wafc

wafc

doc. JUDr. ThLic. Heinric Maria von Ffner, CSc.

okres Plzeň

18 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Gauneři (1992)

  Film plnej vražd, hláškujích frajerů, srandy, nesmyslných rozhovorů, podvodů, skvělé hudby,... No prostě Tarantino v celé své kráse. Neskutečně povedené obsazení, kde jsem si například zamiloval Steva Buscemiho, jakožto jediného profesionála. :) Michael Madsen je naopak ice-cold-killa jak se sluší a patří. Tarantino hraje pro sebe typického slizkého úchyla a Harvey Keitel má vlastně jedinou ''lidskou'' postavu. Nebál bych se označit Reservoir Dogs za nejlepší Tarantinův film, i když mi je jasné, že opozice by nabízela Pulp Fiction. Jasných pět hvězd a čestné místo na mé plakátové zdi. :)

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

 • poster

  Žhavé výstřely (1991)

 • poster

  Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

 • poster

  Hodný, zlý a ošklivý (1966)

 • poster

  Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

  Pro mě král předválečných filmů. Pešek je geniální raubíř a k tomu dokonalý elegán. To on táhne celý film. Ovšem to, co mě dostává pokaždé, co ten film vidím, je ta aktuálnost. Všechno, co se děje ve třídách a všechny ty podvůdky při zkoušení a písemkách, to všechno se děje i dnes. :)

 • poster

  Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

  ''Co jako, vole? Mrdam to, vole. Mam to v píči, vole. Je to tak?'' ''SS divize Wallonien.'' ''SS, volé. Hajl, vole.'' Kultovní záležitost. Unikátní veledílo. Vysněná svatba všech chlapů. Já se na tu svou taky vyfetuju a vyleju. Snad i to cígo si dam, dopíči, vole. Přece nebudu slušnej jak nákej zkurvenej Kelt či čůrák, vole, vydlážděnej.

 • poster

  Americké psycho (2000)

  Tohle je absolutní unikát. Nepopsatelná věc. Skutečný kult. Legendární záležitost. Hrozně si libuju v hledání miniaturních odkazů a vtipů, kterými je film prošpikován, ale snad by se slušelo říct spíš promrdán, viď, Patricku. ------ EDIT: Po přečtení si několika komentářů od hnijících ješteřích kreatur, které se zde vydávají za znalce, jsem usoudil, že kdokoliv kdo dal tři hvězdy, tak je stoprocentně diagnostikovatelný debil a film absolutně nepochopil. Tímto zdravím kleomrdku, Čuvala, CunamiXXX a další magické mudrce, kteří sežrali HOMOmounovo hovno a přeji jim spoustu spálených jídel, doprávních zácp, píchlých pneumatik a nepříjemných sousedů. Ano, až TAK vás nemam rád!

 • poster

  Telefonní budka (2002)

 • poster

  Komando (1985)

  KULT.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace