Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Drama

Recenze (2 354)

plakát

Pepek námořník (1960) (seriál)

Legendární animovaný seriál o největším jedlíkovi špenátu...

plakát

Detektiv myšák - Lord of the Bungle (1981) (epizoda)

V tomto díle Greenback mění slony na kostky cukru a po namočení se promění zpět na slony. Ty kostky cukru chce dodávat státníkům, aby je sloni zasedli. A DM s Penfoldem musí vyrazit do džungle.

plakát

Detektiv myšák - The Dream Machine (1981) (epizoda)

Greenback vymyslí obří dream machine schovaný v mraku a uvězní tam DM a Penfolda, kterým se v této virtuální realitě zhmotňují myšlenky Penfolda. Epizoda vypadá, jakoby tvůrci na něčem jeli. 3*

plakát

Slavný Myší Detektiv (1986)

“Throwback Thursday #36” - Tentokrát padla volba pro čtvrteční throwback na Disney klasiku z 80’s - myší variaci na svět Sherlocka Holmese, kde je slavný detektiv Basil, jeho pomocník Dawson a úhlavní nepřítel profesor Ratigan. Animace je poplatná době vzniku, příběh ničím nepřekvapí, a to ani vtipem a tak zůstává nejlepším prvkem Vincent Price jako záporácký profesor Ratigan, vyšetřovací prvky a akce. Celkově jde o v Česku ne moc známou Disney pohádku, která zaznamenala v kinech zaznamenala úspěch a stala se klasikou z Myšákovy knihovny 80. let. 3*

plakát

Gumballův úžasný svět (2011) (seriál)

Jeden z mála moderních animovaných seriálů, na který jsem pravidelně koukal na Cartoon Network. Nejvtipnější postavou je Gumballův useless otec v domácnosti. 4*

plakát

Dobrodružství Jimmyho Neutrona, malého génia (2002) (seriál)

Jimmyho Neutrona jsem sledoval na Super RTL a dalo se to, animace byla sice nic moc, ale seriál v podstatě vycházel z celovečeního filmu o Neutronovi z roku 2001. Ten jsem viděl taky, ale netuším o čem byl. Dneska s Neutronem žádná show není, což je pro mě překvapením, kdysi býval celkem populární postavou. 3*

plakát

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Pú byla klasika, kterou jsem nikdy plně nedocenil, protože to byl takový slow-motion seriál, kde se nikdy nic moc zásadního nestalo a řešili se tam banální věci typu, že postava někam šla a zabloudila. 2*

Ovládací panel