h4k

h4k

Česko

• 23.8.2016  10:26

4 hvězdy hlavně za ty neskutečné efekty... To je opravdu podívaná, co se týká celkového zpracování - Favreau točí již tradičně průměrné snímky, takže vás film nějak nevtáhne a za chvilku na něj zapomenete. CGI ale opravdu mistrně zvládnuto.

• 10.6.2015  22:48

Kdyby se takhle natáčely všechny blockbustery, chodil bych do kina ještě daleko radši :) veliká pecka, která je nekompromisní svým vlastním způsobem a moc jí to sluší! Naposled se mnou takhle podobně zamával jen Interstellar, ale to je úplně jiný druh filmu, který se s tímto nedává srovnávat... Klobouk dolů za tak osobitou "tvář"

• 8.2.2015  11:23
    Whiplash (2014)

Určitě nadprůměrný snímek, který stojí za zhlédnutí. Ale jak už zde někteří zmiňovali, některé scény jsou vyhroceny opravdu do extrému a na mě osobně to působilo už trošku rušivým dojmem. Tím ale nechci říct, že byste tento film museli vynechat, spíše naopak..

• 23.1.2015  00:36
    John Wick (2014)

Pro mě parádní akční jednohubka.. ano, je to vystavěno na špatných základech-příběhu, ale i tak Johnovi budete fandit a smlsnete si na tom, co přijde, když mu ten blbeček zabije psa :)

• 10.11.2014  23:34
    Interstellar (2014)

Fascinuje mě, jak Nolan snad vždy dokáže obecenstvo rozervat na dva tábory "nadšených" vs. "čekal jsem víc, dám průměr". Proč je Nolan tak úspěšný filmař?? Protože dokáže přijít s netradičním, neobnošeným a na Hollywood originálním nápadem a zfilmuje tento super nápad tak dobře, že ho pochopí co nejširší publikum a někteří to chápou jako banalitu. Jenže tato brilantnost přichází se samotným námětem! Pro mě je to prostě pan režisér a cením si ho už jen pro to, že do mainstreamu vnáší závan originality. S dobrou prací vždy přichází odrazující kritika...

• 9.10.2014  10:00
    Zmizelá (2014)

Do poloviny filmu jsem si říkal: To má být ta další velká věc od Finchera? Námětem podobným mnoha jiných thrillerů mě to nějak neposadilo na zadek. Ale pak nastal zlom a snímek dostává úplně nový rozměr dusného Fincherova formátu a je radost koukat. Pike to zahrála tak, že ji budete nenávidět a role pro Afflecka byla jak na míru ušité sako. Fincher opět nezklamal!

• 6.10.2014  12:53
    Kvílení (2010)

Možná se budete divit mému vysokému hodnocení, ale samozřejmě to má svůj důvod.. Až díky tomuto filmu jsem pochopil význam básně, kterou jsem předtím pokládal jen za "špatný cover Poa". Ale nejvíc mě na tomto snímku oslovily herecké výkony s Francem v čele, kterého jinak nijak neuctívám :)

• 1.10.2014  11:27

Někdy super vizuál k pobavení prostě nestačí..

• 25.9.2014  19:36

Velmi slabé a zbytečně zdlouhavé. Na filmu se mi líbila snad jen poslední půlhodina, kdy Bay bouchá do extrému. Hlavní trio mě nijak neoslovilo, o to větší dík sympaťákovi Tuccimu, který si sám zaslouží jednu hvězdu :)

• 18.9.2014  14:06

Prostě srdcovka z dětství... :) a musím říct, že dabing mi výjimečně nevadí

• 25.6.2014  17:13

Jednoduchý, ale dojímavý příběh a film, který dojme hlavně neskutečným hereckým výkonem DiCapria. Měl jsem za to, že Leo začal zrát až po Titanicu, šeredně jsem se mýlil.....

• 31.3.2014  23:52

Příběh je možná až moc naivní a až moc okatě vám dává to, po čem tak prahnete, když si pouštíte právě tento film, ale já se dobře bavil a Stiller mě příjemně překvapil, Penn si tu chvilku ukradl jenom pro sebe a i když je to spíše pohádka pro snílky, takovou dávkou pozitivní energie nepohrdnu. Za mě spokojenost :)

• 11.3.2014  22:59

Ne, že bych se přímo nudil, ale..... Srovnávání s 1kou se skoro na 100% nevyhnete, až uvidíte, zjistíte proč :) slabší 3*

• 10.3.2014  23:13

Mohu se jen podepsat pod koment J*A*S*M :)

• 14.2.2014  18:03

Proč tolik hvězd? Ano, není to zrovna výkvět a vypadá to vcelku amatérsky, ale prostě to něco do sebe má a možná je to právě tím. Že vidíte něco co si na nic nehraje a je to jen relaxační podívaná, která je tak hloupá, až je vlastně strašně fajn ;)

• 16.12.2013  17:26
    Zabiják Joe (2011)

4 hvězdy za přeměnu McConaugheyho ze sladkýho hošíka :)

• 29.10.2013  20:56

Myslím, že negativní komentáře jen potvrzují záměry autora snímku.. :)

• 10.7.2013  19:06

Nedivím se tomuto celkem nízkému hodnocení, ale na druhou stranu musím říci, že mě film vcelku příjemně překvapil. Asi to bude tím, že jsem nečekal žádné zázraky. Našel jsem akci, humor, trošku sexy slečen. Prostě všecko, co asi čekáte od takového filmu. Rozhodně to pro mě nebylo úplné zklamání, spíše naopak..

