Boeing 747 v ohrožení (1996)

Na začátku v TV uvedou, že Jaffa byl unesen na Kypru, ale tam se jezdí vlevo a auto s Jaffo jede vpravo a volant má vlevo.

Korunovace britského krále (2023) (pořad)

Koukal jsem na to, protože miluji tradice, a pokud bych byl Brit, tak bych byl monarchista. Ne, že bych byl příznivcem návratu monarchie u nás, to ani náhodou, ale k Británii to patří.

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) odpad!

Odporné přepisování historie. Jak hluboce pokřivený musí být člověk, který v dokumentu záměrně lže? Jak by asi progresivistická lůza křičela, kdyby v dokumentu o Nelsonu Mandelovi hrál hlavní roli Brad Pitt? Hnus, kam západní společnost spěje!!!!

Rocketman (2019)

Eltona Johna uznávám, a i nějaké písničky se mi líbí. Úplně mě děj nevtáhl, ale prostě životopisné filmy mě hodně baví. Také mi film přijde špatně ozvučený. Mluvu jsem musel dát naplno, ale jak začala hudba, tak jsem to musel dát na minimum. TV to nebylo, protože ostatní programy jsou normálně...

Světlonoc (2022)

Vytočilo mě, jak dělají z koledníků na Velikonoce násilníky. Je to progresivistická, feministická sra*ka, která útočí na tradice!!!!!

Můj přítel Monk - Pan Monk a ztracená babička (2004) (epizoda)

Pěkný díl, ve kterém jako jednom z mála, nedojde k vraždě.  Jen mě vytáčí tak tupá vnučka s intelektem Pepka Vyskoče :-D. A taky mě vytočí Sharona, když na odpoví ,,mělo by" na dotaz, zda je trestné poslouchat operu. To je buranství. Taky nesnáším rap, ale nikdy bych takovou blbost neřekl.

Můj přítel Monk - Pan Monk a velmi, velmi starý muž (2003) (epizoda)

Jeden  z mých oblíbených dílů. Jen mě štve Karen, jak hloupě říká, že ,,manžel zbraň nenosí. Nechápu, proč jí máte Vy"? To je projev totální tuposti. Policajt beze zbraně je dřív, nebo později mrtvola. Zvláště z oddělení vražd. Navíc Stottlemayer beze zbraně nedá ránu.

Transatlantic - Co definuje člověka (2023) (epizoda) odpad!

Ten idiot Fry , který je prozatím hlavním kladným hrdinou tady obviňuje Winstona Churchilla z antisemitismu. Takže nemohu jinak, než dát tento díl do odpadu. Winston Churchill byl jednou z největší osobností 20. století, a to, co pronesl Fry je lež.

Fakjů pane učiteli (2013)

Nehodnotím, protože mě odrazuje vulgární název, takže jsem to neviděl. Dobře mířený vulgarismus je ve filmu v pořádku, ale dát to do názvu? To je prostě už moc.