Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný

Recenze (2 044)

Splašený vlak (1985)

Strhující úvod z kriminálu, prostřední část byla nejslabší a závěr se opravdu povedl. Jon Voight famózní. 3*

Tenkrát v Mexiku (2003)

Hrozně překombinovaný děj, unylé, přišlo mi, jak když to má přes dvě hodiny. Nezachrání to ani Depp s tričkem "I'm with stupid". O dvě třídy horší než Desperado. **

Mutant (1995)

Tak tohle mi dlouho unikalo a dost dlouho jsem to ani neznal, o hodně jsem přicházel. Zajímavý sci-fi horor s dobrým hereckým složením. 3*

Pro hrst dolarů (1964)

Leone, Morricone a Eastwood poprvé! A ten soudtrack! 4*

plakát

Žiješ jenom dvakrát (1967)

První třetina má skvělé tempo, prostřední část na ostrově docela nudná a závěrečný útok na sopku je pěkně natočený. Zaujala mi bitva na štřeše nasnímaná z helikoptéry. Hrozně to zestárlo.3*

Rudá planeta (2000)

Kdybych měl snímek porovnat s "Mise na Mars" ze stejného roku, tenhle je horší. Scénář plný nelogičností, jedna hvězda za Toma Sizemora a druhá za Kilmera. 2*

plakát

Masakr v kopcích (2009) odpad!

Nudné a utahané hovno o ničem. Postavy neznají logické uvažování. Ten kluk se nechá zabít starou ženskou na vozejku a konec tomuhle tiátru dá korunu. Ztráta času.

Respekt (1992)

Typicky tvrdý příběh z černošského Harlemu z old school časů s dobrým obsazením a soundtrackem, který navozuje správnou atmosféru. Spoustu songů tnam ze San Andreas. Btw ten Tupac je tu fakt hroznej magor. 4*

Thunderball (1965)

Ta závěrečná přestřelka harpunami na dně mělčiny je vskutku originální, zbytek už celkem dost zestárl. 3*