• Thriller

Vítejte v džungli (2013) odpad!

Je to strašná blbosť. Nechápem že niečo takéto dokázali vôbec natočiť.

John Wick (2014)

4 hvezdy, paradna akcia.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Final serie Taken, drsnak Liam Neeson zase nici vsetkych naokolo. Mozem povedat, ze tento diel ma bavil asi nejmenej, jednotka bola top, dvojka rovnako..trojka skor len zakoncenie serie. Sice uz pri dvojke to mohli kludne zabalit a nic by sa nestalo.

Kluk od vedle (2015)

Pozitivum tohto filmu je Jennifer Lopez, ktora je aj po 40-tke neuveritelne sexy. Pribeh v pohode, ale pod pojmom "stanu sa milenci" som myslel, ze ten romanik bude trvat o cosi dlhsie, nie len jeden krat. To bola skor jednorazovka, ako milenci :D

Litva, do toho! (2014)

Maximala spokojost s tymto pribehom. Aj ked nechapem ako moze takato banda debilov vobec existovat :D:D:D

No Limit (2012) (seriál)

Minuly vikend ma televizia joj prijemne prekvapila, ze vie odvysielat aj serial, ktory clovek neprepne po 5 minutach pozerania. Zacal som pozerat aj dalsie casti a zatial ma serial uputal. Sice pribeh je trosku pomateny, ale zatial mi to vobec neprekaza :)

Konzultant (2013)

dám jednu hviezdičku, viac si táto snímka ani nezaslúži. Zbytočne strávený čas..fakt lepšie je už ísť zemiaky okopávať :)

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Mňa tento film veľmi zaujal, vlastne pretože už dlhšiu dobu som nevidel naozaj dobrý western. Jedine čoby som tomuto filmu chcel vytknúť je koniec filmu, ktorý by som si vedel predstaviť aj trochu inak.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Momentálne ma trošku sklamala 3 séria. Je tam veľa zbytočných kecov, a nič sa tam dokopy nedeje. Ku koncu sa to konečne rozbehlo, tuším 9 a 10 časť, kde to zase začalo byť zaujímavé. Lenže čakanie na štvrtú sériu bude zase nekonečné. Dúfam, že ma pozitívne prekvapí a potom si konečne prečítam aj knihu.

TACHO (2010)

Pre mňa celkom dobrý film, taká oddychovka. Zabavil som sa, zasmial. Trošku som nepochopil tých angličanov, ktorí sa prihlásili na rally, len kvôli tomu, že chceli ulupovať keše. Ale tiež boli celkom funny. Tak či tak, na Pomajbovi jak hrá debilka sa dokážem smiať hocikedy. Dávam 3 hviezdičky.