Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film) odpad!

vzpomínka na dobu, kdy lidi se lidé neprohlašovali za nebinární avokádo. captain america byl bilý a černoch v televizi byl sluha. zlaté doby. dívat se na vyžraného joeyo, plastikovou monicu a zfetované po mrtvici chandlera bylo velice smutné. za 2 mega bych si tam taky sedl, ale mě za můj čas nikdo neodškodní.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

o něco lepší než původní verze. více zoufalé gadot. smíchy jsem zas málem umřel u jejího "herectví"

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

wau, wau, wau. tohle je jasný adept na festival otrlého diváka. jak asi jednou bude gal reagovat, až se jí její dcera zeptá: maminko, proč jsi tak špatná herečka a hraješ v takových hovnech? Chtěl bych u toho být, abych viděl její reakci. DC pokračuje v dalších hovnech a už se těším na další :-)

Mechanik (2004)

2x dostal bale 5 hvězd od mé osoby - serie končí a vrací se čirá nenávist mé osoby k jeho herecké kariéře a výkonům

Dámský gambit (2020) (seriál) odpad!

Cože? Svět se zbláznil. Posledni dil snad horsi nez posledni dil dextera. To byl odpad vsech odpadů!!!!

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

chtěl jsem je zabít, chtěl jsem je pohřbít, ale radši se na to vyseru a zaplatím rozvod, alimenty a jednou za 14 dní si ty parchanty vezmu na víkend. díky netflix - chtěl jsem to udělat stejně a přišli by na mě. srát na prachy. prostě srát. jdu vyplnit papíry a poslat tu krávu do hajzlu.....