kill-tec

okres Hradec Králové
ošetřovatel v ZOO

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 11.10.2020  19:06

David je fascinující člověk. Velké díky za jeho celoživotní přínos naší planetě a za to, jakou je osobností. I když jsem viděl snad všechny jeho dokumenty, stále má co nabídnout a čím mě donutit zapřemýšlet. Byl jsem ohromen, dojat, rozhořčen, to vše jen díky tomu, že jsem si uvědomil, jaké je lidské pokolení likvidační. Snad se blýská na lepší časy a já jednou zemřu na daleko čistší a zdravější planetě Zemi. Davide, děkuji!

• 18.6.2020  14:49

Naprosto špatná a zbytečná série! Všechny postavy na pěst, Clay obzvlášť, jen jedna jediná mě aspoň trochu baví. A oni mi ji nechají zemřít. No, co to do pr...?! Mělo to skončit druhou sérií, tímhle to akorát všechno pokazili.

• 28.5.2020  07:33

Bylo to hnusné a zvrácené prase, které si nic jiného než smrt nezasloužilo! Nicméně měla přijít jindy a jinde, mohl sebou stáhnout ještě další hovada! Hnus.

• 25.5.2020  08:47

Jeden z nejlepších dílů vůbec! :)

• 19.4.2020  07:48
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Jako že reality show úplně nevyhledávám, ale Netflix má občas zajímavý formáty. Taky občas neuškodí, kouknout na ty zoufalce a pobavit se nad jejich tupostí. A že jí v tomhle pořadu teda je! Jeden egoista větší než druhej, plejáda silikonů, steroidů a vym**anejch mozků (doslova). Trapas!

• 30.3.2020  18:58

Gypsy bych dal 5 let, Nicholasovi trest smrti a tu starou svini bych vzkřísil a znova umučil! Hnus, že někdo takový může vůbec existovat.

• 29.3.2020  18:36
    Tatínek (2004)

Svěráka musíte buď milovat nebo milovat ještě víc, nic mezi tím!

• 29.3.2020  07:14

Nějak mi unikla pointa. Závěr nepochopitelný a ta přestřelka? To si dělaj srandu ne?!

• 24.11.2019  20:32
    Čechovi (TV seriál) (2019)

Já tam tu jednu hvězdu prostě musím dát :D

• 19.11.2019  17:24

Jako Jacka Blacka mám hodně rád, stejně tak jeho přitroublé role v přitroublých filmech, ale tohle mi teda nějak nesedlo. Z kouzel se dalo vycucat mnohem víc, navíc efekty vypadaly až moc digitálně - dýně, křeslo, hodiny apod. No a pak mě taky strašně nebavil mladý pán Owen Vaccaro a ty jeho děsný brejle! Jacku, příště líp prosím.

• 29.10.2019  18:14
    Bring Me The Horizon - Medicine (hudební videoklip) (2019)

Song je dobrej, ten jejich novej styl se mi zamlouvá, ale ten klip je fakt zvláštní...

• 12.10.2019  09:27
    Premiér (TV seriál) (2019)

Tohle je jediná chvíle, kdy mě mrzí, že nežijeme někde v Arábii. Za tohle bych si totiž přišel hodit k veřejnému kamenování Jaromíra Soukupa. Ten chlap ztratil snad úplně všechno, co člověk může mít. Já tomu stále nemůžu uvěřit...

• 1.10.2019  16:56
    Lajna - Asistent (S02E02) (epizoda) (2019)

"Lubošku, on mi dal na zadek.." :D

• 11.7.2019  20:19

!!! POZOR, může obsahovat spoilery!!! Musím uznat, že mě celá série docela bavila a tenhle poslední díl byl jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Závěr hodně silný a emotivní. Asi jako každý zdravý člověk a fanda Stranger Things, tak i já trochu narušil vlhčením jeden ze svých smyslů - zrak, když nastaly situace po otočení klíčky. Ten dopis byl hodně silnej moment a já nemohl uvěřit, co se to právě stalo. Po-titulková scéna mě ale najednou vpálila takovou radostnou facku, že jsem utřel všechny slzy a vyměnil je za pozitivní úšklebek. Když se nad tím člověk zamyslí, tak se tam po tom "výbuchu" stalo pár anomálií, třeba jako např., kde najednou byli všichni ti ruští vojáci a inženýři, když se jim tam "vylodili" američtí swaťáci ?! Hopper si taky mohl klidně před velkým třeskem odskočit pod zábradlí a schovat se tam apod. No, každopádně další série se tutově dočkáme a já pevně doufám, že za tím železobetonem kdesi na Kamčatce, se nedobrovolně schovává právě náš tlustej kníratej šerif!

