kill-tec

ošetřovatel v ZOO

Skype: Stankelin

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.10.2019  09:27
    Premiér (TV seriál) (2019)

Tohle je jediná chvíle, kdy mě mrzí, že nežijeme někde v Arábii. Za tohle bych si totiž přišel hodit k veřejnému kamenování Jaromíra Soukupa. Ten chlap ztratil snad úplně všechno, co člověk může mít. Já tomu stále nemůžu uvěřit...

• 1.10.2019  16:56
    Lajna - Asistent (S02E02) (epizoda) (2019)

"Lubošku, on mi dal na zadek.." :D

• 11.7.2019  20:19

!!! POZOR, může obsahovat spoilery!!! Musím uznat, že mě celá série docela bavila a tenhle poslední díl byl jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Závěr hodně silný a emotivní. Asi jako každý zdravý člověk a fanda Stranger Things, tak i já trochu narušil vlhčením jeden ze svých smyslů - zrak, když nastaly situace po otočení klíčky. Ten dopis byl hodně silnej moment a já nemohl uvěřit, co se to právě stalo. Po-titulková scéna mě ale najednou vpálila takovou radostnou facku, že jsem utřel všechny slzy a vyměnil je za pozitivní úšklebek. Když se nad tím člověk zamyslí, tak se tam po tom "výbuchu" stalo pár anomálií, třeba jako např., kde najednou byli všichni ti ruští vojáci a inženýři, když se jim tam "vylodili" američtí swaťáci ?! Hopper si taky mohl klidně před velkým třeskem odskočit pod zábradlí a schovat se tam apod. No, každopádně další série se tutově dočkáme a já pevně doufám, že za tím železobetonem kdesi na Kamčatce, se nedobrovolně schovává právě náš tlustej kníratej šerif!

• 28.6.2019  20:11

"Emmet is still awesome.." Prostě největší klaďas v historii kinematografie. A i když už to nemá tu šťávu jedničky, pořád je to božííí..

• 28.5.2019  19:29
    Noční hra (2018)

Skvělá akční komedie s výbornou zápletkou (v deskovkách se tak trochu vidím taky). Dobře vybraní herci, kterým to na plátně šlape, spousta dobrých vtipů a humorných situacích, jímž kraluje bezesporu scéna s operací ruky - tam to tvůrci prostě zabili (skoro)! :)

• 20.5.2019  14:21

Dlooouho jsem 8. sérii ospravedlňoval, ale tohle mě opravdu zklamalo. Opravdu hodně...!

• 14.3.2019  16:49

Oproti jedničce velmi slabý počin. Mlok v podání Eddieho už mě tolik nebere a ani Johny Depp coby hlavní padouch Grindelwald ve mně nedokázal vyvolat potřebné vzrušení. Strašně se skáče mezi scénama a pro ne tak zarputilého fanouška světa Harryho Pottera jakým jsem, je složitější, vyznat se vlastně v příběhu. Často jsem přemýšlel, kdo je vlastně kdo a co má za lubem, i když je to asi moje hloupost, že neznám tolik postavy, ale prostě mě to vůbec nebavilo. Zkusím se na oba filmy ještě někdy podívat (po sobě) a třeba svou trpkost přece jen překonám.

• 8.3.2019  15:25
    Akční park (2018)

Kdybych se na to nepodíval s opravdu příšerným českým dabingem, což normálně nedělám, dal bych možná o hvězdičku lepší hodnocení. Český hlas D.C. seniora a jeho dcery Boogie totiž "bolo to najhoršie daberske predstavenie, čo som kedy doposavad počul!" Nicméně film je docela vtipný, ty Jackass prvky prostě miluju, pořád se tam něco děje a i když to není samozřejmě scénáristické superdíl(d)o, rozhodně se nudit nebudete. PíDžej se prostě pro takové role narodil, těžko mu to zazlívat.

• 4.2.2019  19:04

Zajímalo by mě, kolikrát musela Jasonovi z toho přetlaku explodovat hlava?! Na můj nevytříbený vkus až příliš hovadin a předvídatelných klišé! Biologie dejme tomu (kdo ví. co je tam dole..), fyzika hadr.