• 8.5.2013  19:56
    Iron Man 3 (2013)

Přiznám se, že jsem čekal trošku víc ve stylu "ponoření se do hlubin" Tonyho Starka. Ale! I tak je to fajnová podívaná, která dokáže rozesmát, rozesmutnit a dokonce i malinko překvapit. V kině se máte na co těšit.. P.S.: narážku na kupu drog jsem v kině pochopil asi jen já :-/

• 8.5.2013  10:51

Trošku těžší na rozjezd, ale jakmile se postupně ponoříte do vztahu mezi ústřední dvojicí, film vás chytne a nepustí. Opravdu zajímavé road-movie.

• 18.4.2013  09:59
    Hombre (1967)

Už jen kvůli charakteru Paula Newmana musím dát za 5 hvězd. Utrhl si pro sebe celý film a jeho postava je tak chladná a odtažitá, že si prostě musí získat každého diváka. Jako snad od každé filmové klasiky se můžeme zasmát u fajn hlášek... Hej Hombrééé... -> "hláška s břichem" - chcete vědět, co to znamená? Není nic jednoduššího než zhlédnout film.

• 6.3.2013  15:37
    Ve stínu (2012)

Ano, není to úplně čistých 5 hvězdiček, pár malých chybiček by se našlo. Ale cením si toho, že i český film dokáže zavadit o opravdu dobrou kvalitu a neodcházím z kina zhnusený, na co jsem to vůbec šel, právě naopak. Ve filmu se vyskytne i pár povedených vtipných hlášek z úst Ivana Trojana. Doporučuji!

• 8.2.2013  16:35
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Četl jsem tady, že seriál je super, ale nikdo tak nějak nevyjádřil proč, zkusím hodit něco do placu :) Myslím, že seriál má velmi vydařené dialogy, které dobře zapadají do odehrávajícího se prostředí, což je právnická firma. Najdete v nich humor a sarkasmus, takový dr. House v dobře padnoucím obleku bez hole (řečeno s velkou nadsázkou!). Takže kdo si zamiloval dr, House a má rád filmy a seriály z prostředí právníků, celkem lehko si zamiluje i tohle. Další plus vidím v hercích, kteří si své role náramně užívají. Harvey Specterem začínaje a Louisem Littem konče. A pokud by vám náhodou chyběla troška romantiky a nějaké ty vedlejší příběhové linie, i těch se tu dočkáte a ani ty nejsou nijak odbyté, takže i na ty se můžete těšit. Abych to shrnul: seriál nábízí velmi kvalitní podívanou z hlediska promyšlených dialogů, postav i vedlejších příběhových linek. Za sebe můžu jen doporučit :)

• 23.12.2012  23:59
    The Words (2012)

Za sebe můžu akorát říct, že po velké sadě blockbusterových komiksů, jsem tento trošičku náročnější snímek na diváka velmi vřele uvítal.

• 23.12.2012  22:43
    Ucho (1970)

Opravdu povedený československý snímek, na který můžeme být právem hrdi. Ze snímku jde cítit napětí a úzkost díky kvalitnímu zpracování filmaře. Uvědomělé pohledy do kamery a tma v první polovině filmu tomu jen napomáhají. U mě určitě patří mezi českou/československou filmovou špičku. Vřele doporučuji.

• 10.10.2012  12:33

"Nepatří to už do muzea?! Stejně jako my!" Výborná akční žánrovka s krásnou nadsázkou a transtextuální motivací. Že bych se u akčňáku upřímně zasmál, to už se mi opravdu dlouho nestalo. Jak u akce, tak u komických scén jsem se bavil a film si určitě dám zas někdy znovu. Doporučuji všem, kdo mají rádi poctivou akci s velkou kapkou dobrého humoru.

• 8.10.2012  18:29

Další moje srdcovka. Když to byla ještě novinka, sháněl jsem tričko s Jokerem dlouho :) Joker určitě oslnil mnoho lidí a já jsem tutově mezi nimi. Jsem rád, že Ledger za tuto roli dostal posmrtně Oskara. Zasloužil jsi ho, opravdu jsem mu to "žral" celým mým já. Zimmer Jokerovo chování ještě dobře podkreslil. Takže mně nezbývá než říct, že konekrétně tento film stojí na Jokerovi a já jsem moc rád, že spatřil světlo světa...

• 28.9.2012  20:34
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Tenhle seriál mě naprosto dostal.. Zpracování kterým se Sherlock dostává k dedukcích je fascinující. Cumberbatchovi role Sherlocka sedí jako ulitá a Freeman v roli Watsona, to samé. Je to napínavé, zároveň vtipné a prostě velmi povedené. Doporučuji všem, kteří ještě neměli možnost vidět.

• 28.9.2012  20:10

Tohle je prostě moje srdcovka a prakticky se můžu podepsat pod to, co tu napsal golfista. Výborný Hopkins, suprově toporná smrt ve světě živých a krásná Claire Forlaini. Omlouvám se, golfisto, že tě vlastně skoro cituji :) Dlouhá stopáž mi nijak nevadila, protože každá sekunda má své kouzlo.