Polibek upíra (1988)

Docela jsem se na to těšil, ale přišlo mi to hrozně utahané, nudné a ani Cage to nezachránil. Slabota

Elitní zabijáci (2011)

Na tomhle filmu mi zaujalo, jak je celý zasazený do počátku 80. let, sice má na můj vkus až příliš komplikovaný děj s velkým počtem postav, ale ve výsledku nevyzní tak zle, jen ten závěr mohl být lepší. Na typ filmu (politicky laděný akční film) to přeci jen končí moc pohádkově. Jen bylo trochu divné, proč v první polovině filmu věnuje příběh velkou pozornost postavám, které jsou později odklizeni z filmu. Když se to shrne, je to průměrný akční film s nadprůměrným obsazením. 3 hvězdy.

Pod kůží (2008)

Celkem zábavný nízkorozpočtový horor odehrávající se téměř celou dobu jen na benzínové pumpě, kde skupina 4 lidí svádí boj s parazitickými bodlinami, které zasahují všechny živé organismy. Moc jsem od toho nečekal a možná proto jsem ve výsledku byl mile překvapen. Poctivé 3 hvězdy.

Mandragora (1997)

Dost drsný film z 90. let o tématu, o kterém nikdo nechce vědět, natož ho řešit. Sledujeme osud Marka, který uteče z domova před svým přísným otcem. Poté jsme svědky jeho protkloukání Prahou, kde zjišťuje, že život prostituta není vůbec tak pěkný jak si myslel. S problémy přichází ještě větší problémy, k tomu si přidejte pervitin, naštvané pasáky a je vám jasné, že tohle nemůže dopadnout dobře. Film mi zaujal právě svou syrovostí a tím, jak zde vlastně není žádná kladná postava, tedy až na otce Marka. Postava Saši mi přirostla k srdci. "Tak kluci jdeme do plnejch...".

Mission: Impossible III (2006)

Série Mission Impossible si udržuje pořád stejně dobrou úroveň. A to hlavně díky dobrému tempu, přesně dávkované akci a technickým blbůstkám, které každý díl okořeňují. Děj je sice čitelný, ale to je u podobných filmů normální. Cruise skvěle hláškuje s Rhamesem a celé to jako celek funguje skvěle. 3 hvězdy.

Se strachem v zádech (1986)

Zábavná akční komedie z 80. let o dvou policajtech, kteří jdou po stopě drogového dealera Julia. Film u nás není moc známý, já ho viděl až na MGM. Jde ale o docela slušnou zábavu s nádechem 80. let.

Randall a Hopkirk (1969) (seriál)

Legendární seriál o dvou policistech, z nichž jeden je po smrti, a přesto parťákovi pomáhá i ze záhrobí.

Porkyho odveta (1985)

Prcek a jeho kamarádi z Angel Beach se naposledy vracejí a s nimi tentokrát i nenáviděný Porky, který si svůj bordel přesunul na zábavní loď. Po slabší dvojce vrací třetí díl sérii zpátky na úroveň jedničky. Povedených vtipů je tu mnoho, jsou tu téměř všechny postavy z předešlých dílů - ředitel školy nebo paní Balbricková. Jen mi tu chyběli policisté, kteří jezdí hlídkovým vozem a vždy narazí na "naháče". Silné 3 hvězdy.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Originální český seriál, kde diváci hlasují o všech důležitých rozhodnutích Sváti. Seriálem se mihne řada předních herců tehdejší doby. Za originalitu a úroveň dílů 4 hvězdy.

Hranaři (2011)

Nevěřil bych, že film s takovýmto obsazením může dopadnout tak tragicky. Bohužel, tenhle film to dokázal. Máme tu poměrně krátký děj, který je takříkajíc o ničem. Snažit se postavit krimi-thriller na stupidních dialozích o ničem je zoufalství samo o sobě. Je tu příliš mnoho postav, z nichž tam nikdo nemá dostatek prostoru, a tak spousta postav zůstala totálně nevyužita. Je to velmi naivní pohled do života mocných podnikatelů v ČR a samotný konec působí velmi uboze a naivně...ostatně jako celý film. Od odpadu to zachraňuje jen to obsazení..