• 4.2.2019  16:36
    Alfa (2018)

Samozřejmě že v tom člověk najde spoustu chyb a nesmyslů, který by se nikdy nemohly stát, tak jak jsou prezentovány, ale přesto tomu člověk dokáže nějak odpustit. Já takové příběhy prostě miluju. A kdyby se tvůrci zaměřili ještě o trochu více hře na city a odpustili si několik digitálních scén, dal bych tomu jednoznačně plnej počet.

• 21.12.2018  21:49

Jestli mě něco dokáže jistojistě dojmout a rozplakat, tak je to právě Nagano. I po tolika letech! Hoši děkujem...

• 20.10.2018  15:09

Zcela jistě originální pojetí této legendy, o tom žádná, já v tom ale plusy moc nevidím. Ritchie udělal ze sci-fi historického eposu spíš akční thriller, který mi dvakrát na takový žánr nesedí. Střih a hudba ve scénách, které nás vybízeli k pochopení Artušova dětství v nevěstinci mě nesedla a takových momentů rozhodně nebylo pomálu. Ritchie je prostě režisérské zvíře, ale k historickým žánrům v tomto stylu bych ho raději nepouštěl - mohlo to být komornější a přece syrové a drsné! Vytvořil spíše 3D monstrum plné efektů, z kterých se musely divákům v kině probudit všechny epileptické chromozomy v těle. No, já radši tu starší verzi s Owenem, ale zase tak šílený to taky nebylo.

• 13.3.2018  14:45

Pomalý rozjezd mně tentokrát nevadil, překvapivě ani Miles Teller, kterýho zrovna dvakrát nemusím. Film je svým způsobem velmi poutavý a na závěr opravdu emočně zmáčknutý. Příběh o Granite Mountain Hotshots jsem předem vůbec nestudoval a tak se mi jejich konec přišil k srdci o to více, celou dobu jsem čekal kdy se co podělá. Herecké výkony skvělé u všech, režijní práce taktéž na výbornou, pocta požárním hrdinům dokonale vykonána jest.

• 8.3.2018  07:16

O něco slabší než jednička, ale i tak to byla opět kulervoucí podívaná. Skvělou choreografii přestřelek a bitek mi jen kazila Julianne Moore v roli narkobaronky a veřejného nepřítele č. 1. To zmr*ské charisma z ní nevyzařuje a do takové role se prostě nehodí. Jinak hvězdné obsazení na pár výjimek vítám a těším se na další pokračování. PS: Viděl jsem to omylem s českým dabingem, který se teda vůbec nepovedl, resp. u Egertona jsem si chtěl zalít bubínky vařící vodou!

• 4.3.2018  17:14
    Wonder Woman (2017)

Komiksovém světu, a to jak papírovému tak i zfilmovanému, přicházím na chuť teprve až poslední roky. A od začátku je mým favoritem bezesporu Marvel. Díla z DC tak posílám v podstatě nevědomky až na druhou kolej. Pár batmanů a supermanů jsem sice viděl, ale nikdy to nebyly postavy, které by mě roztrhaly srdce na maděru, teda až na Temného rytíře. No a pak přijde Wonder Woman. Věděl jsem, že někde tam existuje, ale nikdy jsem se o ní nezajímal, a tak jsem byl na konci tohohle snímku více než mile překvapen. Výborný výběr herců včetně obsazení knírkatého Árese (je to prostě cool), svižný a strhující děj, který ani na moment nenudí a prostě tak nějak všechno. Asi jedna z nejlepších komiksových adaptací od DC.

• 4.3.2018  17:05
    Baby Driver (2017)

Další tuctový thriller z americké produkce, na který zapomenete ještě předtím, než vůbec skončí. Automobilové honičky jsou sice docela super, ale opět tu zápasíme se scénáristickými klišé. Sešli se tu dva herci, které zrovna dvakrát nemusím (Elgort a Spacey), ale také ty, co docela můžu (Foxx a Bernthal) - a právě Foxx byl ten, co podle mě tuto kriminálku držel v rámci možností nad hladinou. Takových film je už prostě moc a jsem jimi přesycen...

• 4.3.2018  16:59
    Příchozí (2016)

Ne, nebavilo mě to! Asi nejsem kdo ví jaký filmový intelektuál, protože při vehementním hledání pointy ji prostě nenacházím. Palce nahoru za originální vyobrazení mimozemské civilizace a jejich vesmírných lodí, snad i zlaté bludišťáky za lingvistiku oné rasy, ale to je z mého pohledu vše. Vše, co mě aspoň maličko bavilo na tomhle Villeneuveho sci-fi. Díky němu jsem si ale zase uvědomil jednu věc, a to že jsem už nadmíru alergickej na jakékoli formy flashbacků, flashforwardů apod. Chápu, že právě na nich je tento film postaven a právě proto, to není moje krevní skupina.

