kill-tec

kill-tec

Michal Staněk

okres Hradec Králové
ošetřovatel v ZOO


Skype: Stankelin

12 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 17.3.2019
  Sokoli v Chrámových stěnách Teplických skal (TV film) (2014)

  Krátký dokument o životě sokolů v Adršpašsko-teplických skalách, který natočila Východočeská televize ve spolupráci s CHKO Broumovsko. Dokumentem provází zoolog Petr Kafka a lesník Petr Kuna.

  • 9.12.2016
  Lidé, kteří pozorují ptáky (2016)

  Naučný i zábavný, částečně animovaný, krátký film z produkce ČSO - Lidé, kteří pozorují ptáky. Seznamte se v 7 minutách s vývojem lidských představ o migraci ptáků, zjistíte více o kroužkování, poučíte se, proč je důležité zadávat ptáky do databáze a co to vlastně je ta občanská věda. Film současně skládá hold všem, kteří se věnují pozorováním ptáků.

  • 29.10.2015
  Léthé (amatérský film) (2006)

  Rodinné dědictví znesváří dva bratry Chrise a Borise. Mladší a labilnější z nich, Boris, ale nechce přejít na stejnou notu a svého bratra se snaží zlikvidovat. A nejen jeho. Do cesty se mu tak staví detektiv Johnson, který se snaží jeho nekalé plány překazit. Jenže Boris nakonec zase tak labilní není a svým sokům ještě pořádně zavaří.

  • 18.4.2015
  ReLIFE (TV seriál) (2016)

  Příběh vypráví o 27letém muži Kaizaki Aratovi, kterému po ztrátě posledního zaměstnání nevychází žádný pracovní pohovor. Vše se změní, když potká Yoake Ryou z výzkumného ústavu, který mu nabídne drogu, po které se na rok změní v 17letého chlapce. Kaizaki se tak vrátí na střední školu, aby zkusil štěstí ještě jednou.

  • 13.3.2015
  Good Kill (2014)

  Tom Egan (Ethan Hawke) řídí 12 hodin denně bezpilotní dron operující na dálném východě proti Tálibánu. Svou misi ale začíná zpochybňovat a klade si otázku, zda tyto operace nevytváří ještě více teroristů a jestli nevede válku, která nemá konec.

  • 13.3.2015
  Preggoland (2014)

  Když je Ruth (Sonja Bennett) svými těhotnými kamarádkami stále více odmítána a posléze i vyřazena z jejich klubu, učiní radikální rozhodnutí. Aby získala jejich přízeň zpět, začne těhotenství předstírat. Jenže plány nejdou vždy podle představ a Ruth se tak snaží za každou cenu udržet své malé tajemství a to i za pomoci svého kolegy z práce Pedra (Danny Trejo).

  • 11.3.2015
  The Walking Deceased (2015)

  Když se policista Lincoln (Dave Sheridan) probudí v nemocnici a zjistí, že je uprostřed zombie apokalypsy, udělá vše pro to, aby zachránil svoji rodinu. I za cenu obětování Twitteru. Bláznivá komedie prošpikovaná vtipnými hláškami je celovečerním filmovým debutem režiséra Scotta Dowa.

  • 16.2.2015
  Sebevražedný oddíl (2016)

  Tajná vládní agentura A.R.G.U.S., kterou vede Amanda Waller (Viola Davis), vytvoří skupinku super padouchů, které říkají Suicide Squad - sebevražedná skupina. To proto, že se občas jeden z nich nevrátí z akce zpět. Provedení jednotlivých úkolů vede k výměně za kratší tresty odnětí svobody pro jednotlivé zúčastněné.

  • 9.2.2015
  Léthé 2: Hlas pekla (amatérský film) (2007)

  Snímek Léthé 2: Hlas pekla, od tvůrců amatérských filmů Kukscinema, je druhým pokračováním detektivního příběhu o pomstě znesvářených bratrů při honbou za dědictvím. Boris Sawyer (Ladislav Fikejz) se vrací ze záhrobí, aby si vzal to, co mu dle jeho úsudku patří. V cestě mu ale stojí jeho bratr Chris (Richard Ježek), který je jiného názoru. Pomoci mu v tom má detektiv Johnson (Michal Staněk), který Borisovi šlape po krku. Do případu se ale zamotává další detektiv, Marks (Tomáš Martinek), s nímž navíc právě Johnson vede jak pracovní, tak i osobní spory.

  • 28.4.2009
  Titeuf (TV seriál) (2001)

  Titeuf je vlastně nejprodávanější komiks ve Francii. A tak je jasné, že musel být i zfilmován a to v podobě seriálu. Krátké epizody vypráví o chlapci, který prožívá trable jako každý teenager. S kamarády vyvádějí kdejaké lumpárny a bojuje o srdce Nadji. Pohledná dívka by o Titeufa měla i zájem, to by se ale před ní nesměl objevit žádný hezčí kluk a Titeufovi by se nesměly stále donekonečna stávat před ní trapasy. Titeuf je školák základní školy a díky jeho žluté čupřince na hlavě si ho s nikým nemůžete splést.