• Krátkometrážní

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Jako že reality show úplně nevyhledávám, ale Netflix má občas zajímavý formáty. Taky občas neuškodí, kouknout na ty zoufalce a pobavit se nad jejich tupostí. A že jí v tomhle pořadu teda je! Jeden egoista větší než druhej, plejáda silikonů, steroidů a vym**anejch mozků (doslova). Trapas!

Maminka mrtvá a nejdražší (2017)

Gypsy bych dal 5 let, Nicholasovi trest smrti a tu starou svini bych vzkřísil a znova umučil! Hnus, že někdo takový může vůbec existovat.

Tatínek (2004)

Svěráka musíte buď milovat nebo milovat ještě víc, nic mezi tím!

Zastavte temnotu (2018)

Nějak mi unikla pointa. Závěr nepochopitelný a ta přestřelka? To si dělaj srandu ne?!

Čechovi (2019) (seriál)

Já tam tu jednu hvězdu prostě musím dát :D

Čarodějovy hodiny (2018)

Jako Jacka Blacka mám hodně rád, stejně tak jeho přitroublé role v přitroublých filmech, ale tohle mi teda nějak nesedlo. Z kouzel se dalo vycucat mnohem víc, navíc efekty vypadaly až moc digitálně - dýně, křeslo, hodiny apod. No a pak mě taky strašně nebavil mladý pán Owen Vaccaro a ty jeho děsný brejle! Jacku, příště líp prosím.

Bring Me The Horizon - Medicine (2019) (hudební videoklip)

Song je dobrej, ten jejich novej styl se mi zamlouvá, ale ten klip je fakt zvláštní...

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Trest smrti za zločin proti kinematografii ještě nikdy nebyl tak blízko. Za tohle se Jarda usmaží v pekle!

Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

!!! POZOR, může obsahovat spoilery!!! Musím uznat, že mě celá série docela bavila a tenhle poslední díl byl jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Závěr hodně silný a emotivní. Asi jako každý zdravý člověk a fanda Stranger Things, tak i já trochu narušil vlhčením jeden ze svých smyslů - zrak, když nastaly situace po otočení klíčky. Ten dopis byl hodně silnej moment a já nemohl uvěřit, co se to právě stalo. Po-titulková scéna mě ale najednou vpálila takovou radostnou facku, že jsem utřel všechny slzy a vyměnil je za pozitivní úšklebek. Když se nad tím člověk zamyslí, tak se tam po tom "výbuchu" stalo pár anomálií, třeba jako např., kde najednou byli všichni ti ruští vojáci a inženýři, když se jim tam "vylodili" američtí swaťáci ?! Hopper si taky mohl klidně před velkým třeskem odskočit pod zábradlí a schovat se tam apod. No, každopádně další série se tutově dočkáme a já pevně doufám, že za tím železobetonem kdesi na Kamčatce, se nedobrovolně schovává právě náš tlustej kníratej šerif!