• 3.3.2018  16:58
    Mlčení (2016)

Pro fanaticky věřící jedince zcela jistě prvotřídní horror, pro mé ateistické smýšlení však nadmíru dlouhá couračka a nezáživný zážitek. Garfield sice hraje nadprůměrně, ale vzhledem k mně nic neříkajícímu ději, prostě film nezachrání. Neskutečně dlouhá a ubíjející stopáž, která mě chvílemi podsouvala myšlenku, že snad podruhé v životě rozkoukaný film stopnu v půlce a už se na to nikdy nedodívám. Tentokrát mě Scorsese nedostal!

• 2.3.2018  18:37
    Hannibal (2001)

Kaji se a linčuji svá záda do krve, že jsem příběhy o Hannibalu Lecterovi, sadistickém a úchylném hovadu, začal sledovat až nedávno (včetně Mlčení jehňátek). Hold klasiky si nechávám vždycky o něco déle na seznamu nutného shlédnutí. Avšak, tam kde skončilo skvostné Mlčení, mělo nastat pokračování minimálně tak strhující jako jeho "první" díl. No, nejsem o tom zcela přesvědčen. Z Hopkinse stále vyzařuje děsivé charisma a jeho hlas mě nutí koukat se pod postel a zpoza záclony ještě doteď! A i když Julianne nemůže navázat na Jodiinu hereckou frekvenci, rozhodně neklopýtá. Ale nějaké to "ale" tu rozhodně je. Hannibal je v rukou zákona, vězněný pod pásy a řetězy, s krutopřísnou maskou, přece jen větší zábava, než vyprávění o starověkých malířských uměleckých dílech. Sem tam se nějaká vraždička přece jen stane, dojde i na onen pověstný kanibalismus, ale není to ta do srdce tlučící záplava emocí jako v předcházejícím počinu. Pomstychtivý zbohatlík je sice enormní hnusák a lobotomická vsuvka pro pana detektiva zase šílená podívaná, ale na výsledném dojmu to bohužel až zas tak moc nezmění. Ale mohla to být i větší pakárna, to zase jo...

• 1.3.2018  21:08

Na tenhle díl jsem v podstatě čekal celej seriál, protože toho pačesatýho fakana nemůžu vystát už někde od 2-3. série. I tak jsem se nemohl vyhnout lehkému dojetí. Jinak byl ale díl nadměrně přefilozofován. A to mě vážně nebaví! Místo těch hektarů mouder mají padat hlavy a kusy masa z hnilobnejch kulhavců, a nebo z Neganů. Zadostiučinění přišlo alespoň v závěru, kdy zaúřadovala jedna z vražedných hůlek. Kdo ale stál na jejím druhém konci, to mě vážně dojalo! A hlavně nechápu, že si toho malého vrahouna nikdo nevšiml, když na něj v podstatě muselo všech 6 očí civět. Snad se do dalšího dílu tvůrci polepší a trochu mi zase pocukaj nervovou soustavu. A ne, nejsem sadistický hovado, ale čím mě namlsali, tím ať mě nasytí!

• 5.2.2018  15:26
    Gangster Ka (2015)

Já teda nevím, přišlo mi to takové nemastné neslané, leč je to na český kinematografický svět vcelku povedená detektivka. Trochu mě zaráželi výkony herců, mám tam snad až na Etzlera se všemi problém. Čermák je dobrej herec, ale tady mi přišel, jak kdyby hrál spíš staršího bráchu hlavnímu hrdinovi z romantický komedie, než obávaného gangster-podvodníka a jednoho z největších českých zločinců novodobé historie. Často jsem se i ztrácel v oněch podvodech, kdo koho vlastně obral a o kolik, protože reálnou kauzu příliš nastudovanou nemám. Ke konci si to člověk tak nějak uvědomí, ale i tak mě ta nevědomost po celou dobu sledování trochu otravovala. Ale za to si třeba můžu i sám.