• 28.6.2019  20:11

"Emmet is still awesome.." Prostě největší klaďas v historii kinematografie. A i když už to nemá tu šťávu jedničky, pořád je to božííí..

• 28.5.2019  19:29
    Noční hra (2018)

Skvělá akční komedie s výbornou zápletkou (v deskovkách se tak trochu vidím taky). Dobře vybraní herci, kterým to na plátně šlape, spousta dobrých vtipů a humorných situacích, jímž kraluje bezesporu scéna s operací ruky - tam to tvůrci prostě zabili (skoro)! :)

• 20.5.2019  14:21

Dlooouho jsem 8. sérii ospravedlňoval, ale tohle mě opravdu zklamalo. Opravdu hodně...!

• 14.3.2019  16:49

Oproti jedničce velmi slabý počin. Mlok v podání Eddieho už mě tolik nebere a ani Johny Depp coby hlavní padouch Grindelwald ve mně nedokázal vyvolat potřebné vzrušení. Strašně se skáče mezi scénama a pro ne tak zarputilého fanouška světa Harryho Pottera jakým jsem, je složitější, vyznat se vlastně v příběhu. Často jsem přemýšlel, kdo je vlastně kdo a co má za lubem, i když je to asi moje hloupost, že neznám tolik postavy, ale prostě mě to vůbec nebavilo. Zkusím se na oba filmy ještě někdy podívat (po sobě) a třeba svou trpkost přece jen překonám.

• 8.3.2019  15:25
    Akční park (2018)

Kdybych se na to nepodíval s opravdu příšerným českým dabingem, což normálně nedělám, dal bych možná o hvězdičku lepší hodnocení. Český hlas D.C. seniora a jeho dcery Boogie totiž "bolo to najhoršie daberske predstavenie, čo som kedy doposavad počul!" Nicméně film je docela vtipný, ty Jackass prvky prostě miluju, pořád se tam něco děje a i když to není samozřejmě scénáristické superdíl(d)o, rozhodně se nudit nebudete. PíDžej se prostě pro takové role narodil, těžko mu to zazlívat.

• 4.2.2019  19:04

Zajímalo by mě, kolikrát musela Jasonovi z toho přetlaku explodovat hlava?! Na můj nevytříbený vkus až příliš hovadin a předvídatelných klišé! Biologie dejme tomu (kdo ví. co je tam dole..), fyzika hadr.

• 4.2.2019  16:36
    Alfa (2018)

Samozřejmě že v tom člověk najde spoustu chyb a nesmyslů, který by se nikdy nemohly stát, tak jak jsou prezentovány, ale přesto tomu člověk dokáže nějak odpustit. Já takové příběhy prostě miluju. A kdyby se tvůrci zaměřili ještě o trochu více hře na city a odpustili si několik digitálních scén, dal bych tomu jednoznačně plnej počet.

• 21.12.2018  21:49

Jestli mě něco dokáže jistojistě dojmout a rozplakat, tak je to právě Nagano. I po tolika letech! Hoši děkujem...

• 20.10.2018  15:09

Zcela jistě originální pojetí této legendy, o tom žádná, já v tom ale plusy moc nevidím. Ritchie udělal ze sci-fi historického eposu spíš akční thriller, který mi dvakrát na takový žánr nesedí. Střih a hudba ve scénách, které nás vybízeli k pochopení Artušova dětství v nevěstinci mě nesedla a takových momentů rozhodně nebylo pomálu. Ritchie je prostě režisérské zvíře, ale k historickým žánrům v tomto stylu bych ho raději nepouštěl - mohlo to být komornější a přece syrové a drsné! Vytvořil spíše 3D monstrum plné efektů, z kterých se musely divákům v kině probudit všechny epileptické chromozomy v těle. No, já radši tu starší verzi s Owenem, ale zase tak šílený to taky nebylo.

• 13.3.2018  14:45

Pomalý rozjezd mně tentokrát nevadil, překvapivě ani Miles Teller, kterýho zrovna dvakrát nemusím. Film je svým způsobem velmi poutavý a na závěr opravdu emočně zmáčknutý. Příběh o Granite Mountain Hotshots jsem předem vůbec nestudoval a tak se mi jejich konec přišil k srdci o to více, celou dobu jsem čekal kdy se co podělá. Herecké výkony skvělé u všech, režijní práce taktéž na výbornou, pocta požárním hrdinům dokonale vykonána jest.

