kubqo

jakub miklóši

okres Banská Bystrica
horror fan

• 12.3.2017  12:43

Manažér Lockhard má za úlohu doniesť pre záchranu spoločnosti späť z liečebne šéfa pána Pembrokea. Ten ale podľa posledného listu je na liečebnom pobyte v Alpách veľmi spokojný a domov sa mu nechce. Lockhard bude mať nedaleko liečebne autonehodu a sám sa stane pacientom liečebne. Po čase zisťuje že to nieje len taký obyčajný pobyt a sanatórium ukrýva kopec záhad. Veľmi zvláštny film, ktorý postupne naberá na atmosfére a v zápätí aj hned stráca. Niektoré scény super, ale celkovo zbytočne zdĺhavý film.

• 12.3.2017  12:43

Yuri a Natsumi si kúpia v obchode starý videoprehrávač kde nájdu kazetu. Po zhliadnutí zvláštneho videa zistia že každý kto video uvidí ho podľa legendy navštívi duch prekliatej Sadako a do dvoch dní zomrie. Na pomoc im príde muž s nadprirodzenými schopnostami Keizo, ktorý chce prelomiť prekliatie tým že dievčatá zavedie do domu kde je prekliaty duch Kayako a tieto dve legendy poštve proti sebe. Japonská kravina s ešte horšími efektmi a hádam najhorším koncom. Tento film ma len znova utvrdil v tom že japonké horory chápu len japonci.

• 12.3.2017  12:42

Chloe ktorá vyrastala v detskom domove sa má po rokoch vrátit do opateri svojej matky Jess. Tá však netuší že jej dcéra dvakrát zaklopala na dvere čarodejnice a tým spustila kliatbu, čím sa dostávajú do nebezpečenstva všetci v okolí Chloe. Film má od začiatku až po koniec silnú atmosféru, tým že sa tam neustále niečo deje, až je to občas prehnané.

• 19.2.2017  11:16
    Kruhy (2017)

Pokračovanie hororu Kruh, ktoré začína 13 rokov po udalostiach. Juliin frajer Holt odchádza na školu a jedného večera prestane s Juliou komunikovať. Julia sa vydá za ním a zisťuje že Holt videl kazetu a zostáva mu len krátky čas. Julia ho zachráni tým že si ju pozrie tiež a aby mohla zachrániť aj seba, musí zistiť aký odkaz tajná kazeta skrýva. Najslabšia časť trilógie z ktorej sa stal skôr nudný americký teenagerský "horor".

• 19.2.2017  11:15
    The Monster (2016)

Mama z dcérou, ktoré nemajú spolu dobrý vzťah sa vydajú autom na cestu za jej otcom. Po nočnej ceste však niečo zrazia a ostanú uviaznuté v aute niekde hlboko v lese. Nočná mora prichádza ked zistia že v lese niesú sami. Strašne zdĺhavý a nudný film, kde polka deju sa odohráva v aute. Ku koncu sa objaví príšera ktorá vyzerá ako lacná napodobenina Aliena.

• 19.2.2017  10:22

Alice sa vracia na začiatok kde všetko začalo. Do Raccoon City do srdca Umbrelly aby to všetko navždy zastavila. Dôstojne ukončený Resident Evil.

• 25.1.2017  20:37
    Rozpolcený (2016)

Tri študentky sú po oslave unesené Kevinom, ktorý trpí poruchovou osobnosti. Celkovo sa v ňom skrýva až 23 rôznych osobností. Jedna zo študentiek Casey sa ho snaží pochopiť, ale zisťuje že je to takmer nemožné. Pomôcť sa mu snaží aj jeho psychologička, ktorá však o únose detí nevie. Kevin postupne študentkám odhaluje dôvod ich únosu a pripravuje ich na postavu číslo 24. Viacmenej Thriller, kde nieje žiadna brutálnosť, ale ako film to určite stojí za pozretie.

• 25.1.2017  20:36
    Clinical (2017)

Hororový thriller z dielne Netflixu o psychologičke Jane, ktrorej sa v minulosti jej mladá pacientka Nora vymkne spod kontroly a napadne ju. Po tejto udalosti Jane sama potrebuje odbornú pomoc a svojej hlavnej práci sa postupne vzdá. Časom ju však osloví Alex, ktorý po tažkej autonehode trpí obrovskou traumou. Jane tohto pacienta prijme ale následne sa do jej života vracia aj jej bývalá trauma Nora. Priemerný thriller s prvkami hororu s prekvapujúcim koncom.

