Locksley

okres Trutnov

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.1.2020  15:45
    Zpráva o stavu manželství (TV seriál) (2019)

Nesnesitelná kráva dokázala udělat problém ze všeho. Z křížovky, propisky a ...

• 13.1.2020  23:09

On hlasoval pro Brexit a ona se mohla posrat. Kvůli tomu žádnej z jejích kamarádů s ním nepromluví. Asi ho to fakt musí mrzet. Hrozně upjatá kráva.

• 10.1.2020  22:25
    Hombre (1967)

Jeden lotr to v půlce filmu koupí do pajšlu a do konce je v pohodě. Akorát to prej bolí. Druhej to dostane dvakrát a akorát kulhá. Super. Nebejt Newmana...

• 5.1.2020  16:44

Kouzelná Sela Wardová.

• 26.12.2019  23:27

Biologický odpad. Rozvoz hoven. Další debilní díl. Jde to pěkně do sraček.

• 26.12.2019  19:35

Wagner je fakt divnej kokot. Převlíknutím do dámskejch šatů to potvrdil.

• 26.12.2019  19:34

Kuřecí příhody Dolarovýho Billa. Zbytečnej díl.

• 23.11.2019  22:18
    Le Mans '66 (2019)

Pár komentářů to porovnává s Rivaly, takovou přeceněnou digitální píčovinou. Zřejmě nikdo z nich neviděl Fraikenhamerovo Grand Prix. Přes padesát let starej film. Tam se závodí pěkně z vostra. A ty záběry ze závodů. Letecky, z formule, na suchu, na vodě. Všechno v plný rychlosti a bez digitálních píčovin. S tímhle bych srovnával.

• 13.11.2019  22:25
    Dvojník (1984)

Nesympatickej vocas se chová jako kretén. Nebo jsem tomu nerozuměl.

• 12.11.2019  00:04
    Jett (TV seriál) (2019)

Před rokem, před sedmi, čtrnácti, před hodinou, dvěma, v pátek, v sobotu, včera. Trošku zmatečný. Koukat jednou týdně, tak si nepamatuju ani hovno. Nebýt oblíbené Káji, která se rozhodně nestydí i s pajskou na krku, tak nevím. Takhle lehce nadhodnotím.

• 3.11.2019  01:45

Rozhodně lepší než Genisys, ale co vypotěj dál? Zjistěj, že Connorová měla další dítě, tentokrát černý? A zase začnou od nuly. Ale Arnold dobrej. Aspoň něco, kurva.

• 23.9.2019  20:36

John Rambo je mile brutální ( zlomenina klíční kosti nebo práce s nožem a vůbec celá podzemní taškařice), ale série měla skončit předchozím dílem, návratem domů.

• 31.8.2019  17:45

Gassmanova vyřídilka a dabing :D

• 12.7.2019  20:08

První tři díly jedním dechem. Potom se začali chovat jako na školním výletě a začalo se to srát.

• 24.6.2019  21:45

Tenhle režisér je nudil k pohledání. Dlouhý záběry o ničem, tuna keců o ničem. Kreténský chování všech zůčastněných. Ozvučení filmu je hrozný. Skoro nahá ženská leze po čtyřech a dělá rámus jako kdyby za sebou táhla kýbl písku. Hodnotil bych hůř než jeho předchozí veledílo Blok 99, ale kvůli Gibsonovi nebudu.

• 21.6.2019  18:57
    Bosch - Série 5 (série) (2019)

Ani v páté sérii se parádní znělka neoposlouchá. Opět vynikající počin. Trochu mě začíná srát věčně zpruzelá dcerunka.

• 10.5.2019  11:26

Ahoj, mamky! Tady přeochotná americká pinda. Vítejte na mém blogu. Poradím vám s každou kundovinou a zjistíte, že se beze mě už ani nevyserete. Kendricková je hrozně otravná a navíc vypadá jako nutrie.

• 3.5.2019  22:59
    Bláznivá dovolená (2015)

Nechápu, jak se kdokoli ze zdejších pisatelů mohl smát od začátku do konce. Ed Helms je opravdu idiot k pohledání. Snad i v normálním životě.

• 13.4.2019  00:04
    54 hodin (TV seriál) (2018)

Neschopnost němčourů mě dokonale srala. A zůstala jim do dnešní doby.

• 28.3.2019  21:26
    Pašerák (2018)

Clint už by kolťák asi neudržel, ale jinak je v pohodě. Pořád to má v ruce. Lehce úsměvný drámo s dobře zvolenými písničkami, který si Clint zanotuje a ještě se stačí pobavit s pár kočičkama. U mě si to urovnal.

• 14.2.2019  16:45
    Španělsko z výšky (TV seriál) (2013)

Letecké záběry jsou moc pěkný, někdy zbytečně rychlý , ale mě dost otravoval místy majestátní, burácivý hudební doprovod. A nehodící se písničky.

• 25.1.2019  22:38

Postelovka a tolik zmiňovaná schodišťová řezanice ( fyzicky perfektní výkon - tu umlácenost jsem jim docela věřil), která je zdánlivě bez jedinýho střihu, ale údajně jich je čtyřicet, to dokázaly vytáhnout na tři hvězdy.

• 14.1.2019  10:17

Scénárista se musel vykecat z protitrumpovský nálady, dozvěděli jsme se jaká je paráda, když se dítě vysere na nočník(na mobilu to ukazuje chlap chlapovi) a samozřejmě už skoro všude standardně nacpaní teplouši. To musí bejt.

• 30.12.2018  19:14

Prořezat se do takový roury pilkou jako měl on, je práce jako prase. Možná nemožná, ale prořezat se ven snad opravdu nejde.

• 30.12.2018  19:07
    The Florida Project (2017)

Řezat a řezat a řezat. Je jedno koho.

• 15.12.2018  15:21

O čem to vůbec bylo? K ničemu to nesměřovalo a nikam nedospělo.

• 16.11.2018  16:57
    Ponorka (1981)

Čtyři a třičtvrtě hodiny. Monstrózní stopáž.

• 26.10.2018  06:26
    L'album secret de Clint Eastwood (TV film) (2012)

Dokument pro odpůrce Eastwooda. A to já nejsem.

• 20.10.2018  02:05
    Halloween (2018)

Michael Myers je můj oblíbenec. Nepamatuji se, že bych viděl Mika bez masky. Samozřejmě dospělýho. Ale tady je pár záběrů, kdy je vidět, že jde o pána důchodového věku, a který ubírají Myersovi tu absolutní auru nekompromisního vraždícího zla. Ale pořád je to lepší, než většina hororový produkce, co se točí pro puberťáky. Zase na druhou stranu, těhle pubertálních výrostků bylo plný kino, a náramně se bavili. Doslova. Samej smích, brambůrky, plechovky, courání. A o originálu nevědí ani hovno.

• 17.10.2018  20:25
    Paříž 15:17 (2018)

Tohle musel natočit nějakej začátečník a Clint to akorát podepsal svým jménem aniž by viděl výsledek. Nebo mu muselo jebnout a já tomu nerozumím. Bejt to odpoledne na veřejnoprávní, náhodou přepnout program, tak si myslím, že dávaj další díl Bedekru. Doufám, že dalším počinem nešlápne do hovna hned vedle.

<< předchozí 1 2 3 4 5