• 8.3.2018  07:16

O něco slabší než jednička, ale i tak to byla opět kulervoucí podívaná. Skvělou choreografii přestřelek a bitek mi jen kazila Julianne Moore v roli narkobaronky a veřejného nepřítele č. 1. To zmr*ské charisma z ní nevyzařuje a do takové role se prostě nehodí. Jinak hvězdné obsazení na pár výjimek vítám a těším se na další pokračování. PS: Viděl jsem to omylem s českým dabingem, který se teda vůbec nepovedl, resp. u Egertona jsem si chtěl zalít bubínky vařící vodou!

• 4.3.2018  17:14
    Wonder Woman (2017)

Komiksovém světu, a to jak papírovému tak i zfilmovanému, přicházím na chuť teprve až poslední roky. A od začátku je mým favoritem bezesporu Marvel. Díla z DC tak posílám v podstatě nevědomky až na druhou kolej. Pár batmanů a supermanů jsem sice viděl, ale nikdy to nebyly postavy, které by mě roztrhaly srdce na maděru, teda až na Temného rytíře. No a pak přijde Wonder Woman. Věděl jsem, že někde tam existuje, ale nikdy jsem se o ní nezajímal, a tak jsem byl na konci tohohle snímku více než mile překvapen. Výborný výběr herců včetně obsazení knírkatého Árese (je to prostě cool), svižný a strhující děj, který ani na moment nenudí a prostě tak nějak všechno. Asi jedna z nejlepších komiksových adaptací od DC.

• 4.3.2018  17:05
    Baby Driver (2017)

Další tuctový thriller z americké produkce, na který zapomenete ještě předtím, než vůbec skončí. Automobilové honičky jsou sice docela super, ale opět tu zápasíme se scénáristickými klišé. Sešli se tu dva herci, které zrovna dvakrát nemusím (Elgort a Spacey), ale také ty, co docela můžu (Foxx a Bernthal) - a právě Foxx byl ten, co podle mě tuto kriminálku držel v rámci možností nad hladinou. Takových film je už prostě moc a jsem jimi přesycen...

• 4.3.2018  16:59
    Příchozí (2016)

Ne, nebavilo mě to! Asi nejsem kdo ví jaký filmový intelektuál, protože při vehementním hledání pointy ji prostě nenacházím. Palce nahoru za originální vyobrazení mimozemské civilizace a jejich vesmírných lodí, snad i zlaté bludišťáky za lingvistiku oné rasy, ale to je z mého pohledu vše. Vše, co mě aspoň maličko bavilo na tomhle Villeneuveho sci-fi. Díky němu jsem si ale zase uvědomil jednu věc, a to že jsem už nadmíru alergickej na jakékoli formy flashbacků, flashforwardů apod. Chápu, že právě na nich je tento film postaven a právě proto, to není moje krevní skupina.

• 3.3.2018  16:58
    Mlčení (2016)

Pro fanaticky věřící jedince zcela jistě prvotřídní horror, pro mé ateistické smýšlení však nadmíru dlouhá couračka a nezáživný zážitek. Garfield sice hraje nadprůměrně, ale vzhledem k mně nic neříkajícímu ději, prostě film nezachrání. Neskutečně dlouhá a ubíjející stopáž, která mě chvílemi podsouvala myšlenku, že snad podruhé v životě rozkoukaný film stopnu v půlce a už se na to nikdy nedodívám. Tentokrát mě Scorsese nedostal!

• 2.3.2018  18:37
    Hannibal (2001)

Kaji se a linčuji svá záda do krve, že jsem příběhy o Hannibalu Lecterovi, sadistickém a úchylném hovadu, začal sledovat až nedávno (včetně Mlčení jehňátek). Hold klasiky si nechávám vždycky o něco déle na seznamu nutného shlédnutí. Avšak, tam kde skončilo skvostné Mlčení, mělo nastat pokračování minimálně tak strhující jako jeho "první" díl. No, nejsem o tom zcela přesvědčen. Z Hopkinse stále vyzařuje děsivé charisma a jeho hlas mě nutí koukat se pod postel a zpoza záclony ještě doteď! A i když Julianne nemůže navázat na Jodiinu hereckou frekvenci, rozhodně neklopýtá. Ale nějaké to "ale" tu rozhodně je. Hannibal je v rukou zákona, vězněný pod pásy a řetězy, s krutopřísnou maskou, přece jen větší zábava, než vyprávění o starověkých malířských uměleckých dílech. Sem tam se nějaká vraždička přece jen stane, dojde i na onen pověstný kanibalismus, ale není to ta do srdce tlučící záplava emocí jako v předcházejícím počinu. Pomstychtivý zbohatlík je sice enormní hnusák a lobotomická vsuvka pro pana detektiva zase šílená podívaná, ale na výsledném dojmu to bohužel až zas tak moc nezmění. Ale mohla to být i větší pakárna, to zase jo...

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9