• Thriller

Rozpolcený (2016)

Tri študentky sú po oslave unesené Kevinom, ktorý trpí poruchovou osobnosti. Celkovo sa v ňom skrýva až 23 rôznych osobností. Jedna zo študentiek Casey sa ho snaží pochopiť, ale zisťuje že je to takmer nemožné. Pomôcť sa mu snaží aj jeho psychologička, ktorá však o únose detí nevie. Kevin postupne študentkám odhaluje dôvod ich únosu a pripravuje ich na postavu číslo 24. Viacmenej Thriller, kde nieje žiadna brutálnosť, ale ako film to určite stojí za pozretie.

Skinwalker Ranch (2013)

Prvá polka filmu super,tá druhá bola slabšia ale celkovo 7/10 . Až na to zvieracie monštrum a spracovanie Ufónov to určite stojí za pozretie.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Asi som tu jediný komu sa páčila viacej dvojka ako jednotka. Pre mňa bol tento film kvalitnejší ako jeho predchodca, hlavne čo sa týka lakačiek, ktorích bolo aj 3x viac ako v jednotke. Príbeh síce nebol až taký kvalitný ako v jednotke, ale stále to malo niečo do seba. Od dvojky som nič nečakal a celkom ma aj prekvapila :)

Lék na život (2016)

Manažér Lockhard má za úlohu doniesť pre záchranu spoločnosti späť z liečebne šéfa pána Pembrokea. Ten ale podľa posledného listu je na liečebnom pobyte v Alpách veľmi spokojný a domov sa mu nechce. Lockhard bude mať nedaleko liečebne autonehodu a sám sa stane pacientom liečebne. Po čase zisťuje že to nieje len taký obyčajný pobyt a sanatórium ukrýva kopec záhad. Veľmi zvláštny film, ktorý postupne naberá na atmosfére a v zápätí aj hned stráca. Niektoré scény super, ale celkovo zbytočne zdĺhavý film.

Don't Knock Twice (2016)

Chloe ktorá vyrastala v detskom domove sa má po rokoch vrátit do opateri svojej matky Jess. Tá však netuší že jej dcéra dvakrát zaklopala na dvere čarodejnice a tým spustila kliatbu, čím sa dostávajú do nebezpečenstva všetci v okolí Chloe. Film má od začiatku až po koniec silnú atmosféru, tým že sa tam neustále niečo deje, až je to občas prehnané.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Alice sa vracia na začiatok kde všetko začalo. Do Raccoon City do srdca Umbrelly aby to všetko navždy zastavila. Dôstojne ukončený Resident Evil.

Clinical (2017)

Hororový thriller z dielne Netflixu o psychologičke Jane, ktrorej sa v minulosti jej mladá pacientka Nora vymkne spod kontroly a napadne ju. Po tejto udalosti Jane sama potrebuje odbornú pomoc a svojej hlavnej práci sa postupne vzdá. Časom ju však osloví Alex, ktorý po tažkej autonehode trpí obrovskou traumou. Jane tohto pacienta prijme ale následne sa do jej života vracia aj jej bývalá trauma Nora. Priemerný thriller s prvkami hororu s prekvapujúcim koncom.

All Hallows' Eve (2013)

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej.

Frankenstein (2004) (TV film)

Žiadny horor ale skôr taká fantasy dráma o mladom Victorovi ktorý vytvorí netvora a odvrhne ho. Netvor ostane sám a tak mu začne robiť zo života peklo. Na TV film a Slovenskú tvorbu je to vcelku dobré a aj pozeratelné.

The Collection (2012)

Maskovaný psychopat sa vracia. Tentokrát vo veľkom a hned na začiatku spraví na diskotéke doslova jatky. Slušný krvák, ale na jednotku sa to ani zdaleka nechytá.