kill-tec

kill-tec

Michal Staněk

okres Hradec Králové
ošetřovatel v ZOO


Skype: Stankelin

12 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 3.1.2016
  Lukáš Pavlásek
  (herec)

  Lukáš Pavlásek se narodil 24.7.1978 v Humpolci. Absolvoval Střední knihovnickou školu a poté vystřídal několik různých zaměstnání. Svůj první debut před kamerou si odbyl v roce 2005, kde vystupoval coby stand-up komik v pořadu Na stojáka. Pořady, ve kterých vystupuje, zaštiťuje agentura KOMICI s.r.o. Největší povšimnutí jeho… (více)

  • 12.12.2015
  H.P. Baxxter
  (herec)

  Pod uměleckým pseudonymem H.P. Baxxter se skrývá jméno Hans Peter Geerdes, které patří současnému frontmanovi německé skupiny Scooter. Narodil se 16. března v Leeru v Německu. Od mala toužil stát se hudebníkem a tak ho hra na kytaru uchvátila již v 6 letech. Studoval práva, ale hned v prvním semestru byl vyloučen a tak se dal… (více)

  • 1.5.2015
  Jackie Sandler
  (herečka)

  Jacqueline Samantha Sandler, roz. Titone, se narodila ve floridském Coral Springs v USA. Narodila se jako křesťanka, poté co se provdala za známého komika Adama Sandlera, přešla k judaismu. V letech, kdy navštěvovala vysokou školu, si přivydělávala jako modelka pro velké oděvní společnosti.

  Díky herci Robu Schneiderovi se v… (více)

  • 14.2.2015
  Rudolf Blaháček
  (kameraman)

  Rudolf (Rudi) Blaháček se narodil v Praze roku 1965 a strávil většinu svého dětství v Německu, když v roce 1968 opustil se svou rodinou Československo. Ve svých 18 letech odešel do Kanady, kterou pojal jako svůj domov.

  Podílel se na úspěšných seriálech jako např. SLING AND ARROWS od Rhombus Media; dále REGENESIS a THE LISTENER… (více)

  • 12.10.2014
  Josef Mádle
  (účinkující)

  Josef Mádle se narodil 10.11.1992 ve Vrchlabí. Vystudoval střední školu obor CZECH SALES ACADEMY v Trutnově a poté nastoupil na Vysokou školu ekonomie a managrmentu v Praze. V letech 2010-2011 podstoupil přípravný kurz na DAMU. Jeho hlavní doménou je moderování, ať už nejrůznějších kulturních akcí, tak i několika pořadů v… (více)

  • 8.2.2014
  Wyatt Russell
  (herec)

  Wyatt Hawn Russell se narodil 10.7.1986 v kalifornském Los Angeles do herecké rodiny. Jeho rodiči jsou známí herci Kurt Russell a Goldie Hawn. Má sourozence Bostona Russella, Kate Hudson a Olivera Hudsona, kteří jsou taktéž herci. Wyatt se kromě herectví věnoval i hokeji a to na profesionální úrovni za týmy West Kelowna… (více)

  • 3.2.2014
  Tom Bott
  (herec)

  Tom Bott se narodil v anglickém Surrey, kde vyrůstal na farmě. Coby chlapec miloval rugby, věnoval se i judu, v němž se stal dvojnásobným mistrem Surrey, ale po zranění zad musel tento bojový sport opustit. Během dospívání se také věnoval jachtingu a byl kvalifikovaným plavčíkem.

  Když skončil střední školu, šel na dva roky… (více)

  • 12.1.2014
  Sam Underwood
  (herec)

  Sam Lewis Underwood se narodil 4. srpna 1987 v anglickém Wokingu. Navštěvoval obchodní akademii v městečku Milton Keynes, kde i doposud žije. Nějaký čas žil i v hlavním městě Anglie, v Londýně. Má sestru Julii a kromě angličtiny ovládá i francouzštinu. 

  Sam se dostal k většímu herectví až ve svých 26 letech, tedy roku 2013.… (více)

  • 28.12.2013
  Darri Ingolfsson
  (herec)

  Darri se narodil 22. prosince 1979 v islandském hlavním městě Reykjavíku. S velkým herectvím začal v roce 2005 poté co se přestěhoval z ledového ostrůvku v Atlantiku do Los Angeles v USA. Do Ameriky měl zamířeno však už mnohem dříve a to kolem roku 2000. Namísto toho však zvolil několikaleté studium dramatu na jedné z… (více)

  • 1.12.2013
  Rémi Gaillard
  (herec)

  Rémi Gaillard se narodil 7. února 1975 ve francouzském městě Montpellier. Do povědomí svých fanoušků se tento kontroverzní komik bez jakýchkoliv morálních zábran dostal díky zveřejňování svých krátkých video skečů na oblíbeném serveru YouTube. V nejrůznějších převlecích a scénách točených skrytou kamerou narušuje poklidný… (více)