největšího odpadu, který v téhle republice žije. Zeman možná dobře mluví, ale je to zákeřná neférová svině. Kdo volí tuhle otylou zrůdu, tak by se měl rituálně nechat střelit pistolí na prasata.

• 21.1.2018  21:40
    Cesta na Hrad (TV pořad) (2018)

Tmavý pán a mrtvý pán.

• 21.1.2018  14:40

Chceš slyšet nejprotivnější zvuk?

• 1.10.2017  23:56

Doprdele, to je kurevská klasika. Klasika mého dětství. Ano, měl jsem podobné dětství jako Jamaal, Lee Harvey a Shawtey junior a i ze mě je naprosto geniální osoba. Díky.

• 15.8.2017  00:52

Hezkej záznam, i když bych řekl, že vzhledem k Richardsovým slovům o ''pohodičce'' je to vykreslený hodně mírně, protože ono slavné zabití v sebeobraně nastalo právě při koncertu Stonů. Jagger se to snažil uklidnit, zatímco Richards furt něco pořvával o fookin cunts, což mi nepřijde zrovna zodpovědný, ale což, žejo, on žádnou odpovědnost necítil.

• 31.7.2017  17:26

Přemýšlim, jestli existuje film s ikoničtější hudbou. A řekl bych že ne.

• 13.7.2017  22:14
    21 gramů (2003)

Nevim, nevim, zda to nebude přehánění, ale Beniciovo herectví v tomhle filmu je snad to nejlepší, který jsem kdy viděl. EDIT: Hehe, takže definice aktivního blbečka J*A*S*M, kterej je schopnej za prvních devět červencových dnů ohodnotit (nepochybuji o pečlivém zhlednutí) 31 filmů, je schopna říct, že se jedná o chladné zpracování. Hehe, chladný jsou maximálně tak zaschlý chcanky na tvejch ubohejch pokusech o horory. Tihle samozvaní experti a unylí milovníci teátrů mě vždycky pobaví. Chladný, chladný.. achjo. Jinak již klasicky - naprosto kreténský komentář: Matty

• 6.7.2017  01:31
    Supercrooo: Kariéra 16 (hudební videoklip) (2006)

The most legendary..

• 10.5.2017  12:58

Jak já měl nahnáno, bože, jak já měl nahnáno, že scénárista ten konec vyšle do astrálních sraček a já budu tak nasranej, že si v rámci uspokojení rituálně uříznu nohu a narvu si jí do prdele. No, dobrý.. nestalo se. EDIT: Ahá, tak ono se jedná o remake nějaký hongcockský zoufalosti. Tak tady halt ani nebylo co zkurvit.

• 20.3.2017  21:36
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Novotný je příjemnej moderátor, kterej zbytečně nestrhává pozornost na sebe. Nehledě na to, že je fajn, že se jedná o neokoukanej obličej.

• 28.11.2016  22:46
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Nepamatuju, že bych byl někdy takhle nadšenej z pilotu. Tohle má všechno a vzhledem k tomu, že se v tomhle prostředí pohybuju dost často, tak musim potvrdit, že to neskutečně sedí. :) EDIT: Neskutečný, jak z tak nadějnýho seriálu se stane taková sračka a jak Štáfkovi naroste sebevědomí.

• 31.10.2016  11:13
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Matonoha je po infarktu?

• 19.7.2016  15:08
    Room (2015)

Paňmáma má naprosto dokonalou pamět, protože pamatovat si po sedmi letech rozměry pickupu, no, to je skutečně něco. A mít z prdele štěstí, že jej Fritzl furt má, no, to je skutečně něco. Nezajímavé a debilní komentáře: Matty

• 13.7.2016  13:29
    Království (TV seriál) (2013)

Typičo, tak tohle je patetičtější jak profil KevSpy.

• 8.7.2016  13:24
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Neni pravda, že díly bez Čecha stály za starou Blažkovou. Díly s Martinem Preissem byly taky na vysoké úrovni a i přesto, že jeho otce bych prdelí napíchl na kůl a mačetou mu vyřízl intestinum crassum, tak je musím hodnotit jako koukatelné.