• 16.1.2017  21:57
    SiREN (2016)

Partia kamarátov sa vydá na rozlúčku zo slobodou do baru kde však nenájdu žiadnu zábavu. Stretnú tajomného muža ktorý ich zavedie na tajné miesto, kde má byť kopec zábavy a hlavne žien. Po príchode však zistia že okrem žien je to dosť zváštne miesto a oslávenec Jonah sa tu stretáva s Lily, ktorá je tu väznená a snaží sa jej pomôcť. Tým sa však dostane len do problémov a navyše zistí že Lily nemá s dobrom nič spoločné. Sequel z V/H/S 1 o lietajúcej siréne, ktorá si hľadá spriaznenú dušu doslova cez všetky mŕtvoly. Ako film to pripomínalo občas skôr lacnejšiu komédiu.

• 15.1.2017  15:00
    FirstBorn (2016)

Mladému páru sa narodí dcéra menom Thea. Hned ale však zisťujú že to nieje len obyčajné dieťa. Okolo malej They sa začnú diať nadprirodzené veci a všetci v jej okolí sú v nebezpečí. Podpriemerná ducharina, ktorá nepriniesla nič nové a hlavného "záporáka" samozrejme nebude nikdy poriadne vidno.

• 15.1.2017  11:10
    The Snare (2017)

Traja priatelia idú na výlet do neosídleného bytového domu, ktorý prenajíma otec jednej z dievčat. Tajný výlet sa im však stáva osudný potom ako zistia že z bytu už nieje cesty späť a ostanú tam uväznení bez jedla. Film ponúka skoro všetky druhy hororov ale celkovo je to strašná nuda a strašne zle zahraté.

• 10.11.2013  00:32

Mladá Emilly, ktorá je slepá je v dome úplne sama a do domu sa chystá šialený maskovaný vrah, ktorý ju chce zabiť. Typický americký horor, celý o tom ako sa snaží vrah v pršiplášti zabiť slepú ženu. Skoro žiadne napätie a väčšina scén vo filme je predvídateľných.

• 5.11.2013  14:37

Prvá polka filmu super,tá druhá bola slabšia ale celkovo 7/10 . Až na to zvieracie monštrum a spracovanie Ufónov to určite stojí za pozretie.

• 31.10.2013  16:29

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej.

• 14.10.2013  15:47
    Frankenstein (TV film) (2004)

Žiadny horor ale skôr taká fantasy dráma o mladom Victorovi ktorý vytvorí netvora a odvrhne ho. Netvor ostane sám a tak mu začne robiť zo života peklo. Na TV film a Slovenskú tvorbu je to vcelku dobré a aj pozeratelné.

• 22.4.2013  20:14
    Insensibles (2012)

Ak od toho očakávate horor, tak to ani nepozerajte. Celkovo mi to pripadá ako akčnejšia dráma v ktorej sa chlap pokúša zistiť identitu svojich pravých rodičov. Celý film som sa trápil a už som sa len modlil aby to konečne skončilo. Pre mňa veľmi slabý film. 40 %

• 22.4.2013  02:16

Maskovaný psychopat sa vracia. Tentokrát vo veľkom a hned na začiatku spraví na diskotéke doslova jatky. Slušný krvák, ale na jednotku sa to ani zdaleka nechytá.

• 21.4.2013  14:49

Horor na úrovni. Rodina s chalanom s rakovinou sa presťahujú do nového domu, kde zistia že to bola bývalá márnica. Chalan s rakovinou (Kyle Gallner) sa mi strašne podobal na Edwarda z Twilightu (Robert Pattinson) čo ma kúsok odrádzalo. Celkovo je to taký lepší priemerný horor ktorý určite stojí za pozretie.

• 21.4.2013  14:44

Asi som tu jediný komu sa páčila viacej dvojka ako jednotka. Pre mňa bol tento film kvalitnejší ako jeho predchodca, hlavne čo sa týka lakačiek, ktorích bolo aj 3x viac ako v jednotke. Príbeh síce nebol až taký kvalitný ako v jednotke, ale stále to malo niečo do seba. Od dvojky som nič nečakal a celkom ma aj prekvapila :)

• 18.4.2013  16:31
    Závan smrti (2007)

Priemerný film zo sympatickou herečkou. Ale nečakal som od toho nič extra a aj ked je skoro 70 % filmu natočená v aute, tak film určite stojí aspoň za pozretie.