• Thriller

Nalezení (2023) (seriál)

Nikdy se neomlouvá, běhá v podpatcích, je to černá, arogantní, bezohledná píča

Mafia Mamma (2023)

Druhou hvězdu jen za úsměv, výstřih a protetickou nožku Moniky Belluci

Bullet Train (2022)

Totální ztráta času. Milion flashbacků, přechytralé kecy a překombinovaný "děj"

Zrádci (2020) (seriál)

Idiotská rádobyautentická "kamera", hudba to samé a chybí tomu opravdový příběh a spád

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Bavilo mě to, černý humor, emoce a zajímavý námět. Ke konci první série to začalo být trochu nudnější a přibylo gay scének, tak jsem to uťal(pravda, kdyby tam byly lesby bylo by to ohrané, ale líbivější)

Neříkej ani slovo (2001)

První polovina byla dost slušná, pak tempo hodně upadlo a konec vysloveně stupidní. Všechny 3 ženské představitelky byly hezké kočky k přetáhnutí, ale jedna byla bláznivka, druhá kripl a třetí policajtka a ještě krom toho ty poslední dvě feministické pablbky

Podivný zločin (2004)

Slušné, až na tu polštinu před koncem. Tak prakticky nevím o co tam šlo

La cara oculta (2011)

I když se z toho nakonec nevyklubalo žádné zneužívání ani megaslavery, tak to nakonec byla zajímavá podívaná s nádechem pomsty

Bílé maso (2008)

Nebylo to špatné,ale na mě až moc korejské, i když trochu morbidní, přece jen je to asijský film. Největší strach jsem měl u poslední rvačky, když vypadla hlava mrtvoly z akvárka a jeden měl v ruce golfovou hůl, že začnou odpalovat. Nezačli, korejci se překonali, padla nechtěná líbačka. No aspoň že to byla hlava ženské mrtvoly... A nejvíc napružený jsem byl při jednání soulských kriminalistů, překonali ty naše.