Absolvent (1967)

Moc krásný film.Vynikající Dustin Hoffman.Hned po shlédnutí jsem si Absolventa pustil ještě dvakrát po sobě.To se mi snad v životě ještě nestalo.Jsem nadšený.Je spousty výborných filmů a jsou i lepší,ale tohle je prostě ten,který by si zasloužil ode mě šestou hvězdu.A ta nádherná hudba.Pořád jí v uších slyším.

Adelheid (1969)

Strhující film.Petr Čepek tu předvedl vynikající herecký výkon a za to ho obdivuji.Nemám slov........

Aftermath (1994)

Je to mazec,ale určitě film stojí za zamyšlení.Hnusnej úchylák a pěkná nechutnost a pěkná nekrofilie,ale pořád si říkám,že na tom něco je.Tohle se určitě někde děje a ani o tom nevíme,nebo spíš to vědět nechceme.Každopádně na tento snímek níkdy nezapomenu.

Alcatraz (2012) (seriál)

Chvíli to trvalo než jsem se odhodlal zkouknout tento krátký seriál od tvůrců Lost.Je sice pravda,že jsem čekal mnohem větší pecku,ale seriál,který mě vtáhne do děje,baví mě a nemusím si říkat už aby byl konec,tak asi zas tak špatný nebude a taky,že není.Herci se povedli,to je jasné.Sam Neill je pan herec a to už vím dávno.Tady jsem si jeho vystupování užíval.Jorge Garcia alias můj oblíbený tlouštík Hurley potěšil i pobavil.Sarah Jones je krásná žena.To je bez debat a byla velkým zpestřením seriálu.Robert Forster mi také udělal velkou radost.Po hodně dlouhé době jsem ho v něčem viděl.Jinak hudba,prostředí,atmosféra,tajemno,děj,myslím,že všechno tu šlape.Má to spád.Je těžké se rozepisovat o tomto seriálu,když je tak krátký a spoustě lidem se nelíbí.Takže komu se nelíbí ať na něj nekouká.Já na něj koukat budu,protože jsem si ho nakonec zamiloval a velká škoda,že neuvidíme další epizody.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Naprosto výborná reality show.Survivor mám sice radši,také protože ho sleduji několik let a opravdu mi přirostl k srdci,ale zpět k této show.Věděl jsem,že Amazing Race existuje už několik let,ale až nedávno jsem se dokopal k tomu zkouknout všechny série a jsem rád za tohle rozhodnutí.Hra spočívá úplně v něčem jiném,než můj milovaný Survivor,takže se to nedá srovnávat a tím pádem se tato show stává také mým zamilovaným pořadem.A za tu největší dokonalou krásu,zábavu,adrenalin,napětí atd.....(no prostě všechno) může moderátor Phil Keoghan (je to borec) a účinkující,kteří se pokaždé povedou a pokaždé mě bavilo se na ně dívat.No a především za ty bezvadné úkoly a krásné cestování po celém světě.Nádhera.Je to výborný pořad,který mě moc baví.

Amazonka (1999) (seriál)

A další seriál,který jsem jako malý kluk miloval.Teď po takové době jsem to zkusil zkouknout,ale po pár dílech už jsem nevydržel a vzdal to.

Amélie z Montmartru (2001)

Velice milý a příjemný film,tak krásně se na to kouká.Hudba se perfektně hodí.Prostředí nádherné.Audrey Tautou se svejma kukadly je prostě úžasná.Amélie z Montmartru zaručeně zlepší náladu.

Americký ninja (1985)

Tak na American Ninja jsem úplně zapomněl.Dneska jsem na něj náhodou narazil na starých VHS a vzpomínal na to jak jsem u toho seděl jak přikovanej a zbožňoval to.Tak si tak říkám,že to zkouknu.No a zkouknul a moje představy o tomto filmu,který jsem míval byly pryč,ale za tu nostalgii a za Michaela Dudikoffa,kterýho taky zbožňuju(teda zbožňoval),tak prostě nelze hodnotit jinak než plným počtem.

Anastázie (2003) (seriál)

V jedenácti letech jsem na to koukal rád.Bohužel je to tupá sračka,ale za ty chvíle dávám ty dvě hvězdičky.