• 24.1.2018  11:03
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

To co touhle eskapádou TV Prima předvedla je už ale opravdu vrchol! Vylízaný stádo kreténů, kteří řvou, tleskaj a skandujou "Zeman, Zeman" po každém náznaku nádechu svého vepřového idolu, je daleko daleko za hranicí nejen lidského vkusu a rozumu, ale lidskosti jako takové. Totální moderátorský masakr v podání Karla Voříška, který je schopen maximálně tak oznamovat kde napadlo kolik sněhu a kde se narodila štěňátka bernardýna, a ne uvádět politiku - v tomhle případě tedy jen pokus o ní. Ani jeden z kandidátů neměl možnost dokončit myšlenku, tudíž je to neseriózní debata. Drahoš nebyl předtím můj favorit, a i když trpí trémou a nemá tolik politických zkušeností, musím mu dát hlas. Protože volit prolhanýho Zemana, jemuž se klepe jeho pověstné hudradlo jak sulc, by byla čistá katastrofa. Zeman je dobrej herec, snad dostane brzo roličku ve Walking Dead :)

• 30.11.2017  11:50
    Český slavík Mattoni 2017 (TV pořad) (2017)

Teatrální fraška! Má tohle trapčení ještě vůbec cenu vysílat? Jediné, co/koho můžu je tolik nenáviděný Sokol, jehož humor mě prostě baví (jdu se za to zbičovat). Matonoha - trapas, Farna - trapas, výsledky - trapas atd. Má ještě smysl říkat něco dál?

• 17.11.2017  12:22

Působivý dokument o ještě působivější cestě. Velmi obdivuji nejen hlavního protagonistu p. Duška, ale i celý jeho tým, který mu splnil jeho sen, klobouk dolů. Nebudu skrývat, že jsem nebyl několikrát upřímně dojatý. Celý dokument je navíc prošpikován nádhernými záběry z výšky, příjemnou hudbou, která ale mohla být v některých pasážích tišší, protože třeba není tolik slyšet mluvené slovo p. Preisse či některých účinkujících. To je ale však ta nejmenší a vlastně i jediná chybička z celé výpravy. Dokument mi je o to bližší, že jsou pánové rodáci ze Dvora Králové a mohu vidět záběry i ze Žirče, z místa, kde jsem několikrát byl coby turista, a je jen co by kamenem dohodil od mého bydliště. A v neposlední řadě je Honzův příběh pro mě silnější právě proto, že mám z dětství s vozíkem také několikaměsíční zkušenosti. Inu, víc takových cest a lidí, kterým dělá dobře, udělat někomu dobře :)

• 10.11.2017  09:51
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Neměl by být tento exot spíše dirigentem? Myslím, že by tou mávající rukou a gesty ukočíroval jakoukoliv filharmonii. A jestli je tohle ředitelem Barrandovu, tak už se svět bezesporu zbláznil!

• 2.11.2017  18:54

4* jen za to, že je to tak krátký, jinak by byl plnej počet :))

• 27.10.2017  11:51
    Take me out (TV pořad) (2017)

Bylo mi za děv(k)čata velmi stydno. Vylízanost všech účinkujících zřejmě nemá hranice, silikonové kreatury s exkrementem v hlavě, neutichající publikum tleskající a skandující při každém pohybu někoho z oněch debilů. No prostě trapárna se vším všudy, přesně tak, jak to má TV Prima ve zvyku!

• 23.10.2017  07:51
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Myslel jsem, že větší doktorskej hnůj než Ordinace už vymyslet nejde. A hle, je tu Modrý kód!

• 25.9.2017  10:29

U tankování a mytí aut jsem se tlemil jako prase. No a ta šílená bitka? OMG :D

• 29.6.2017  08:16

Přesně tak nějak si představuji zfilmované The Sims v podání Uwe Bolla... Ale teď vážně! Kam se hrabou Nebezpečné vztahy, Jetelín a jiné jim podobné hniloby českých obrazovek. Pořad Aféry jasně dominuje na stupni vítězů nejdebilnějších věcí, které kdy vznikly. Měl jsem tu čest vidět jeden díl, jenž obohatil mou večerní chvilku o několik náběhů na zvracení. TV Barrandov je opravdu ten největší KANÁL české scény. Ihned po skončení tohoto skvostu jsem zakusil zavolat na infolinku své kabelovky, zda by mi tento kanál nevyměnili třeba za druhej Šlágr, protože radši bych se nonstop díval na něj, než abych zavadil byť jen na pár sekund na další díl tohoto siflu! BIZÁR!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8