• 8.7.2016  13:20
    Nordwand (2008)

Proč proboha musí tak napínavej a slavnej příběh kurvit ta nehezká paní? Chlapci němečtí byli kurva dobří, ale klasicky jim jejich cestu za slávou zhatili untermensch rakouští. Sígl hraj a hodně zdaru do dalších hor... teda do dalších, no nic.

• 12.4.2016  19:14
    Šílenství (1994)

Nemam Carpentera rád, vždycky se z něj málem poseru. Nicméně na Carpentera by se měl někdo hodně rychle podívat, protože to je regulérně nemocnej magor. Plus by mě teda nikdy nenapadlo, že budu někdy považovat Sama Neilla za herce. Jdu si dát neurol, tohle jen tak nevstřebam.

• 31.3.2016  15:24
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Vašuk je v pořádku. To spíš ty otázky lehce haprujou.

• 26.1.2016  13:58
    Cesta na Měsíc (1902)

Fake.

• 25.1.2016  22:05

Nojo, je to pěkný, informačně přeplněný, ale ty intantilní animace bych nevydržel už ani minutu navíc. Snad i kdyby Bohdalová žužlala mojí předkožku, tak bych se cítil líp.

• 30.12.2015  18:28

KevSpo, to proto, že jsi upjatá kunda. :)

• 19.12.2015  03:22
    Na plac! (TV pořad) (2013)

Jééé, jsem došel namrdanej domů a omylem zapl tuhle velemrdku. Krásná a očividně šikovná holka (to usuzuju z toho, ž jediná byla schopná se naučit víc jak dvě repliky a nepotřebovala nápovědu) snad dostane do budoucna někde šanci. A když ne, tak jí nabídnu post sekretářky s pravidelnou dávkou dickslapů. Zbytek ansámblu tragickej a zralej na lowkick do hlavy.

• 28.11.2015  22:34
    Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)

Dno. Totální dno. Veškerej odpad, co je možné na český scéně najít, na jednom pódiu. Ortel, Slza, Olympic, Kabát, ATMO Music, Jirka Král (sic!), Klus, Vondráčková a bohužel další. Českej národ jinak ukázal svou velikost a společenskou vyspělost tím, jak vysoko dokázal umístit bandu latentních nacíků. Plastickej pořad plnej mrdky. Gott in memoriam, sladké.

• 19.10.2015  21:54
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

PAPÍRNA na scéně. :)) Jinak je to zatím a bohužel tužka. Přišlo mi to děsně dětský, umělý, nereálný. Dávam tomu šanci, ne jak místní moulové, kteří už hážou odpady a hvězdy. Dotčení Plzeňáci, znalci této západočeské metropole, povězte mi, kde se kurva odehrávala ta poslední scéna? Protože to vojenská nebyla. :/¨EDIT: Na druhym a třetím dílu byl znát velkej pokrok a je děsná škoda, že ten první úlet se vůbec odvysílal, protože by to jinak mělo úplně jiný hodnocení a sledovanost.

• 29.8.2015  17:15
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Až nepochopitelně debilní záležitost. Youtubering je opravdu diagnoza.

• 21.8.2015  00:39

Intelechtuální, Bacha poslouchající, elita, se tu sešla, trochu si zablunkala, rozházela pár odpadů a polechtala si EGO tím, že odsoudila primitivní negerskou hudbu a jakéhosi nezajímavého poloroma. Když vidim profily takových velikánů jako je Deryll, biergof atd., tak je mi jasné, že místní honimíři přes svou umělou aroganci nedokážou skousknout to, že někdo, kdo dělá hudbu (bez uvozovek, moulové), která jim nevoní, tak tu hudbu dělá úspěšně a absolutně ovládá trh. Holt, chlapci, musíte pochopit ten FAKT, že tady Rytmusek je nejen o několik levlů hudebně vyspělejší interpret než polovina těch wannabe posthardcorovejch mrdek, co posloucháte, ale taky hlavně poslouchanější.

• 17.8.2015  18:28
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Rady ptáka Čůráka, ehm, Gondíka, teda Loskutáka.. viděno teď po letech a opravdu žasnu nad tou, mnou nepopsatelnou, afektovaností a zároveň neskutečnou unylostí, kterou je přímo prošpikován tenhle kutilskej svatej grál.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9